18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miło znów Cię widzieć...

Wulo • 2014-01-22, 22:04
Fajnie tak po długim czasie zobaczyć się z kumplem.



widać skąd zaj***ne
*zaj***łem, bo śmiechłem.

Rysiek86

2014-01-22, 23:24
k***a myślę se "Co za poj***ne ciulstwo" a potem patrze drugi raz a piotrek jest ślepy

Sayagin666

2014-01-22, 23:25
śmieszne ok spoko, ale wpisując tekst "śmiechłem" automatycznie przypinasz sobie łatkę debila/gimbazy - co na jedno wychodzi... to mniejwięcej odpowiednik amerykańskiego yolo czy swag - poprostu żenada...

protos

2014-01-22, 23:51
Ale Piotrek się nie obrazi bo nie zobaczy tego kawału :)

Gebofon

2014-01-23, 00:03
Dokładnie... Za śmiechłem też się nie obrazi :->

Jack Daniel's

2014-01-23, 00:05
yolo to nie wiem co to, ale swag = secretly we are gay...

Forczman

2014-01-23, 00:08
Nie widzę w tym nic śmiesznego.

Zarammoth

2014-01-23, 00:16
Sayagin666 napisał/a:

śmieszne ok spoko, ale wpisując tekst "śmiechłem" automatycznie przypinasz sobie łatkę debila/gimbazy - co na jedno wychodzi... to mniejwięcej odpowiednik amerykańskiego yolo czy swag - poprostu żenada...


:ok***a:

Przykro mi, ale zmuszony jestem wyciągnąć swój inkwizytorski młot i przypomnieć pewien post sprzed 2 tygodni:



Tu link do posta: http://www.sadistic.pl/ciasto-vt259647.htm#2834259

Sadistic never forgets :terror:

Draye

2014-01-23, 00:16
Jack Daniel's napisał/a:

yolo to nie wiem co to, ale swag = secretly we are gay...


W dzisiejszych czasach nie musisz się już z tym ukrywać

is...........ay

2014-01-23, 00:19
Zarammoth: Dr. House j***ny, tylko zamiast diagnoz wystawia screeny postów.

filip1127

2014-01-23, 00:50
@up Jaki znowu Dr.House . Toż to prawdziwy Sherlock Holms

Sayagin666

2014-01-23, 08:00
Zarammoth napisał/a:


:ok***a:

Przykro mi, ale zmuszony jestem wyciągnąć swój inkwizytorski młot i przypomnieć pewien post sprzed 2 tygodni:

Obrazek

Tu link do posta: http://www.sadistic.pl/ciasto-vt259647.htm#2834259

Sadistic never forgets :terror:



Zanim zaczniesz się bawić w j***nego Mordimera - zacznij czytać ze zrozumieniem. Wyciągnąłeś mojego posta niczym najlepszi dziennikarze TVN i przedstawileś go równie rzetelnie :D

Koleś zapodał jakimś postem w którym napisał "śmiechłem" więc w komentarzu napisałem, że może śmiechnął ale ch*j z tym bo gimbaza nawet nie zajarzy jak się nazywali naziści kolo adolfa... to, że nie zj***łem jak psa za używanie takiego zwrotu to inna bajka bo akurat miałem na myśli to, że gimba historii nie zna... więc nie pie**ol bo jak zaczne wyciągać twoje posty to zobaczysz się w TVN... :D

Nadal podtrzymuję - używać zwrotu "śmiechłem" to pedalstwo... (musiałem wziąć w cudzysłów bo byś mi k***a tego posta wyciągnął za 2 tygodnie...)

ceenrad

2014-01-23, 09:57
@Sayagin666

Skończ pie**olić bo była z Ciebie nie mała beka ,jesteś hipokrytą i tyle .

Keepo

2014-01-23, 11:12
Sayagin666 napisał/a:



Zanim zaczniesz się bawić w j***nego Mordimera - zacznij czytać ze zrozumieniem. Wyciągnąłeś mojego posta niczym najlepszi dziennikarze TVN i przedstawileś go równie rzetelnie :D

Koleś zapodał jakimś postem w którym napisał "śmiechłem" więc w komentarzu napisałem, że może śmiechnął ale ch*j z tym bo gimbaza nawet nie zajarzy jak się nazywali naziści kolo adolfa... to, że nie zj***łem jak psa za używanie takiego zwrotu to inna bajka bo akurat miałem na myśli to, że gimba historii nie zna... więc nie pie**ol bo jak zaczne wyciągać twoje posty to zobaczysz się w TVN... :D

Nadal podtrzymuję - używać zwrotu "śmiechłem" to pedalstwo... (musiałem wziąć w cudzysłów bo byś mi k***a tego posta wyciągnął za 2 tygodnie...)


Heh śmiechłem :amused: