18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mistrz prostej w passeratti i szybka karma

Jesse.Pinkman • 2023-08-10, 17:11
Krokodylkom też czasami zdarzy się być w odpowiednim miejscu i czasie.

WooQash

2023-08-10, 17:16
Jakim trzeba być idiotą, żeby nie móc zrobić tego przed przejściem albo za przejściem? Co mi to k***a dało jak i tak gęsiego jechali?

Janko

2023-08-10, 17:17
k***a i co to Ma być Jaki ch*j

Jesse.Pinkman

2023-08-10, 17:18
WooQash napisał/a:

Jakim trzeba być idiotą, żeby nie móc zrobić tego przed przejściem albo za przejściem? Co mi to k***a dało jak i tak gęsiego jechali?


Nie próbuj szukać tu logiki, passeratti to stan umysłu.

35i

2023-08-10, 17:38
Jesse.Pinkman napisał/a:

Nie próbuj szukać tu logiki, passeratti to stan umysłu.



O rzesz ty.....

DonKutassinio

2023-08-10, 18:04
k***a jak widzę takie nagrania ch*j mnie strzela, z czego się cieszycie pojeby? "teren zabudowany" - 4 domy na krzyż, pola las. Cały czas dwa szerokie chodniki, dwie drogi rowerowe, dwa pasy zieleni, wszystko min 2m i k***a 50km/h przecież to jest k***a pozbawione sensu, jakim trzeba być kretynem żeby akceptować takie tresowanie kierowców? ale się uniosłem.

Jesse.Pinkman

2023-08-10, 18:08
Donku*assinio napisał/a:

k***a jak widzę takie nagrania ch*j mnie strzela, z czego się cieszycie pojeby? "teren zabudowany" - 4 domy na krzyż, pola las. Cały czas dwa szerokie chodniki, dwie drogi rowerowe, dwa pasy zieleni, wszystko min 2m i k***a 50km/h przecież to jest k***a pozbawione sensu, jakim trzeba być kretynem żeby akceptować takie tresowanie kierowców? ale się uniosłem.


Zawsze może ci wylecieć na to przejście jakiś dzieciak. Trochę wyobraźni kierowniku. Mistrz z passeratti mógł spokojnie poczekać z tym manewrem.

Bart47

2023-08-10, 18:25
"dwa pasy zieleni, wszystko min 2m i k***a 50km/h przecież to jest k***a pozbawione sensu"

Kiedyś było 60, ale przez 'geniuszy' takich jak ty i ten z nagrania ta dozwolona prędkość jest wciąż zmniejszana i wprowadzane są kolejne obostrzenia i nakazy typu przepuszczanie pieszych zbliżających się do pasów. Przepisy są po to żeby ich przestrzegać.

donkapusta

2023-08-10, 18:29
Donku*assinio napisał/a:

k***a jak widzę takie nagrania ch*j mnie strzela, z czego się cieszycie pojeby? "teren zabudowany" - 4 domy na krzyż, pola las. Cały czas dwa szerokie chodniki, dwie drogi rowerowe, dwa pasy zieleni, wszystko min 2m i k***a 50km/h przecież to jest k***a pozbawione sensu, jakim trzeba być kretynem żeby akceptować takie tresowanie kierowców? ale się uniosłem.



Oby zabrali Ci prawo jazdy wcześniej niż w okolicznościach gdybyś kogoś miał przejechać.

Bartvons

2023-08-10, 18:30
Bart47 napisał/a:

"dwa pasy zieleni, wszystko min 2m i k***a 50km/h przecież to jest k***a pozbawione sensu"
Kiedyś było 60, ale przez 'geniuszy' takich jak ty i ten z nagrania ta dozwolona prędkość jest wciąż zmniejszana i wprowadzane są kolejne obostrzenia i nakazy typu przepuszczanie pieszych zbliżających się do pasów. Przepisy są po to żeby ich przestrzegać.



Ta sama droga w UK miała by limit 90km/h i na bank nie bylo by przejscia dla pieszych. Chyba ze tam gdzies stoi szkola obok

SupremeLeader

2023-08-10, 18:58
Bartvons napisał/a:

Ta sama droga w UK miała by limit 90km/h i na bank nie bylo by przejscia dla pieszych. Chyba ze tam gdzies stoi szkola obok



A w Burkina Faso by nie było żadnego limitu, i na bank by też nie było przejścia dla pieszych i k***a drogi też by pewnie nie było.

Cipczan

2023-08-10, 18:58
A mnie najbardziej wk***iają ku*asy przeklejające SCh i inne wynalazki z YT.

radek225

2023-08-10, 19:23
To żeś k***a zaoszczędził czasu wąsaty Januszu w osranym B4. Jeszcze jakby miał tam 300+ KM, poczekałby, aż minie zabudowany, wszystkie przejścia i ciągłe i wtedy wyprzedzać - wtedy byłby sens. Wcale bym się nie zdziwił, jakby to było Podlasie albo Lubuskie. Tam najwięcej jeździło B3 i B4 bo oba paseratti mają zbiorniki o pojemności 70 litrów. jechał sljedzik albo Janusz na belarus albo łUPAinu i tankował śmiesznie tanią benzynę by to potem upłynnić w Polszu.

W stosunku do zwykłego Kowalskiego robię ogromne przebiegi po Europie i co niektórzy naprawdę nie tyle co nie powinni mieć prawa jazdy, ale powinni mieć kategoryczny zakaz siadania za kierownicę nawet auta ze zgaszonym silnikiem. Nie zapomnę, jak raz pojechałem do siebie do miasta. Zatrzymałem samochód na chodniku, by skoczyć po picie do żaby. Ruszam, ujechałem 50 metrów i na środku drogi stał młody łepek jakimś podobnym do filmu powyżej osranym gruzem. Samochód tak stary i pospolity, że marki nie pamiętam. Wyprzedzam go, bo stał, jadę dalej i patrzę, goni mnie. Ja jadę 50km/h, bo to środek miasta, a ten rozpędził swój rydwan wpie**olu do 80-90km/h i dawaj mnie wyprzedzać, bo mu się syndrom 3 cm ku*asa załączył....

dżonyłojlker

2023-08-10, 19:26
k***a, kto stawia piwko za takie gówno...
Do studni was wszystkich - albo nie, lepiej, do szamba.


35i napisał/a:

O rzesz ty



Ożeż ty :mikolaj:

Mietek7567

2023-08-10, 19:44
Bart47 napisał/a:

"dwa pasy zieleni, wszystko min 2m i k***a 50km/h przecież to jest k***a pozbawione sensu"
Kiedyś było 60, ale przez 'geniuszy' takich jak ty i ten z nagrania ta dozwolona prędkość jest wciąż zmniejszana i wprowadzane są kolejne obostrzenia i nakazy typu przepuszczanie pieszych zbliżających się do pasów. Przepisy są po to żeby ich przestrzegać.



Wręcz przeciwnie. Stosowanie się do nakazów sprawi ,że będą one coraz bardziej restrykcyjne.