18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mini DJ

zi...........10 • 2011-06-06, 15:54
mini DJ w londynie. czyli niezly sposób na zarobek.

rubybtm

2011-06-07, 00:26
kukla , sam jestes gówno . Dobra muza

a zreszta na poczatku reka tam koles <ok> pokazuje z tego pudla :P

Psyfreak

2011-06-07, 09:56
o gustach sie nie dyskutuje wiec nie bede kukly rugal

jakby sie komus jednak podobala taka nutka

to tutaj jest nasze rodzime radyjko z taka muza mozna posluchac i zassac tez troche muzy

Kod:
http://www.psyradio.pl

Powell

2011-06-07, 14:30
KingOfEvil napisał/a:

A później się dziwić czemu takie dzieci ~13 letnie mają naj***ne do głowy jak nasłuchają się takiego gówna.



Ja pie**olę! Jak mnie wk***iają ludzie twojego pokroju! A co? ch*jstwo którego ty słuchasz w czym niby jest lepsze? Hip hop? Jesteś dresiarzem. Metal? Jesteś brudasem. Reaggae? Ćpun. Mógłbym wymieniać w nieskończoność. Na co dzień słucham tego co ty nazywasz "gównem" a jednak rozumu mam więcej niż bo nigdy bym nie obraził cudzego gustu muzycznego (chyba że ktoś słucha "radia" to inna kwestia). Dla każdego co innego!

btw. co do tego mają 13letnie dzieci? :/

PureWhite

2011-06-07, 17:27
Powell napisał/a:



Ja pie**olę! Jak mnie wk***iają ludzie twojego pokroju! A co? ch*jstwo którego ty słuchasz w czym niby jest lepsze? Hip hop? Jesteś dresiarzem. Metal? Jesteś brudasem. Reaggae? Ćpun. Mógłbym wymieniać w nieskończoność. Na co dzień słucham tego co ty nazywasz "gównem" a jednak rozumu mam więcej niż bo nigdy bym nie obraził cudzego gustu muzycznego (chyba że ktoś słucha "radia" to inna kwestia). Dla każdego co innego!

btw. co do tego mają 13letnie dzieci? :/



Co nie zmienia faktu, że ta muzyka jest poj***na. O ile ten zlepek gównianych elektronicznych bitów można nazwać muzyką.

Jeszcze Powell zapomniałeś dodać dresiarz i technojeb - oboje to ćpuny i kryptogeje.

Siemek7

2011-06-07, 19:58
kukła jak ch*j nawet widać po jego prawej ręce że tam jest drążek

bo gdzie taki dzieciak tak żwawo by machał nogą czy rękoma :/

rmz20

2011-06-07, 22:22
Co wy ludziska ślepi czy ku ź wa głupi :D Przypatrzcie się filmikowi po zbliżeniu ( bez zbliżenia tez doskonale widać ) że to nie jest człowiek :) Dziękuje pozdrawiam!

Powell

2011-06-07, 22:36
PureWhite napisał/a:



Co nie zmienia faktu, że ta muzyka jest poj***na. O ile ten zlepek gównianych elektronicznych bitów można nazwać muzyką.

Jeszcze Powell zapomniałeś dodać dresiarz i technojeb - oboje to ćpuny i kryptogeje.



A dla mnie poj***ny jest growl i ch*j to kogo obchodzi. Trzymam takie opinie dla siebie. Nie chcesz - nie słuchaj. Proste rozwiązanie - najwyraźniej za trudne dla niektórych zjebów genetycznych. Co do ćpunów to znajdź mi jeden koncert jakiegoś zespołu/artysty (tylko nie wyjedź mi z feel'em czy ich troje) gdzie ani jedna osoba nie jest nafetowana. Ba! Artyści wielu gatunków sami ćpają. Kryptogeja nie skomentuję bo najwyraźniej masz jakieś przykre wspomnienia związane z kolegami.

majkelson

2011-06-08, 17:44
Na sto polskie suki. Ten chichot hien ze wsi wszędzie poznam