18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Misiek ZUSiek

Omikron • 2014-01-12, 19:42
Kolejny WAŻNY powód do obalenia tego systemu.



Zacznij myśleć zanim będziesz samotnie umierać z głodu.

PIS, PO: :idzwch*j:
I wszystkim głosującym na PIS i PO wielki drut kolczasty z hakami w d**pe! :ok:


Do wszystkich MYŚLĄCYCH: Wejdź na e-knp(dot)pl i zastanów się czy, aby nie chcesz żyć godnie!! Pytania zadawaj w kontakcie!

clean_east_wood

2014-01-12, 20:15
Prognozy są ch*jowe , skąd wiadomo ile ludzi dożyje , ile się urodzi. Zwłaszcza gdzie poprawka na to ile osób WYJEDZIE z tej pięknej Polski? trzeba dbać o dupę własną i najbliższych. Nie brać j***nych kredytów. Wolałbym pić wodę z strumienia mieszkać w szałasie i jeść żaby z ognia. Niż sięgnąć po j***ną pożyczkę. Oszczędności zamiast do banku to do szafy. Te marne kilka procent z lokaty i tak zeżre inflacja. Mogę powiedzieć ,że jestem jasnowidzem i k***a przepowiadam ,że będzie ch*jowo i ludzie będą żyli z nielegalnego bytu. Po zakupy nie pójdziesz do sklepu tylko wprost do gospodarza. Dlaczego ludzie nie wyjdą na ulice ? Bo się boją ,boja się ,ze stracą wolność ,a w konsekwencji prace , dom bo mają raty ,które trzeba spłacić. Są uwikłani w to życie ,że nie będą odważni podskakiwać. Na koniec Wielki Wał dla tych co chcą nas zniszczyć. Nie dadzą rady.

P.S. 2minuty pie**olenia skąd misiek zusiek zamiast przejść do sedna.

Cyrk

2014-01-12, 20:19
Ludzie to idioci, więc wolą oglądać spektakl pt. Smoleńsk albo kto ma jakiego dziadka zamiast się dowiedzieć, że wszyscy na starość zdechną z głodu. Proste...

krzysiek0909

2014-01-12, 20:31
No dobra, wszyscy którzy mają dziewczyny niech się biorą do roboty:)

go...........et

2014-01-12, 20:43
Obalę system, wrzucę gówniany filmik na jutiuba!
Jęstę buntownikię!

HowAbout

2014-01-12, 20:54
Dlatego też każdy, myślący człowiek w wieku produkcyjnym powinien spakować siebie i w miarę możliwości bliskich po czym czym prędzej sp***alać za granice. Polska = klęska.