18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Mit “6 milionów”

Sunrise • 2013-12-07, 01:13
Cała prawda o "holoszwindlu" Materiał pokazuje jak jesteśmy robieni w wała. Cała historia, jest jedną wielką mistyfikacją.
Wrzucam materiał, gdyż większość nie ogarnia skali tego bojkotu.


Mit “6 milionów”

"Większość ludzi w jakimś momencie życia potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało."

Sz...........an

2013-12-07, 01:28
Sunrise, Skąd masz taki fajny migający avvvaaaa tarrrrr jhkjfdhsdgjasdhgasjdaoaooooooooo

ja...........ax

2013-12-07, 01:30
i na 7 miliardów ludzi o spisku wie ile 100? weź się jebnij w głowę co za różnica czy ich zgiął milion czy sześć, może ludobójstwo na Polakach też podważysz co nasi profesorowie uciekli do Rosji i zagięli na Syberii. a może jesteś muzułmaninem i cię dupa boli że to jedyny naród który wie jak z wami postępować

Hada Gronkowiec-Lincz

2013-12-07, 01:30
Joseph Goebbels powiedział kiedyś bardzo mądre słowa:
" Kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą."

Sunrise

2013-12-07, 01:34
jabolmax
Nie chodzi mi o to ile tam tego zginelo, chodzi mi o skale tego przedsiewziecia, ktora trwa do dzis i zapewne bedzie trwac jeszcze dlugi czas. Dodam ze wykrycie tego procederu trwalo dziesiatki lat i nie byly w cale takie proste, w tvnie o tym nie uslyszysz...

ja...........ax

2013-12-07, 01:43
masz świadomość że Niemcy pozostawili po sobie dokumentacje oni grzecznie wyliczali każdego zagazowane żyda, każdego Polaka który przewinął się przez obóz koncentracyjny, a ty pokazujesz jako dowód zdjęcia które ja w fotoshopie mogę zrobić, to ze zebrała się banda sk***ieli która na tym zarabia to inna historia ale nie wmawiaj ludziom ze Hitler był spoko jak i reszta nazistów oni nikogo nie zabili a Treblinka to był obóz wczasowy dla ludzi z nadwagą

chcesz się czegoś dowiedzieć na ten temat zacznij studiować historie

lapps

2013-12-07, 01:55
abol jezeli pojedziesz do auschwitz to sie dowiesz, ze niemcy "spalili wszystkie akta kiedy wwiedzieli, ze przegrywaja" szkoda, ze palili tylko zydowskie, a polskich wegierkskich czy innych juz nie. czyzby zabijanie Polakow i Wegrow bylo w porzadku, tylko zydow nie wolno zabijac?

xMorowy

2013-12-07, 11:14
Powiem tak, Żydzi od zawsze robią ze swojego "niby wybranego" narodu obiekt prześladowań, mają tak z resztą na własne życzenie. Nie spotkałem się jeszcze z prawdziwymi i oficjalnymi danymi odnośnie konkretnego wydarzenia, w którym brali udział Żydzi. Te dwa przymiotniki nigdy nie występują razem.

Taka ciekawostka: Żydzi podają, że w Jedwabnem spalono ich 1600, a według bardzo dokładnych spisów ludności jaką prowadzili sowieccy Rosjanie na tym obszarze przebywało dokładnie 562 osób pochodzenia żydowskiego. Parchy chyba się musieli klonować.

kufelbaluty

2013-12-07, 11:15
sunrise za duzo ssania paly macierewicza spisek to byl jak ci sie spuscil do ryja a nie uprzedil ^^