18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Minister Rostowski - magik budżetowy

wangog • 2013-01-28, 23:13
Bogusław Pęk o budżecie :)

anonymousm

2013-01-28, 23:36
PIS musi mieć bardzo słabe kadry, jeżeli do dyskusji o budżecie wystawia zootechnika i w dodatku oczywistego debila. To były piękne czasy, kiedy Pęk nie miał cylindra, tylko zaczeskę na łysinie i z psycholem Wrzodakiem ratowali Ojczyznę (kiedy Wrzodak akurat nie był zajęty tłuczeniem żony).

Blade ziele

2013-01-28, 23:53
@up ty weź się skup na treści bo akurat prawdę mówią co po których tak k***a jedziecie bo z opozycji są a to jest śmieszne, że skupiają się ludzie właśnie na "oprawce" politycznej a nie na faktach co jest smutne co najmniej.
Aaa no i niech ktoś powie, że nie jest to prawda co się im zarzuca.

zajetynick

2013-01-29, 00:11
Więcej urzędników, więcej fotoradarów, itp. Plują w twarz wyborcą PO, a ci idioci myślą, że deszcz pada :-) Zresztą ci wszyscy politycy siebie warci. Szkoda tylko, że liżemy dupcie wszystkim do okoła a nic z tego nie mamy.

szuleq

2013-01-29, 01:26
k***a gosc jest mega !! dzieki niemu zrozumialem polityke xD

k18t

2013-01-29, 02:12
Wydaje mi się, że Korwin załatwiłby sprawę

lapps

2013-01-29, 02:55
Blade ziele napisał/a:

@up ty weź się skup na treści bo akurat prawdę mówią co po których tak k***a jedziecie bo z opozycji są a to jest śmieszne, że skupiają się ludzie właśnie na "oprawce" politycznej a nie na faktach co jest smutne co najmniej.
Aaa no i niech ktoś powie, że nie jest to prawda co się im zarzuca.



jemu ktos chyba placi za to pie**olenie, bo takiego zmanierowanego bezmozga nie znajdziesz w naturalnym srodowisku

hr...........ns

2013-01-29, 03:26
Dobrze, że wszyscy przyszli na najważniejszą debatę roku

mar_b

2013-01-29, 06:27
Dobrze gada ! Polać mu !

macu66

2013-01-29, 06:29
hmm wypchana sala, normalnie brak miejsc duma mnie rozpiera że ich utrzymuje a te marne 37 000zł na łebka pffff co tam, nic sie nie stało i nie stanie przecież... brawo PO!!! viva la PO lonia...

Butter

2013-01-29, 07:41
widze, że wyj***li ich do własnego małego sejmu, żeby nie musieć ich słuchać. Niezły plan.

anonymousm

2013-01-29, 07:57
lapps napisał/a:



jemu ktos chyba placi za to pie**olenie, bo takiego zmanierowanego bezmozga nie znajdziesz w naturalnym srodowisku



Teraz widzisz, na co idą pieniądze z budżetu i masz tylko 700 złotych z funduszu dla molestowanych dzieci.

Co do merytorycznej strony wystąpienia, to jej w ogóle nie ma. Koleś macha maskotką, opowiada wierszyki i jakieś insynuacje, że trzy paszporty, więc na pewno kłamca i w ostatecznym rachunku wiadomo. A na pytanie, co robić, odpowiada "myśleć". Żąda zmniejszenia długu i zwiększenia wydatków (żeby dawać impulsy). Ale jak rząd powołuje Inwestycje Polskie, to tez niedobrze.

Ale gimbusiarnia z sadistica się cieszy. Bo znów ktoś krzyczy, macha rękami i jest bardzo zadowolonym z siebie kretynem. Zniszczył przeciwników.

Rząd jest słaby, ale ten Pęk - to hańba, że coś takiego zostało senatorem. Niech już PIS pójdzie na dno i zabierze ze sobą wszystkie śmieci, które zagarnął po drodze.

deniZ

2013-01-29, 07:58
smutne, smutne... Rosowskie i Tuski sp***ola na posadki do Brukseli, wcisna nam euro jako walute narodowa i tyle tego bedzie :( naprawde smutek... ze z ludzi mowiacych i starajacych sie zwrocic uwage o co tu biega robi sie oszolomow, smutek...

i wali mnie pis, po i inne sld... poprostu chcialbym jeszcze tu troche normalnie pozyc, bez cwaniactwa i martwienia sie czy wychowam dziecko do tego wieku, zeby samo stad moga sp***alac do normalnego kraju

CHAOZ

2013-01-29, 08:14
wyczuwam samobojstwo...

pieto90

2013-01-29, 08:15
Napiszę krótko: Rostowski przewidywał, że deficyt za 2010r. osiągnie około 55-60mld zł, jak się później okazało wyniósł 112ml zł! Czyli prawie dwa razy tyle- gdybym ja się pomylił na kolosie z finansów o praktycznie 100%, np. przy prognozowaniu oceny inwestycji np. to dostałbym 2. Czemu więc k***a tych ludzi się nie rozlicza z tego? (Tak wiem, robi to Tusk, ale przecież to jego ziombel, więc ch*ja a nie rozliczenie)...