18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mistrzowie Marketingu : Smoleńsk Puzzle

adiemus36 • 2012-08-08, 20:35
Przeglądając pewien serwis internetowy, natrafiłem na takie oto zdjęcia, przedstawiające ciekawe Puzzle.





Tak, to nie żart :) W sumie, zajebiste poczucie humoru :D Zapewne, pozew Jarosława K. już czeka ;)

Zuku1916

2012-08-09, 11:38
extrime napisał/a:

dlaczego wygodniej jest Wam wierzyć w . . . stek bzdur PO, Tuska i TVNu niż użyć mózgów i dostępnych materiałów . .



bez tego argumentu sie nie moglo obejsc :roll: a nie bierzesz pod uwage, ze ktos ma po prostu wyj***ne na polityke? mamy tak gowniany rzad, ze nawet mi sie smutno nie zrobilo po tej katastrofie tylko niedosyt, ze wiecej ich tam nie lecialo

morus93

2012-08-09, 11:47
lapsikoss napisał/a:

@morus93
:trzesieee:

Mamy inną teorię. Kilku ekspertów ze Stanów Zjednoczonych oraz z Hondurasu potwierdziło jej prawdziwość, są na to dowody w postaci jednego zdania ze stenogramów i bełkotania Macierewicza, co czyni ją równie prawdopodobną, jak ta wklejona przez Ciebie:



Moje informacje są jednak trochę wartościowe i nie jest to 100% bełkot Macierewicza czy jakiś opętanych-katolików.

Jak napisałem Tupolew był remontowany w zakładach na Samarze należących do Olega Deripaska co potwierdza sam TVN (KLIK)

Kto to jest Olega Deripaska?

Człowiek posiadający zakłady, którym polski rząd zlecił remont rządowych samolotów, był przesłuchiwany w związku z podejrzeniem o pranie brudnych pieniędzy i układy z krwawą moskiewską mafią prowadzącą swoje przestępcze interesy w Europie Zachodniej. Rolę Deripaski w tym procederze badało nie tylko FBI, ale i służby w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii oraz Szwajcarii. W 2005 r. sąd w tym ostatnim państwie zajmował się związkami milionera z braćmi Malewskimi, uchodzącymi za ważne postaci rosyjskiego świata kryminalnego. Jeden z nich, Andriej, był nawet ważnym udziałowcem spółki Deripaski, drugi, Anton – domniemany założyciel tzw. mafii izmajłowskiej (wywodzącej się z Moskwy, a działającej na całym świecie) – zginął w 2001 r. w RPA, rzekomo podczas nieudanego skoku spadochronowego.

Hiszpańscy i angielscy prokuratorzy badali z kolei powiązania Deripaski z Sergiejem Popowem – domniemanym szefem tzw. mafii podolskiej. Obaj panowie pozostawali długo w zażyłych kontaktach (Popow był nawet ojcem chrzestnym córki Deripaski) – do czasu, aż przyciśnięty do muru przez brytyjski sąd Deripaska zeznał, że Popow był gangsterem. Związki rosyjskiego miliardera z najważniejszymi moskiewskimi mafioso, prowadzącymi interesy w USA i Europie Zachodniej, okazały się tak bliskie, że hiszpańscy prokuratorzy fatygowali się na przesłuchanie Deripaski aż do Moskwy. W maju 2010 r. hiszpańska gazeta „El Mundo” pisała, że dochodzenie prowadzone przez Madryt jest częścią „operacji Osa, pierwszego dużego śledztwa przeciwko rosyjskiej mafii w Hiszpanii. Deripasce i jego byłym wspólnikom zarzuca się współudział lub współpracę z gangiem izmajłowskim, jedną z rosyjskich grup mafijnych”.

Inny były partner biznesowy Deripaski, Michael Cherney (Uzbek pochodzenia żydowskiego), jest poszukiwany przez Interpol – jego zdjęcie można znaleźć na stronie internetowej tej międzynarodowej organizacji. Hiszpanie zarzucają mu pranie brudnych pieniędzy i związki z mafią. Cherney to jeden z najbliższych wspólników rosyjskiego milionera, mający bogate kontakty w środowisku szpiegowskim.


Natomiast silniki tupolewa remontowane były w zakładach kontrolowanych przez Siergieja Czemiezowa.

Kto to Siergiej Czemiezow ?

Były agent KGB, który od 1983 do 1988 r. pracował „pod przykrywką” w Dreźnie, mieszkając po sąsiedzku właśnie z obecnym premierem Rosji – Władimirem Putinem. 5 stycznia 2007 r. francuski „Le Monde” wymienił Czemiezowa w dziesiątce najbliższych politycznych przyjaciół Putina – wraz z Dmitrijem Miedwiediewem (wówczas przewodniczącym Rady Dyrektorów Gazpromu) i obecnym wicepremierem, liderem potężnej frakcji siłowików Igorem Sieczinem.

Według rosyjskich informatorów amerykańskiego dwutygodnika „Weekly Standard”, Czemiezow to prawa ręka Putina i jedna z niewielu osób, które mogą zadzwonić do premiera Rosji na jego prywatny telefon nawet w środku nocy. Jak informował „WS”, to właśnie Czemiezow i Putin stali za decyzją prezydenta Dmitrija Miedwiediewa o odwołaniu w 2008 r. ze stanowiska szefa sztabu generalnego rosyjskiej armii gen. Jurija Bałujewskiego. Poszło o to, że Bałujewski sprzeciwiał się przeniesieniu centrali marynarki wojennej z Moskwy do Petersburga. „Weekly Standard” sugerował, że w tej sprawie Czemiezow miał do powiedzenia znacznie więcej niż prezydent Miedwiediew.

Dziś Siergiej Czemiezow jest dyrektorem generalnym Rosoboronexportu – jedynego państwowego pośrednika w Rosji w handlu bronią – i dyrektorem generalnym ogromnej Państwowej Korporacji Rosyjskich Technologii, w której skład wchodzą dziesiątki wojskowych zakładów produkujących broń, maszyny bojowe itd. Uważa się go za jednego z najbardziej wpływowych przedstawicieli siłowików, czyli byłych agentów KGB i FSB robiących dziś karierę w polityce i biznesie.

Czy polskie służby miały świadomość, że remont silników samolotu, którym poruszają się najważniejsze osoby w Polsce, powierzono firmie kontrolowanej przez byłego agenta KGB, przyjaciela Władimira Putina? Jeśli nie, świadczyłoby to o całkowitej indolencji kontrwywiadu. Jeśli tak, osoby, które zlekceważyły takie informacje, powinny ponieść prawne konsekwencje.

JezusToŻyd

2012-08-09, 12:13
A remonty tupolewów zlecił Tusk osobiście a w ogóle to jeszcze Kwaśniewski bo przecież jest żydem, skoro nie jest katolikiem. A jak jest żydem to prawie masonem a masoni rządzą światem bo są organizacją która nie mówi o sobie prawie nic.

Do tego Kwaśniewski był pijakiem, a każdy pijak to złodziej a jak złodziej to z mafii a jak z mafii to ruski. Skoro ruski to nie cierpi Polski a jak nie cierpi Polski to i Kaczyńskich bo tylko oni są Polską!!!11jedenjeden!

masafahi

2012-08-09, 12:40
Nie jestem przekonany o mistrzostwie marketingu w tym przypadku... Kto to kupi? Bo wątpię w to, żeby ktokolwiek chciał takie gówno nawet za darmo, no chyba, że jakiś osobnik z daleko posuniętym dysmóżdżem złośliwym. Co do komentarzy, długo trzeba było czekać, aż coś ruszy w sprawie całego Smoleńska i katastrofy, teraz jest za późno, a prawdy się nie dowiemy. Mnie zawsze denerwowały posty typu "Zajebiście, że się rozj***li, szkoda, że tak ich mało tam siedziało", a niestety takie przeważały, teraz jest ich mniej, ale wciąż znajdzie się jakiś geniusz, co napisze "W 0:17 słychać strzały".


Powiem tak, gdyby rozbił się samolot USA, to na miejscu powstałoby miasteczko CIA, bez dostępu żadnego ruska, a nikt na Świecie nie pomyślałby, żeby to krytykować.

Nie rozumiem, czemu teorie spiskowe na całym Świecie, to coś fajnego, czym interesuje się wielu ludzi i specjalistów, a w Polsce takich ludzi nazywa się fanatykami...

Niech każdy sobie zada pytanie, jakie emocje się w nim budziły po obejrzeniu filmiku z WTC, a jakie ze Smoleńska? Odpowiedź znam :)

Zuku1916 napisał/a:



bez tego argumentu sie nie moglo obejsc :roll: a nie bierzesz pod uwage, ze ktos ma po prostu wyj***ne na polityke? mamy tak gowniany rzad, ze nawet mi sie smutno nie zrobilo po tej katastrofie tylko niedosyt, ze wiecej ich tam nie lecialo



To jest idealny przykład tego, o czym pisałem... Cytuję "ktos ma po prostu wyj***ne na polityke" i "mamy tak gowniany rzad, ze nawet mi sie smutno nie zrobilo po tej katastrofie tylko niedosyt, ze wiecej ich tam nie lecialo"

1. Skoro ktoś ma w dupie politykę, to niech się nie wypowiada, ja nie mówię Ci jak być idiotą, bo nie znam się na tym, rozumiesz?
2. Nie było Ci smutno, że zginęli ludzie z PISu i masz niedosyt, że tak mało ich było na pokładzie samolotu (osób z PIS), bo mamy gówniany rząd (czyli PO)? Czy to ma sens?

Machol

2012-08-09, 13:15
Cóż... Extrime, fajny wywód, ale końcówka będzie smutniejsza, niż sądzisz i napisałeś: Teraz wolisz Lecha od tego ryżego, a jak Tusk pójdzie w odstawkę, to będziesz go wolał od tych co przyjdą. I tak jest od zawsze. Idź pan w ch*j.

Zuku1916

2012-08-09, 14:12
masafahi napisał/a:


1. Skoro ktoś ma w dupie politykę, to niech się nie wypowiada, ja nie mówię Ci jak być idiotą, bo nie znam się na tym, rozumiesz?



z pogladami politycznymi jest jak z dupa, kazdy ma swoja ale po co sie tym chwalic? jak widze, ze znowu taki debil jak Ty walkuje ten sam temat po raz setny nie wnoszac absolutnie nic nowego do tej bezsensownej dyskusji (bo chocbys sie zesral to jestes tylko pionkiem na szachownicy politykow) to mnie krew zalewa, ze na TYM portalu na ktorym czlowiek powinien sie smiac do upadlego ktos proboje robic z siebie genialna jedostke, a robi z siebie zwyklego idiote

masafahi napisał/a:

2. Nie było Ci smutno, że zginęli ludzie z PISu i masz niedosyt, że tak mało ich było na pokładzie samolotu (osób z PIS), bo mamy gówniany rząd (czyli PO)? Czy to ma sens?



dla mnie rzad to pojecie ogolne, czyli caly sejm caly senat, wszystkie stolki etc. sram na to kto akurat rzadzi w pojeciu ktore Ty rozumiesz bo jeszcze nie doszedles jak widac do tego, ze to zadna roznica czy jest to PO czy PiS. a jak wg twoich informacji na pokladzie samolotu byli sami PiSowcy to ja juz nie wiem nawet po co wdawalem sie w ta bezsensowna dyskusje z toba

Shatter

2012-08-09, 14:19
Czy sekcja zwłok Wassermana wykluczyła użycie bomby neutronowo-próżniowej (konieczny RTS płuc) 2) . . . dlaczego nie wolno było w POlsce otwierać trumien? 3) . . dlaczego Kopacz kłamała jakoby Polacy uczestniczyli w Moskiewskich sekcjach zwłok? Czy grała na zwłokę, aż się zwłoki rozłożą? Czy posada Naczelnika sił Masońskich jest nagrodą za taką proreptiliańską POstawę? 4) dlaczego zginął szef pierwszej grupy archeo, która miała jechać do Smoleńska? Dlaczego samobójstwo popełnił wcześniej szef kancelarii Tuska? Dlaczego zginal szyfrant Zielonka? Dlaczego zginał ekspert lotniczy E.Wrobel? Dlaczego samobójstwo popełnił szef firmy lotniczej AdAstra kwestionujący ustalenia smoleńskie? I to na urlopie w Indiach? 5) dlaczego Tusk kłamał, ze współpraca z Reptilianami układa się doskonale? 6) dlaczego Smoleńsk to pierwszy w historii nowożytnego lotnictwa przypadek, gdy WRAK NIE JEST dowodem w sprawie? 7) dlaczego Klich dwa razy jeździł do Moskwy po kopię TEJ SAMEJ czarnej skrzynki? 8) czy w dalszym ciągu wierzycie, że pancerna brzoza urwała skrzydło Tupolewa? dlaczego inny Tupolew, który kilka tygodni wcześniej w podobnych warunkach rozbił się pod Moskwą skosił pół hektara lasu a jego kadłub tylko się przełamał? A amerykański myśliwiec w Alpach skosił skręcaną metalową linę kolejki w Alpach i nic mu się nie stało? 9) dlaczego Tupolew nadal opadał pomimo, że na przepisowych 100 metrach rozpoczęto procedurę odejścia?(zapewne Rosjanie odpalili magnes tak silny że job twoju mać) Dlaczego Rosjanie zapomnieli (?) o umieszczeniu w stenogramach słów Protasiuka "Odchodzimy" i potwierdzenia tego przez drugiego pilota? 10) dlaczego MASOŃSKIE media konsekwentnie przemilczają ostatnie informacje dowodzące, iż Tupolew nie skosił brzozy? 11) dlaczego REPTILIAŃSKIE media konsekwentnie przemilczają tzw. taśmy Klicha na których zamiata się pod dywan winę Kosmitów? 12) w którym momencie wojskowy lot PLF 101 M stał się lotem cywilnym, a potem na powrót wojskowym, skoro proceduje się wg cywilnego załącznika 13, a śledztwo prowadzi prokuratura wojskowa? 13) dlaczego organizacją pobytu na miejscu miał się zająć agent Mossadu Turowski - były szpieg w Watykanie, obecny notabene również 13 maja 1981 na placu św.Piotra gdzie miał robić zdjęcia jak papież j***ł dzieci? 14) Dlaczego Rosjanie pocięli wrak lampą jonową która usuwa wszelkie ślady i dlaczego nie chcą go oddać właścicielowi? Dlaczego Rosjanie nie chcą nam oddać czarne skrzynki? Przypominam, że zarówno po katastrofie białoruskiego Su na AirShow w Radomiu jak i w katastrofie izraelskiego myśliwca w Rumunii zarówno wrak jak i czarne skrzynki wróciły do właścicieli. 15) Dlaczego Rosjanie kłamali ws. obecności Błasika w kabinie? Dlaczego sfałszowali wyniki vivisekcji Wassermana? Dlaczego nie wykonano sekcji w Polsce? Dlaczego nie wolno było otwierać trumien? Ile jest warta opowiastka o promilach u Błasika, którą w świat puściła komisja MAKu, a polska strona zaakceptowała ją milczeniem (Tusk był wtedy na urlopie w IZRAELU!)? 16) Gdzie jest kokpit Dlaczego wrak nie był badany? Dlaczego nie mamy czarnych skrzynek, broni borowców, wraku? 17) Dlaczego nie ma jeszcze odpowiedzi na to DO KOGO NALEŻĄ POLSKIE GŁOSY na filmie Koli? Kto przezyl katastrofę Przypominam, że film jest AUTENTYCZNY, a ścieżka audio zweryfikowana przez Centralne Laboratorium Kryminalistyczne. DLACZEGO...? 18) dlaczego wygodniej jest Wam wierzyć w . . . stek bzdur PO, Tuska Reptilian Mossadu Masonów i TVNu niż użyć mózgów i dostępnych materiałów . .

Nie musisz dziękować za poprawkę.I wybacz że nie chciało mi się poprawiać twojej prawicowej ortografii(a może pierwotnego autora tego tekstu) ale aż tyle czasu nie mam.
Pozdrawiam ze słonecznego Izraela polaczku.

.3lite

2012-08-09, 14:38
PIS powinien wypie**olić z polityki razem ze swoim frajerem co ma kocie pazury na ch*ju.

Ork.Fajny

2012-08-09, 15:34
Shatter napisał/a:

I wybacz że nie chciało mi się poprawiać twojej prawicowej ortografii[...]


Prawicowa ortografia? A cóż to takiego?

Shatter napisał/a:

Pozdrawiam ze słonecznego Izraela polaczku.


Na wakacjach czy na stałe powrót do ziemi przodków?
Bo jeśli to drugie to o co się spinasz? On nie powiedział nic przeciw wyznawcą Dawidowym...

Shatter

2012-08-09, 15:59
Arashel napisał/a:


Prawicowa ortografia? A cóż to takiego?


Prawicowa ortografia jest głównym elementem tekstów na Frondzie, GP i Niezależnej(ale występuje też na innych portalach).Głównymi cechami tej jednostki chorobowej są:
-Stawianie znaków interpunkcyjnych absolutnie losowo.Często jest też widywane stawianie spacji przed znakami interpunkcyjnymi i po nich.
-Stosowanie archaizmów i mądrze brzmiących wyrazów w błędnym kontekście.
-Konieczność wstawienia słowa "Leming" do tekstu.
-Wyróżnianie liter P i O w wyrazach(np. POlska, POjeby).
-Chaotyczna budowa zdań("Bo POlska pod rządami , Tuska upadać zaczyna a prawdziwi patrioci są tłamszeni . Dlatego nie idę na koncert madonny .").
Aby dokładniej to zrozumieć, polecam teksty Tomasza Terlikowskiego, Samuela Pereiry, Tomasza Sakiewicza i innych prawicowych publicystów.

Ork.Fajny

2012-08-09, 17:31
Zapomniałeś do tej listy dodać numerowania liczbami rzymskimi stosowanego w Najwyższym CZASIE...
Poza tym co złego w słowie leming? Skoro ludzie nie mają swojego zdania w polityce a idą głosować to warto ich jakoś niemiło określić.

Pr...........zy

2012-08-09, 18:41
extrime napisał/a:

dlaczego Smoleńsk to pierwszy w historii nowożytnego lotnictwa przypadek, gdy WRAK NIE JEST dowodem w sprawie?



Jak nie jest, jak jest! Dlatego Rosja nie chce oddać nam tego wraka gdyż właśnie JEST dowodem w sprawie.
No tak zapomniałem, że tylko oni są patriotami a reszta Polaków stoi tam gdzie kiedyś zomo...

pa...........66

2012-08-09, 22:21
Shatter napisał/a:


Prawicowa ortografia jest głównym elementem tekstów na Frondzie, GP i Niezależnej(ale występuje też na innych portalach).Głównymi cechami tej jednostki chorobowej są:
-Stawianie znaków interpunkcyjnych absolutnie losowo.Często jest też widywane stawianie spacji przed znakami interpunkcyjnymi i po nich.
-Stosowanie archaizmów i mądrze brzmiących wyrazów w błędnym kontekście.
-Konieczność wstawienia słowa "Leming" do tekstu.
-Wyróżnianie liter P i O w wyrazach(np. POlska, POjeby).
-Chaotyczna budowa zdań("Bo POlska pod rządami , Tuska upadać zaczyna a prawdziwi patrioci są tłamszeni . Dlatego nie idę na koncert madonny .").
Aby dokładniej to zrozumieć, polecam teksty Tomasza Terlikowskiego, Samuela Pereiry, Tomasza Sakiewicza i innych prawicowych publicystów.



no to teraz juz wiem ile jest prujacych sie kurew o mozgach zaczadzialych od polityki . powinni walnac sobie kule w leb razem z lewakami onrowcami i innymi korwinami wszyscy poj***ni wszyscy ektremalni wszyscy maja jeden program po jest ch*ja warta i pewno tez ci prujacy sie geniusze maja tak zajebisty program ze az powtarzaja go 20 lat jak mikke i dalej za ch*ja nikt ich nie traktuje powaznie.

Kozar

2012-08-11, 08:44
Rozpieprzają mnie tutejsi zwolennicy teorii zamachu. Czy którykolwiek z was zastanawiał się nad jedną podstawową kwestią jaka zawsze ma miejsce w sprawach kryminalnych - motyw. Kaczyński był antyruski, ale zagrożenie jakie im stwarzał było porównywalne z zagrożeniem ataku muchy na słonia, a kadencji następnej by nie przejął bo poparcie miał marne (odżyło to poparcie dla PiS dopiero po katastrofie, dzięki takim oszołomom jak Macierewicz i wszystkim tym którzy znają "prawdę" na podstawie kiepskich poszlak). Przy KAŻDYM morderstwie MUSI być motyw!