18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Misjonarz w Afryce

piotrek2503 • 2011-05-23, 23:08
Pojechał ksiądz na misje do Afryki, pomagać dzieciom chorym na AIDS. Po powrocie postanowił zbadać sobie krew. Lekarz, trzymając wyniki, mówi:
- Niestety, jest ksiądz nosicielem.
Na co ksiądz:
- Mam to od dziecka.

ul...........rt

2011-05-23, 23:22
No a od kogo miał by dostać?Od żony?

Everal

2011-05-23, 23:58
Może od dziecka chorego na AIDS w Afryce?

zn...........nu

2011-05-24, 01:59
@up
Nasuwa mi się jeden prosty wniosek, że chętnie wrzucił bym cię do studni i zasunął pokrywę. A drugi równie błyskotliwy wniosek to - gdyby przed założeniem konto był test IQ jakie były przeprowadzane na murzynach za czasów kiedy jeszcze byli uznawani za pół-ludzi który by polegał na włożeniu piłki w okrągły otwór a a nie kwadratowy czy trójkątny to byś go oblał. Niestety takich testów nie ma, może przypomniał by ci się test gimnazjalny z przyrody, był z tego co trąbili w mediach na podobnym poziomie. Jest mi przykro, wylewam morze łez.

Autorze - Kawał prze h*j

lapps

2011-05-24, 11:49
a moze po starej odziedziczyl a wy sie smiejecie od razu

screammyname

2011-05-24, 14:45
kawał zj***ny bo nie można być nosicielem w przypadku aids mozna byc tylko chorym...

cisek666

2011-05-24, 14:53
@up

Kolejny mądry. Można być nosicielem wirusa HIV. AIDS to choroba którą wywołuje HIV.

DzbiQu

2011-05-24, 18:13
Pozdrów ojca...

piotrek2503

2011-05-24, 19:07
znawcaekranu napisał/a:

@up
Nasuwa mi się jeden prosty wniosek, że chętnie wrzucił bym cię do studni i zasunął pokrywę. A drugi równie błyskotliwy wniosek to - gdyby przed założeniem konto był test IQ jakie były przeprowadzane na murzynach za czasów kiedy jeszcze byli uznawani za pół-ludzi który by polegał na włożeniu piłki w okrągły otwór a a nie kwadratowy czy trójkątny to byś go oblał. Niestety takich testów nie ma, może przypomniał by ci się test gimnazjalny z przyrody, był z tego co trąbili w mediach na podobnym poziomie. Jest mi przykro, wylewam morze łez.

Autorze - Kawał prze h*j



Dziękuję!
Autor.

Adder

2011-05-24, 20:43
Jak czytam takie dowc**y to myślę sobie, że powinien być drugi guzik pod tytułem "zabierz piwo i przekaż na cele charytatywne"

rm_125

2011-05-25, 00:13
Jesteś bardzo odważnym człowiekiem skoro dajesz takie dowc**y, powiedz jak sie nazywasz

kizug666

2011-05-25, 00:35
rm_125 napisał/a:

Jesteś bardzo odważnym człowiekiem skoro dajesz takie dowc**y, powiedz jak sie nazywasz



mnie by się nie chciało nagrywać filmu gdzie bym Ci coś mówił, może zmniejsz wymagania i poproś o napisanie to się dowiesz, poprosisz pana z kafejki i przeczyta Ci wszystko jeszcze raz...

EasyMedia

2011-05-25, 04:01
@znawcaekranu

ja tam nie wierzę, że kolo jest aż takim tardem, myślę, że nie załapałeś ironii i znalazłeś sobie dobrą okazję aby się przypie**olić.

midnightc

2011-05-25, 13:55
EasyMedia napisał/a:

@znawcaekranu

ja tam nie wierzę, że kolo jest aż takim tardem, myślę, że nie załapałeś ironii i znalazłeś sobie dobrą okazję aby się przypie**olić.



Widać przecież, że dzieciaka mama bije i musiał odreagować na kimś, a że "intelygencyja" nie jest jego grzechem powszednim, więc doczekaliśmy się takiego właśnie wywodu. Swoją drogą współczuję poziomu poczucia humoru wszystkim co postawili piwo, ale cóż widocznie z poczuciem humoru jest jak z dupą...i ch*j, trzeba siać, siać...