18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jon81

2013-02-21, 08:04
Mother of god!!! :shock:

Mentos69

2013-02-21, 11:18
k***a, po godzinie patrzenia robi się Slender Man z obu stron :O

voytek1112

2013-02-21, 11:24
zapomniales malymi literami "zaj***ne z jm" :)

Steven

2013-02-21, 11:25
Nie ma ch*ja, celebryci to kosmici.

MrPink

2013-02-21, 11:28
Nathaniel_Demerest napisał/a:

Bo Oni żyją!

Obrazek



Gimby nie zrozumieją



Ja nie zrozumiałem. Widocznie gimbusiarstwo to nie wiek, to stan umysłu.

ps uważam, że jesteś snobistycznie bufoniastą p*zdą, wywyższając się jak gówno, które było o centymetr dalej w dupie i o centymetr większe gówno widziało niż reszta.

ps2 weź wstaw jeszcze zdjęcie kasety magnetofonowej i ołówek, tego też gimby nie zrozumieją

Nathaniel_Demerest

2013-02-21, 11:48
MrPink napisał/a:



Ja nie zrozumiałem. Widocznie gimbusiarstwo to nie wiek, to stan umysłu.



W Twoim przypadku, to nie gimbusiarstwo, a kretynizm połączony z brakiem wiedzy o "klasyce" kina.

MrPink napisał/a:

ps uważam, że jesteś snobistycznie bufoniastą p*zdą, wywyższając się jak gówno, które było o centymetr dalej w dupie i o centymetr większe gówno widziało niż reszta.



Co sobie uważasz, to zachowaj dla siebie karaluchu. Doznałeś ciężkiego bólu dupy z tego powodu, to zapewne sam pasujesz do rysopisu, którym chcesz opisać mnie.
Swoją drogą, szybko "oceniasz" ludzi. Polecam wyjść na klatkę schodową i powiedzieć "Panom" z łysymi głowami to, co mi tutaj. Może napie**olą Ci trochę rozumu, w ten pojemnik mylnie nazywany czaszką, który obecnie jest wypchany styropianem.

MrPink napisał/a:

ps2 weź wstaw jeszcze zdjęcie kasety magnetofonowej i ołówek, tego też gimby nie zrozumieją



Masz:



Może teraz łaskawie, spuścisz trochę z ku*asa i przestaniesz bić piane z pyska.

MrPink

2013-02-21, 12:51
Hipokryzja wylewa się z twojego pyska jak nasienie z ust twojej matki.


Kolejny, który uważa, że jak nie zna się paru rzeczy, to się jest gimbem. Wywyższasz się nad każdym, kto nie miał okazji widzieć twojej klasyki kina.
Osobiście w ch*ju mam twojego klasyka filmowego.

Parzo

2013-02-21, 13:06
Spina w internecie, niemoc w realnym świecie... (hejtin tajm)

Farmerx

2013-02-21, 13:19
Niemoc? Jaka burżuazja się zrobiła ostatnio na sadolu.
@MrPink - 100% racji

Nathaniel_Demerest

2013-02-21, 13:25
MrPink napisał/a:

Hipokryzja wylewa się z twojego pyska jak nasienie z ust twojej matki.


Kolejny, który uważa, że jak nie zna się paru rzeczy, to się jest gimbem. Wywyższasz się nad każdym, kto nie miał okazji widzieć twojej klasyki kina.
Osobiście w ch*ju mam twojego klasyka filmowego.



Dobra karaluchu j***ny, dalej wylewaj tu swoje bóle z dupy (wzięte), mnie to ch*j boli. pie**ol sobie co chcesz, spinaj dupę i "wmonrzaj się" ile tylko możesz.
pie**olnełem tekstem o gimbusach, a ty się zachowujesz jakbym Twojej staraj (dziewczynie, której pewnie nie masz) wyj***ł z sierpowego. Widocznie masz jakiś ogromny problem z określeniem "gimbus".
Skończysz w końcu te gimnazjum to Ci przejdzie, pajacu.

Parzo

2013-02-21, 13:30
W sumie to nawet miłe tak popatrzeć na te 'Ynteligjentne' kłótnie, zacnie milordzie zacnie...