18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Myxxer

2023-10-22, 14:00
ooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oł maj gat

Toperson1

2023-10-22, 14:03
Nie można narzekać. Wyjątkowe atrakcje. Szkoda, że tak daleko vo z chęcią bym za rok pojechał.

ObciagamZaDyche

2023-10-22, 14:12
Ta p*zda jakas zaowietrzona, co to k***a ma byc wogole za reakcja, jakies HOOO ? k***a jak by jaja zasysala, pewnie jakis odruch bezwarunkowy ze jak zobaczy zaskakujaca pyte lub inne wydarzenie to odrazu siorbak mode activated

Lo...........cz

2023-10-22, 14:15
ObciagamZaDyche napisał/a:

Ta p*zda jakas zaowietrzona, co to k***a ma byc wogole za reakcja, jakies HOOO ? k***a jak by jaja zasysala, pewnie jakis odruch bezwarunkowy ze jak zobaczy zaskakujaca pyte lub inne wydarzenie to odrazu siorbak mode activated



Znaczy ty jesteś asem przestworzy gzie wolant byś zębami trzymał i jednocześnie przeprogramowali sterowanie myśliwca? „Aces High” jak ch*j!

Anal_Intruder_69

2023-10-22, 15:26
Nas się k***a karze, za ogrzewanie domów węglem lub drewnem, jeżdżenie do pracy samochodami na gaz z silnikiem 1.0 i zabrania się wycinać drzew na swojej posesji, a sami sobie zjeby organizują "pokazy", które ch*ja kogokolwiek obchodzą, ogląda to 3 osoby, jeszcze mniej o tym wie, wartość praktyczną pozostawiam bez komentarza, wysra to to tyle spalin i CO2 co ja przez cały rok moim gównochodem (ale ja chociaż korzystam z niego praktycznie, a nie dla publiki). Potem jeszcze rozjebie maszynę za miliony dolarów co generuje kolejny syf i straty, to jeszcze mu wypłacą odszkodowania na traumę powypadkową. Bo latał maszyną wojskową dla picu. A jak dziadek spod wschodniej granicy pojedzie po chleb i kość na zupę do sklepu oddalonego 10 km od domu i zapomni włączyć świateł w dzień to mandat.

Ten świat jest ch*jowy, j***ć polityków i ekok***y też.

dgfdfg

2023-10-22, 16:39
ci ludzie jacyś przyj***ni są, co to za dzwięki ???

Pawehan

2023-10-22, 16:41
Pewnie miał AC, SC i NW

Tyczek22

2023-10-22, 16:44
Toperson1 napisał/a:

Nie można narzekać. Wyjątkowe atrakcje. Szkoda, że tak daleko vo z chęcią bym za rok pojechał.



W Lesznie jest mega impreza, jednak z wiekszych w europie, ale bez katastrof

:-P

smc

2023-10-22, 16:46
Amerykanie lubią uziemiać ruskie maszyny.

M800

2023-10-22, 17:02
Co za hop*zda zj***na na ryj j***ny rybiogłowy hooy.

bakus1233

2023-10-22, 17:51
Szkoda że nie 747 albo a380

duzyblend

2023-10-22, 18:16
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Nas się k***a karze, za ogrzewanie domów węglem lub drewnem, jeżdżenie do pracy samochodami na gaz z silnikiem 1.0 i zabrania się wycinać drzew na swojej posesji, a sami sobie zjeby organizują "pokazy", które ch*ja kogokolwiek obchodzą, ogląda to 3 osoby, jeszcze mniej o tym wie, wartość praktyczną pozostawiam bez komentarza, wysra to to tyle spalin i CO2 co ja przez cały rok moim gównochodem (ale ja chociaż korzystam z niego praktycznie, a nie dla publiki). Potem jeszcze rozjebie maszynę za miliony dolarów co generuje kolejny syf i straty, to jeszcze mu wypłacą odszkodowania na traumę powypadkową. Bo latał maszyną wojskową dla picu. A jak dziadek spod wschodniej granicy pojedzie po chleb i kość na zupę do sklepu oddalonego 10 km od domu i zapomni włączyć świateł w dzień to mandat.
Ten świat jest ch*jowy, j***ć polityków i ekok***y też.



to ludzie są ch*jowi i tyle. Wszystkie te debilne przepisy wymyślają ludzie ale oni nie są problemem. Problem w tych którzy w to wierzą, pilnują tego i to egzekwują. To ślepe posłuszeństwo jest problemem.

Antebot

2023-10-22, 19:01
Myxxer napisał/a:

ooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oł maj gat



Typowa, popołudniowa orgia