18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miłe dla oka Tokarki i ich praca

PapierowyUmysł • 2012-01-26, 16:09
bardzo przyjemne dla oka urządzenia :)


karolas123

2012-01-26, 19:18
Polecam po ogladac na YT jak stary tokarz toczy kule na konwencjonalnej tokarce albo szescian.

Dziamian

2012-01-26, 19:19
miałem okazję zadziałać na tego typu maszynie, ale jeszcze za czasów PRL-u i ręcznie ustawiany i przesuwanych z tymi ostrzami itp. przyznam, że żmudna robota, żeby zrobić jakiś duperel o niewygórowanych kształtach

Ce...........ki

2012-01-26, 19:21
k***a serio? Siedzę, zakuwam na sesję myślę "5 minut przerwy" wchodzę na sadola i k***a obrabiarki...

Necronomicon

2012-01-26, 19:33
Pytanko mam, z czego jest zrobiona dokładnie ta końcówka tego całego co "równa" to wszystko ? Sorry za zj***ne zdanie, ale nie wiem jak je złożyć lepiej :-/

BulletRide

2012-01-26, 19:53
Mało widzieliście ...


rn90

2012-01-26, 19:58
Necronomicon napisał/a:

Pytanko mam, z czego jest zrobiona dokładnie ta końcówka tego całego co "równa" to wszystko ? Sorry za zj***ne zdanie, ale nie wiem jak je złożyć lepiej :-/



w tokarce używane sa noże tokarskie, na filmiku płytki wykonane są z węglika(zajebiście twarde kurestwo) we frezarce są wrzucone frezy, również pełen węglik, jest w ch*j odmian frezow noży itd w zalezności od tego co wykonujemy, pracuje na cnc i musze powiedziec ze maszyny dają wielkie możliwosci , na najnowoczesniejszych maszynach tego typu możemy wykonać praktycznie wszystko

szym44

2012-01-26, 20:07
hah, jestem frezerem cnc, wchodze po pracy na sadola a tu tokarka i najlepszy komentarz prezarka, noi zajebiście.

puścic filmik na samochodzik, czy jakieś tam toczenie to jest ch*j, pokaż lepiej coś co sam zrobiłeś, jakiś program albo coś...

lo...........95

2012-01-26, 20:22
Tokarka wbrew pozorom jest prosta w obsłudze. Tylko nienawidzę jak trzeba pracować z emulsją, łapska się kleją...
Najlepszy jest Deckel, robi wszystko za Ciebie ;d

bloodwar

2012-01-26, 20:36
Ja pie**olę, 10 godzin w robocie na tych przeklętych burczydłach, włażę sobie na sadola żeby się trochę zrelaksować i co widzą moje oczy? Kuuuurwa, znowu tokarki!!! Fakszit! Tak się musi czuć kobitka, która jedzie na saksy do Włoch, niby szorować na jachtach podłogi a naprawdę do burdelu pracować z Włoskimi fiutami i przez 3, 6, 9... mięsiecy tylko fiut, fiut, fiut i fiut - rano, wieczorem, przed obiadem, po obiedzie tylko fiut, fiut i fiut spasionych Włochów, przyjeżdza do domu zarobiona a mąż od progu do niej "kochanie, skoro już wróciłaś to może taki lodzik na dzień dobry, tyle Cię nie było i się trochę stęskniłem..."

Żartuję, uwielbiam oglądać tokarki przy pracy, nawet po pracy :-)

Themikej

2012-01-26, 20:58
takie powinni dać hołkowi na rajd do dakaru to by go nie zj***ł jak to japońskie gówno

PapierowyUmysł

2012-01-26, 21:44
metal15 napisał/a:





Mam tutaj idealny przykład waszego spedalenia ;) pewnie sami siedzicie i wam smutno... i dlatego z takimi gejowskimi ciągotami wyskakujecie , no k***a wystarczy przeczytać, każdy widzi może sam ocenić :samoboj:



nie podoba sie k***a nie ogladaj... siedz na dupie i jaraj trawsko póki stara hajsem sypie.

Necronomicon

2012-01-26, 22:24
rn90, piwko. Tyle chciałem wiedzieć :-D

modzgi

2012-01-26, 22:34
Frezarka a nie Prezarka

In...........ro

2012-01-26, 22:42
chyba nikt z was nigdy nie czyscil chlodziwa w tokarce, to jest dopiero przyjemna robota x_X

Phelot

2012-01-26, 22:54
Piwa nie dam, bo to nie jest sadystyczny filmik, ale muszę przyznać - nie wiem co w tym jest, ale się przyjemnie ogląda :D