18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mikołaj

Jestem_na_nie • 2022-12-13, 22:08
Kiedy znudzi się roznoszenie prezentów.


Arthulio

2022-12-14, 08:36
Chcę ciąg dalszy.

Krzaktak

2022-12-14, 11:18
miszcz_kurde napisał/a:

To z jakiegoś filmu?



Santa's Slay / Zły święty (2005 r.). Wystarczyło googlnąć sklepikarza - to Saul Rubinek, dość charakterystyczny aktor. Żyd, nawiasem mówiąc :D

Ocyferox

2022-12-14, 11:33
Co to za muza w tle leci?

kaladziej

2022-12-14, 13:22
Krzaktak napisał/a:

Santa's Slay / Zły święty (2005 r.). Wystarczyło googlnąć sklepikarza - to Saul Rubinek, dość charakterystyczny aktor. Żyd, nawiasem mówiąc



Ten film nazywa się zły święty,jest z 2022 roku a utwór to By the Sword wykonawca iAmJakeHill

devilmanu

2022-12-14, 13:27
Ocyferox napisał/a:

Co to za muza w tle leci?



przeszukaj kordhell

kaladziej

2022-12-14, 13:36
Krzaktak napisał/a:

Santa's Slay / Zły święty (2005 r.). Wystarczyło googlnąć sklepikarza - to Saul Rubinek, dość charakterystyczny aktor. Żyd, nawiasem mówiąc



Ten film nazywa się zły święty,jest z 2022 roku a utwór to By the Sword wykonawca iAmJakeHill

Kiszonyogórekwadrianie

2022-12-14, 14:07
jbćTalmud napisał/a:

oczywiście piwko, pamiętajcie, że Qrwy talmudyczne należy traktować tak samo jak oni potraktowali by ciebie! jeszcze w ramach przypomnienia, Stepan Bandera, cwe*, pedofil, nacjonalista ukraiński i żyd mordował ze swoją świtą bestialsko Polskie dzieci, obecny Banderolski prezydent banderlandii również jest żydem. Widzicie panstwo jakieś podobieństwo miedzy tymi dwiema osobami?


Wielkie piwsko dla Ciebie

devilmanu

2022-12-15, 11:33
Ocyferox napisał/a:

Co to za muza w tle leci?



By the sword - iamjakehill

grodi

2022-12-15, 22:23
jbćTalmud napisał/a:

oczywiście piwko, pamiętajcie, że Qrwy talmudyczne należy traktować tak samo jak oni potraktowali by ciebie! jeszcze w ramach przypomnienia, Stepan Bandera, cwe*, pedofil, nacjonalista ukraiński i żyd mordował ze swoją świtą bestialsko Polskie dzieci, obecny Banderolski prezydent banderlandii również jest żydem. Widzicie panstwo jakieś podobieństwo miedzy tymi dwiema osobami?



Kocham takich obsrańców jak ty parówo. Do każdego wątku coś doj***ć. Co ci te ukryj zrobiły? Przeczyścili ci " komin" że tak pakujesz jadem?