18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miss Francji za biała

Wiesław_Jarząbek • 2012-12-11, 20:45
Prezes CRAN (Rada Stowarzyszeń Osób Czarnoskórych) Louis-Georges Tin uważa, że nowa Miss Francji Marine Lorphelin jest zbyt biała, argumentując to nieodzwierciedleniem współczesnego francuskiego społeczeństwa. Zwyciężczynią konkursu piękności została 19-letnia Marine Lorphelin, studentka medycyny z Burgundii. W sobotę w ostatniej rundzie pokonała Miss Tahiti Hinarini de Longeaux.

Louis-Georges Tin, przewodniczący Rady Czarnych Stowarzyszeń, ubolewa nad brakiem reprezentacji w wyborach mniejszości afrykańskich we Francji. “Brak przedstawicieli współczesnego społeczeństwa Francji w takich wydarzeniach jest sprawą poważną” – powiedział Tin we wspólnym oświadczeniu z twórcą wyborów Czarnej Miss Francji, Fredem Royerem. Jego zdaniem wybór “białej jak śnieg” Miss sprowadza się do “zaprzeczenia istnienia Francuzów pochodzenia afrykańskiego”.CRAN przypomina, że we Francji(65mln) mieszka ponad 5 milionów osób z tego regionu(czyli prawie 8%).

Spośród 33 finalistek sobotniego konkursu, osiem pochodzi z mniejszości etnicznych Francji, sześć z nich z francuskich terytoriów na Pacyfiku i Karaibach. Tin ubolewa nad tym, że kolorowi przedstawiciele mniejszości pochodzili wyłącznie z francuskich terytoriów zamorskich, a brakowało przedstawicieli Afryki.

Północną Afrykę reprezentowała jedna kandydatka, która odpadła w eliminacjach. Tin próbuje przypisać jej niepowodzenie w konkursie wyznawanej przez nią religii islamu, sugerując dyskryminację na tym tle. Jednocześnie wyraża swój smutek z powodu “zbytniej bieli” nowej Miss.

A tu kilka fotek zwyciężczyni Marine Lorphelin



Czarnej miss się nie doszukałem .

Kwestia czasu i Fracji zabronią być białym :x

Sorg

2012-12-12, 00:06
Pewnie nie ja pierwszy na to wpadłem, ale ludzkość działa w błędnym kole. Pozbywamy się monarchii, bo nie chcemy żeby rządziła mała grupa osób lub jednostka. Tworzymy demokrację, w której decyduje większość. Mniejszości czują się pokrzywdzone i żądają większych praw. Dajemy prawa tej mniejszości, więc zaczyna ona powoli rządzić. Gdy dochodzi do władzy narzekamy na monarchię. Pozbywamy się monarchii...

oblednylogin

2012-12-12, 00:07
czarna czy nie czarna.... ale ona czasem nie ma lekkiego zeza?

bovski

2012-12-12, 00:08
Wyobraźcie sobie ten medialny shitstorm, gdyby okazało się, że wygrywa Arabka a jakaś organizacja wyskakuje z tekstem "zbyt ciapata" :D

keyq

2012-12-12, 00:16
W dupach się bambusom przewraca! Niedługo w takich wyborach będą mogły startować tylko czarne albo jakieś ciapate w burkach.
Na szczęście Polsce to chwilowo nie grozi. Nasi "obrońcy czystości rasy" w trójpaskowych mundurkach z ortalionu dzielnie stawiają czoła inwazji wszelkiej maści cudzoziemców :)

BroOshee

2012-12-12, 00:22
Nie dość, że wyrwali się z buszu, dostali szansę na lepsze życie, oskarżają białych o rasizm to jeszcze mają czelność mówić, że miss jest za biała? Widać zasada "jak się nie podoba to wypie**alaj" nie działa... Lada moment będą się pluć, że europejczycy są za biali i należy zmieszać ich z błotem... I to k***a biali są rasistami? Za dobrze im k***a... Widać że brakuje im jeszcze ze 30000 lat do zabierania jakiegokolwiek głosu w europie. :evil: :evil: :evil:

pkh

2012-12-12, 00:27
Kurcze...coraz więcej wszędzie słyszy się o takich sytuacjach.

Mniejszości narodowe (nie ważne już czy to muzułmanie, murzyni czy inna zaraza) rozjeżdżają się po całym świecie i próbują przejąć kraje, w których wylądują :/ . Na prawdę bardzo mnie to martwi...co będzie za jakieś 30 lat? Wtedy pewnie już nawet u nas ludzie w turbanach czy burkach będą normalnym widokiem na ulicach!
Czy ludzie, którzy rządzą europą tego nie widzą?! Czemu takie mniejszości obowiązuje często inne prawo?
Zorientujemy się gdy będzie za późno, kiedy to my Polacy będziemy musieli dostosować się do wymagań mniejszości: wybierać na miss kobiety o odpowiednim kolorze skóry a może jeszcze zakładać jakieś pie**olone turbany!!

Czytając o takich sytuacjach jestem wdzięczny PiSowi, moherowym babciom i całej prawicy, bo to chyba dzięki nim jeszcze długo u nas nie będzie przyzwolenia na takie panoszenie się ludzi o innym wyznaniu.

Jeśli chcą u nas przebywać - ok, jakoś to przeżyje. Ale TYLKO jeśli dostosują się do naszych norm, praw i obyczajów. Jeśli nie będą publicznie obnosić się z religią.

Jestem ateistą, ale jeśli w naszym kochanym sejmie musi wisieć jakiś symbol to wolę żeby był to tylko krzyż, a nie jeszcze półksiężyc...

To się w głowie nie mieści! Trwa wielka islamizacja całej europy, nie możemy na to pozwolić... niech ktoś zacznie to kontrolować!

MCL

2012-12-12, 00:42
k***a mać.
Rasizm to już nie przestępstwo na tle rasowym, tylko j***ne udogodnienia dla bambusów, żeby żyło im się jak najlepiej. pie**olone asfalty zapomniały jednak, że rasizm to NIE "obraza" (jeśli o jakiejkolwiek możemy tu mówić obrazie, poza tą, że pozwano BIAŁĄ kobietę, że nie jest za czarna! Powinna pozwać tych bambusów o rasizm k***a mać) czarnego przez białego, tylko jedną grupę etniczną przez drugą. Świat to powoli jedna j***na paranoja, za 9 dni się to k***a skończy i bardzo k***a dobrze.

cieha

2012-12-12, 01:01
co to za francuz który jest czarny? Czarni są w afryce, biali w europie, żółci w azji.
Murzyn = afroamerykanin
Biały = środkowoeuropejczyk ?
k***a, może w końcu przestaną wykorzystywać swój kolor skóry żeby zyskać coś wartościowego na krótką mete, a w zamian zaczną zapie**alać do roboty żeby mieć w końcu dobrą opinię, a nie: "czarne znaczy gorsze", "j***ne złodzieje" etc.

lo...........35

2012-12-12, 01:04
Ja nie wiem komu zalezy by takie glupoty ktos wygadywal. Ostatnio sie oburzyli ze w jednej druzynie w nba jest za duzo bialych. Czarni co z nimi grali w tej druzynie (Podajze Minnesota) nie widzieli w tym nic sprosnego, dewianckiego, ani nie przeszkadzalo im to. Po prawdzie organizacje na rzecz czarnych dzialaja na ich szkode, bo przedstawiaja ich jako slabszych i glupszych domagajac sie specjalnego traktowania dla nich. Sa to organizacje tak potrzebne jak Organizacja hodowcow groszku. Bardziej mnie zastanawia po co wygaduje sie takie glupoty, przeciez to automatycznie wywoluje negatywne uczucia, wystarczy poczytac komentarze.

chmielu666

2012-12-12, 01:21
Niedługo utwór Slayer - Guilty of being white (winny bycia białym)
Będzie oparty na faktach

rusofil

2012-12-12, 01:37
Ja pie**olę, nie mam nic do kolorowych, o ile siedzą u siebie, bądź w Europie, ale trzymają mordy na kłódki. Przecież biała, jak najbledsza skóra jest taka piękna, a pozwala się na coś takiego. Powinni olać to pie**olenie ze strony niebiałych i wybrać tak, jak powinni.
Jak czytam o tym całym burdelu robionym w Europie przez nieuropejczyków, to, mimo zajebistej dumy z bycia białym człowiekiem, rzygać mi się chce na Europejczyków za to, że nic się z napływem dziczy nie robi.

oc...........an

2012-12-12, 01:42
k***a wasza mać! Europa jest MOJA (i twoja mój biały bracie/siostro), bo jest to moje dziedzictwo i region, o który walczyli moi przodkowie między sobą, który się rozwijał dzięki myśli BIAŁEGO człowieka!

Czarni i ciapaci mają Afrykę i Azję, ale się pchają do mojej ukochanej Europy i próbują wprowadzać swoje porządki, k***y j***ne. Tego całego Louisa-Georgesa Tina to bym już dawno wypie**olił z powrotem do Sierra Leone czy innej dziury skąd takie sk***ysyny wyłażą.

I powiem jeszcze, że na miejscu tej j***nej Francji odciąłbym tym sk***ielom dostęp do FR, przyciąłbym im zasiłki o 70% i wybudował KUREWSKO duże więzienie, gdzie bym wpychał wszystkie asfalty które zaczęłyby kraść!

Słów mi brakuje do opisania mojego gniewu, a na dodatek tak sobie myślę, że kościół pod tym względem trzeba pochwalić - to on spaja nas (jako tako) i umacnia naszą wiarę w Białego Człowieka ;)

Fragless

2012-12-12, 01:44
Już się zaczęło...

kurczasty

2012-12-12, 02:29
A ja się cieszę, że na zachodzie Europu jest jak jest.
Kiedy czarni zaczną tam rządzić wybudujmy mur wzdłuż granic.
Poczekajmy 20 lat.

Kiedy już wszystko popsują i sprowadzą cywilizację do średniowiecza jak im się ładnie udaje w Afryce, wjeżdżamy czołgami wybijamy czarną hołotę i mamy Polskę od morza do morza, a nawet większą.

Z morza śródziemnego zrobimy sobie jezioro. :)

To chyba początek wszech wielkiej Polski opisanej na nonsensopedii

Darksaider

2012-12-12, 03:47