18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mikrofalówka

Ma...........26 • 2023-08-19, 23:58
-Co jest najtrudniejsze w umieszczeniu dziecka w mikrofalówce?
-
-
-
-
-
-
-
-
-żeby talerzyk się kręcił

syn_plebana

2023-08-20, 15:58
Nie wiem, czy to kogoś pocieszy (szczerze mówiąc mam to w ch*ju), ale o ile dobrze pamiętam, to Sienkiewicz w swojej noweli "Janko Muzykant", napisanej w roku 1879, przedstawia scenę wkładania dziecka do pieca na trzy zdrowaśki, po czym szczegółowo przytacza dochodzące z jego wnętrza krzyki, płacze i błaganie o litość oraz efekt końcowy po wyjęciu, okraszony stosownym komentarzem. Sam tytułowy bohater zostaje zachłostany na śmierć za kradzież skrzypiec. Jest to lektura dla dzieci z klas 4-6 szkoły podstawowej, tzn. dla 10-12 latków, więc drogie płatki śniegu sp***alajcie z tego portalu podglądać koleżanki w przebieralni.

Patryczek7

2023-08-20, 21:48
Probowałeś sie wieszać? Spróbuj, warto.

JamPawel

2023-08-20, 22:05
syn_plebana napisał/a:

Nie wiem, czy to kogoś pocieszy (szczerze mówiąc mam to w ch*ju), ale o ile dobrze pamiętam, to Sienkiewicz w swojej noweli "Janko Muzykant", napisanej w roku 1879, przedstawia scenę wkładania dziecka do pieca na trzy zdrowaśki, po czym szczegółowo przytacza dochodzące z jego wnętrza krzyki, płacze i błaganie o litość oraz efekt końcowy po wyjęciu, okraszony stosownym komentarzem. Sam tytułowy bohater zostaje zachłostany na śmierć za kradzież skrzypiec. Jest to lektura dla dzieci z klas 4-6 szkoły podstawowej, tzn. dla 10-12 latków, więc drogie płatki śniegu sp***alajcie z tego portalu podglądać koleżanki w przebieralni.


Słusznie kumie prawicie, ino to nie w 1879 napisane, a w 1880, i nie przez Sienkiewicza, a przez Prusa, i nie pod tytułem "Janko Muzykant", lecz "Antek", a tak to juści się wszystko zgadza.

żmij

2023-08-21, 06:30
JamPawel napisał/a:

Słusznie kumie prawicie, ino to nie w 1879 napisane, a w 1880, i nie przez Sienkiewicza, a przez Prusa, i nie pod tytułem "Janko Muzykant", lecz "Antek", a tak to juści się wszystko zgadza.



Radio Erewań :D

Słuchacze pytają: Czy to prawda, że na Placu Czerwonym rozdają samochody? Radio Erewań odpowiada: tak, to prawda, ale nie samochody, tylko rowery, nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach Dworca Warszawskiego i nie rozdają, tylko kradną.

IcoJaRobieTu

2023-08-21, 08:13
żmij napisał/a:

Chyba czas na piwa ujemne.



Proponuję gówna nie piwa.

yoyobart

2023-08-21, 09:26
darayavahus napisał/a:

@up
Pomyliły Ci sie portale.



suchar ?zgoda, ale mnie np, się podoba, nie żeby dawać piwo, ale przypomniał siem mniem i śmiechłem

Anal_Intruder_69

2023-08-21, 10:34
Na szczęście autor tego wysrywu usunął już konto, więc nie ma ryzyka, że znowu jakieś gówno wstawi.

Reseller

2023-08-21, 14:33
żmij napisał/a:

Chyba czas na piwa ujemne.



jesteś na sadisticu. pomyliłeś portale. i 65 innych debili też.

kulawiec

2023-08-24, 00:52
mynameisgod napisał/a:

że jacyś rodzice bardzo mocno naćpani czymś , niewiadomo czym, wrócili z jakiejś imprezy i własne dziecko upiekli w piekarniku...



To pewnie czytałeś Janka Muzykanta.