18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ja...........87

2015-09-19, 20:57
Skrót wszystkich stereotypów z TV x2
Zapomniał wspomnieć o mamie Madzi...
Łatwiej jest hejtować niż szukać rozwiązań.
Osoby głodne konstruktywnych dyskusji polecam na początek spotkania Koliba, lub nagrania na Blogpress.

5987389

2015-09-19, 21:05
Z czego to zajaranie nim ? Typ nawija o niczym wplatając nazwy filmów i seriali.

Gollum

2015-09-19, 21:45
Tak bo to jest żywyrab
Nie ma bumbap........JEST BUMPAP

Rychu pamiętamy.

Cz...........ka

2015-09-19, 22:39
JEEEEEZU


Chwalenie sie ulubionymi kawałkami przed ludzmi np wrzucając je na portale "o bo mi się podoba to posłuchajcie" to szczyt frajerstwa. To jak masz kolegę natręta i łosia który ci mówi "ej posłuchaj jaki fajny kawałek" i puszcza ci jakieś gówno którego i tak nie słuchasz ze skupieniem tylko stoisz zażenowany nachylony nad tą komórką i udajesz że słuchasz, bo nie powiesz chłopakowi "ej poj***ło cię takie numery wykręcać w towarzystwie"


Miałem takiego kolegę w ogólniaku - były W ch*j niezręcznie jak wyskakiwał ze swoim umcy umcy.



Tak więc autorze posta: Podoba ci się utwór? cieszę się naprawdę! ale nie każ go k***a słuchać innym. Puść go sobie na słuchawkach i nie wk***iaj ludzi.

kaiel

2015-09-19, 23:59
że mu pingle nie zaparowały

potencjalnymorderca

2015-09-20, 01:21
Całkiem ciekawa nawijka, konkretnie ujęte realia. Podobny klimat jak w kawałku niżej, polecam przesłuchać. A jak ktoś ma pie**olić jak ktoś tam wyżej, że to pie**olenie bez sensnu to niech pie**olnie się w głowę, albo odpali sobie z napisami czy coś i spróbuje przemyśleć co chciał przekazać autor. ;)


KamykHC

2015-09-20, 01:32
O żesz jestem pod wrażeniem tego typa.

kawkaman

2015-09-20, 09:12
ch*j mu w dupe za zimnego lecha w refrenie. k***y umysłowe.

Nie ma piwa.

BucketMan

2015-09-20, 11:01
Zgadzam się z Czóbaka, jakbym chciał muzyki posłuchać to bym ku*wa winampa włączył. Ufff nie ma to jak hejt z rana.

nunezz

2015-09-20, 11:48
Jak komuś się nie podoba w Polsce to wypie**alać.

Kickbokser

2015-09-20, 15:44
"Utwór to jest Bohemian Rhapsody Queenów albo Kashmir Zeppelinów. To jest jakieś mierny wierszyk z jeszcze mierniejszym nawet jak na hip-hop podkładem."

Napisał "DuckDodgers"...

Po 1 to nie jest bohemian rhapsody po drugie przetłumaczę refren z tego utworu:

"Mamo, zabiłem człowieka
Przyłożyłem pistolet do jego głowy
Pociągnąłem za spust, teraz on nie żyje
Mamo, życie dopiero się zaczęło
Ale przepadłem i rzuciłem to wszystko w piach
Mamo, oou, nie chciałem żebyś płakała
Jeśli nie wrócę jutro o tej porze
Żyj dalej, żyj dalej, jakby nic nie miało znaczenia"

Ładnie zaśpiewane i tyle, a Ty jak nie lubisz rapsów to nie oceniaj bo się nie znasz.

Hattrik

2015-09-20, 16:05


Polecam zwłaszcza tekst od 2:18.

spr

2015-09-20, 19:27
No i git majonez k***a.