18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ministerstwo zdrowia przypomina

GeorgeHarvey1 • 2022-07-31, 15:11

O przypominającej dawce substancji

Oki244

2022-08-01, 10:46
Kriski napisał/a:

Foliarzom tego nie wytłumaczysz, to po szczepionce i koniec.

folie to ci stara na ten zaj***ny łeb zakładała jka byłeś mały, teraz taki przy j***ny z niedotelenia jesteś

djpyza

2022-08-01, 11:59
Rannhide napisał/a:

Na ch*j się z tymi debilami przepychanie? Przed 2020 ludzie nie umierali więc mają rację to wszystko wina szczepionek lub szczypawek, jak wolą.
Zryty sagan to masz Ty, pisząc te komentarze zapewne piana z pyska Ci leci:) na dużo chorób ludzi się szczepi co nie znaczy że jak się nie zaszczepisz to nagle umrzesz w niewyobrażalnych bólach. Ale masz zryty sagan i tego nie pojmujesz. W ogóle zdanie "ja się nie szczepilem i jakoś żyje" pokazuje Twoja wiedzę. Szkoda w sumie że żyjesz bo by multum debili poznikały z tego świata jak by niezaszczepieni mieli umierać tak o pyk. Szkoda.



twoja wiedza to żadna wiedza wiem ze jesteś baranem jak ci powiedzą zjeść własne odchody to to zrobisz ! pluje na takich jak ty !

Debili, którzy występują przeciwko nauce, powinni leczyć wróże, radiesteci, szamani itp. Bo przecież nauka jest be, to po co Wam osiągnięcia medycyny[/quote]


jak siedzisz na tronie to też wszędzie widzisz naukę ? jest prócz nauki jeszcze logiczne myślenie którego niestety wielu brakuje ! ty jesteś tego przykładem !

vanTerrier

2022-08-01, 15:26
jak tam myślenie, mam nadzieję, że włonczone?


Bona1

2022-08-01, 17:23
Kriski napisał/a:

Foliarzom tego nie wytłumaczysz, to po szczepionce i koniec.



No bo udar w takim wieku to przecież normalka, debilu j***ny

BanujNasNieMichalka

2022-08-01, 17:47
djpyza napisał/a:

twoja wiedza to żadna wiedza wiem ze jesteś baranem jak ci powiedzą zjeść własne odchody to to zrobisz ! pluje na takich jak ty !
Debili, którzy występują przeciwko nauce, powinni leczyć wróże, radiesteci, szamani itp. Bo przecież nauka jest be, to po co Wam osiągnięcia medycyny


jak siedzisz na tronie to też wszędzie widzisz naukę ? jest prócz nauki jeszcze logiczne myślenie którego niestety wielu brakuje ! ty jesteś tego przykładem ![/quote]

Ale Ty nie myślisz logicznie bo od 2020 miałeś wiele teorii od 5g i nanochipy bili gejdsa po ch*j wie co, musiał bym w notes zerknąć co za wysrywy produkowaliście

:mrgreen:

Teraz Ci sami (teraz może mniej bo to już totalnie przejść nie może) pisali że na Ukrainie wojna to fake, byłem na kilku grupkach was powk***iać także wiem co z was za chorągiewki. Dealuj z tym jak chcesz.

czerapundrzi

2022-08-01, 18:18
[quote="AlbertoNihilo"]Laska ma pewnie udar. Stąd ta wykrzywiona w grymasie połowa twarzy.

Nie no ale opadający kącik ust to jasny sygnał udaru/wylewu akurat.

sadol001

2022-08-01, 18:47
Kriski napisał/a:

Foliarzom tego nie wytłumaczysz, to po szczepionce i koniec.



foliarze będą żyć wiecznie tak jak ich przodkowie

Pietruchm

2022-08-01, 21:18
RoboCat napisał/a:

najdziwniejsze jest to ze szczepionkowcy nawet jak pfizer opublikowal badania ktore chcial ukryc nadal beda stali w kolejce po 4ta dawke na katar


Bo to prawdziwi foliarze, nie widziałeś jak popalają w majtach na ryju bo im tak w TV kazali hahaha
Smutne jest to, że ciężko najbliższym wytłumaczyć, że tym syfem zwiększają swoje szanse na szybsze przejście na 2 stronę...


ZaSwojePiję

2022-08-01, 21:49
Infiniti09 napisał/a:

no to się nie szczep, jaki masz problem? tylko później nie zajmuj w szpitalu miejsca dla innych chorych
ps. 3 dawki przyjąłem na ten wg was "katar". Już mam dwa ku*asy, ogon dodatkowy...a i skrzydła zaczynają mi rosnąć. hahaha



Ty jestes debil i baran.
Przechodzilem kowida 2x, moi znajomi rowniez chorowali. Objawy jak przy grypie, aczkolwiek ja przechodzilem lzej niz przeziebienia.
Argument o zajmowanych miejscach w szpitalach, to jest takie typowe pie**olenie kretyna.
Jeszcze powiedz cos o respiratorze, ktorego sie nie uzywa przy takich chorobach, a zamiast niego ewentualnie podaje tlen.
Oszukali cie, zmanipulowali, a jeszcze tego wszystkiego bronisz.
Ha tfu

gabriel0

2022-08-02, 00:56
Dajcie sobie spokój k***asza mać.
Debili jest większość, nimi się kieruje.
Niech sobie żyją.
Gdyby większość myślała, nasza "władza" została by wyniesiona na widłach już dawno.

Sadisticzny

2022-08-02, 02:04
Infiniti09 napisał/a:

Atak antyszcepionkowych zjebów za 3...2....1..... A za krzaków wyskoczyli faszyści z konfy



Co tam, faszysto z lewicy?

eenocosTy

2022-08-02, 11:31
Kriski napisał/a:

Foliarzom tego nie wytłumaczysz, to po szczepionce i koniec.



To wy idioci jesteście foliarzami. Czwarta daweczka przyjęta? Gotowy na lockdown? Jaka nazwę teraz sobie wymyslicie?

Sigonek

2022-08-02, 11:53
RoboCat napisał/a:

najdziwniejsze jest to ze szczepionkowcy nawet jak pfizer opublikowal badania ktore chcial ukryc nadal beda stali w kolejce po 4ta dawke na katar



Człowiek pozbawiony wolności wyboru przestaje być człowiekiem. To jest postowieckie bydło, które pozbawiło sie resztek godności i człowieczeńśtwa w imię interesów globalnych koncernów i finansjery. Ta masa jest bezkształtna, bezwiedna - trzon rozwiniętej demokracji. Włączy sobie TVN, poczyta Michnika i pustka między uszami wypełniona odpowiednią dla danego etapu agendą określa ich postawy. Postsowieckie, neobolszewickie gówno do wypalenia. Przez takie kreatury wstyd mi wyciągać na lotniskach świata paszport, bo patrzą na mnie w cywilizowanych krajach jak na podczłowieka.

Infiniti09

2022-08-27, 13:09
Sadisticzny napisał/a:

Co tam, faszysto z lewicy?



a to nie czasem faszyści są w konfederacji, kukizie i pisie? no no, lewicowcem jeszcze mnie nikt nie nazwał xd :D