18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mistrzyni riposty

valski444 • 2020-04-21, 23:36


Ma rację!

Dzisiaj

2020-04-21, 23:46
zalosne. j***na patologia cieszy sie, ze sa pie**olonymi idiotami i jeszcze dziela sie tym z reszta swiata. Mogli ja jeszcze nagrac jak jara szlugi, obala 0.5 i wciaga koks... :homer:


SirMajkel

2020-04-22, 00:20
Dzisiaj napisał/a:

zalosne. j***na patologia cieszy sie, ze sa pie**olonymi idiotami i jeszcze dziela sie tym z reszta swiata. Mogli ja jeszcze nagrac jak jara szlugi, obala 0.5 i wciaga koks...



chyba fete bo z zasiłków na pewno nie starczy im na koks.

bloodwar

2020-04-22, 04:40
Wincej 500+, wincej!

Gromm

2020-04-22, 04:55
Ciszej, bo ogłuchnę.

Se...........cz

2020-04-22, 09:21
Trzy latka a klnie po szekspir owsku lepiej niż 99.9% stulejarzy z Sadistica.

Obejszłem_system

2020-04-22, 13:20
@Dzisiaj
Ty za to ze swoją wypowiedzią to ąę i wysokie progi.

mr.moose

2020-04-22, 17:37
bloodwar napisał/a:

Wincej 500+, wincej!



Taa, przecierz to nie polski fimik . wszedzie piszom o tym pincet +. Nawet jak bedzie maly nigga,co r*cha pijany kota, to tez.napiszeta patola 500+?

Dzisiaj

2020-04-22, 20:59
Obejszłem_system napisał/a:

@Dzisiaj
Ty za to ze swoją wypowiedzią to ąę i wysokie progi.



a ch*j ci do tego, jestem dorosly i moge zachowywac sie jak mi sie podoba. Zostalem wychowany dobrze a jak sie zachowuje teraz to jest moj wybor. Kiedy potrzeba jestem mistrzem elekwencji i lepszy 100x niz matka teresa - np jak rozmawiam z klientami, a jak komentuje na sadolu to moge znizyc sie do poziomu gimbazy i wyzwac czyjac matke od starej k***y (bez powodu) ale... jak bylem takim gowniarzem jak to dziecko to przez glowe by mi nie przeszlo by sie tak odezwac. Wiem, ze dostalbym pasem po dupie. Nawet nie wyobrazacie sobie jaki mialem szacunek do ludzi starszych, nauczycieli itd. Teraz sie troche zmienilo i moge czasem swobodnie napisac - stare baby jebac pradem. Zrozumialem, ze nie mozna szanowac kogos tylko dlatego, ze jest stary - nie zmienia to faktu, ze zawsze wstawalem w autobusie by starsza osoba sobie usiadla, zawsze puszczam kobiety przodem itd. Kwestia wychowania. Internet rzadzi sie swoimi prawami wiec smialo moge napisac - ssij. Sam mam dzieci i jak do tej pory najgorszym przeklenstwem mohego starszego dziecka bylo slowo : dupa. Przeklenstwa znam i uzywam nawet za duzo ale nie w obecnosci dzieci, przeklinam sporo, po polsku, po angielsku ale dzieci maja sachowywac sie jak dzieci i w ich obecnosci staram sie byc jak najlepszym ojcem. Jak jeszcze czegos nie zrozumiales Ci wracaj do 30 marca tego roku i nie rejestruj konta na sadolu bo sie marnujesz...

Obejszłem_system

2020-04-23, 03:05
111

@dzisiaj
Nie wszystko jest takie jak Ci się zdaję. Nie chcę mi się Ci tłumaczyć ponieważ po przeczytaniu Twoich dwóch wypowedzi w moją stronę stwierdzam (na prawdę bez urazy) ,że jesteś trudnym zawodnikiem w rozmowie. Taki typowy sralek mądralek bez pokory z nutą arogancji. Ale najważniejsze jest to że mam szczere przekonanie,że jestem najzwyczajniej w świecie lepiej wykształcony i inteligentniejszy. Pewnie się zaśmiejesz bo to jedyna sensowna reakcja w takim momencie jeśli rzeczywiście tak jest. To nie jest łatwe sobie to uświadamiać. Także żyj swoim życiem. Na pewno jest bardzo udane.
p.s. aha....na sadolu 11 rok mi stuknął Panie stary wygo.

valski444

2020-04-23, 14:59
@Obejszłem_system
Czytasz w moich myślach!