18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mistrz długopisu

Sk...........‚o • 2014-02-07, 23:15
Juan Francisco Casas jest to hiszpański malarz, który maluje tylko za pomocą długopisu. Gościu jest niesamowity!!!
Poniżej macie kilka jego prac!!!
Uwaga sadyzmu tyle co w kucykach pony także jak się komuś nie podoba to niech po prostu leci dalej :-P

RustyRat

2014-02-08, 11:55
Przecież to jest od zdjęć rysowane, większość można od szyby odrysować a potem dopieścić- kto cokolwiek rysuje to zna rożne triki ułatwiające życie, co nie zmienia faktu ze tez trzeba spędzić nad tym sporo czasu.

Schabik

2014-02-08, 11:59
Cytat:

Poniżej macie kilka jego prac!!!


Dzięki!!!!!!111!

Me...........an

2014-02-08, 12:05
Zrobić zdjęcie przej***ć przez filtr w programie i mamy "artystę"

karamon

2014-02-08, 13:26
za cycki piwo :D

rigsuit

2014-02-08, 17:26
wyglądają jak zdjęcia obrobione w photoshopie

maddog77

2014-02-08, 18:41
k***a jak ja zazdroszczę ludziom którzy mają talent.

kajtula

2014-02-27, 00:58
Hyzio1337 napisał/a:



Nikt ci nie każe wchodzić na główną i patrzeć na posty tych jak to ująłeś "pojebów". Idź na harda, zwal sobie konia do kolesia z odciętą głową i tyle musi ci wystarczyć.

A i jeszcze jedno :idzwch*j:



Z miejsca przepraszam za odkopanie dość starego tematu.

k***a mać. Człowieku, chyba Ci się popie**oliły portale. to jest do ch*ja wacława SADISTIC.PL więc tematy z dopiską:

Cytat:

Uwaga sadyzmu tyle co w kucykach pony także jak się komuś nie podoba to niech po prostu leci dalej



Powinny z miejsca lądować w koszu. Skoro to jest SADISTIC a nie jakiś inny portal na który takie rzeczy pasują, jest to oczywiste, że nie powinno się tego wrzucać. Nie jestem na Sadolu zbyt długo, bo zaledwie tylko ponad rok, ale przez ten czas zdążyłem zauważyć upadek tego portalu. Głównie przez takich pajaców jak ty. Ten portal nie został stworzony po to, aby wrzucać tutaj takie rzeczy. Nie mówię, że jest to ch*jowe czy coś w tym rodzaju. Ale to nie jest do k***y KWEJK, używając dość popularnego tekstu.