18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mieszkańcy Dębicy o wyborach do Sejmu

dsfbsf • 2012-12-20, 01:03
No to mamy kilka ciekawych wypowiedzi.. :pijaki:


sugeruje od 1:30

biszkopt666

2012-12-20, 01:28
Obawiam się że większość zagłosuje na PiS żeby nie wygrało PO.

stempel94

2012-12-20, 01:40
Ziomeczek w niebiesko czarnej kurtce rozpie**ala system ;D

Echis

2012-12-20, 01:41
Kto by k***a nie wygrał i tak będzie szambo. Z jednej strony, nie iść na wybory to głupota, a z drugiej? Na kogo niby ma Polski obywatel głosować, skoro żadna partia nie jest w stanie wywiązać się z obietnic, czy spełnić swój program wyborczy. Poza tym, ludzie pójdą głównie na wybory, nie po to, żeby WYBRAĆ partię rządzącą, tylko nie dopuścić jednej z dwóch głównych do wygranej. Bo tym się rządy PO nie podobają, a tych wk***ia cały PIS, bo to błazny. Temu krajowi jest potrzebna rewolucja żeby się wszystko zmieniło, ale jeżeli dojdzie do takiej rewolty, to zapewne powtórzy się historia i dokona się znów rozbiór Polski, z tym, że zamiast kilku państw, będzie to JEDNO, pod szyldem WIELU- Unia Europejska. A wtedy to p*zda będzie zupełna.

Muzz

2012-12-20, 02:03
Nie ma nic złego w głosowaniu na Palikota...





...oczywiście jeśli chodzi o wybranie pierwszego, którego powiesi się za jaja na latarni ;-)

Vof

2012-12-20, 02:56
Smutne k***a za komuna każdy miał prace ,przemysł jaki był taki był a teraz ech k***a szkoda gadac .W Polsce musi się odbyć rewolucja lub wszyscy stąd wyjada i Tusk lub inny baran który w przyszłości zostanie premierem sam wyjedzie lub palnie w sobie w łeb :-(

chetek

2012-12-20, 10:08
"Mówią wszystko przez ogródek" - to będzie mój nowy ulubiony idiom. :D

bo...........ę

2012-12-20, 10:08
Po prostu głosować powinni jedynie ludzie z wyższym wykształceniem powiedzmy od tytułu doktora. A nie jakieś k***a wyprane z mózgu stare dewotki i gówniarzeria po 18 lat i wielcy dorośli poszli głosować na Palikota bo im marychę obiecał.

lapps

2012-12-20, 11:41
jak macie glosowac na sld, po, pis jakiegos palikota czy inne odlamy pisu czy czegos, to nie glosujcie wogole, bo oni wszyscy mieli swoja szanse i wszyscy w ch*ja polecieli i to nieraz.

deny86

2012-12-20, 13:06
PIS to nie prawica, nie wiem skąd to się wzięło i przyjęło. Krzyknął parę pustych haseł, by znaleźć tam jakieś poparcie i tak zostało wpojone ludziom, gdzie to się mija z prawdą.

vatherland

2012-12-20, 13:10
POPiS wyborców :amused:


The Alternative One

2012-12-20, 13:17
Bylem na wszystkich wyborach od ukonczenia pelnoletnosci. Chodze, oddaje karte z zakreslonymi wszystkimi kratkami (bo puste mozna uzupelnic) z dopiskiem ze zaden z kandydatow nie jest godny zaufania, jak i system wyborczy. Zdaje sobie sprawe, ze nic nie zmienie. Ale wyobrazcie sobie, ze ida wszyscy na wybory, i 40% to glosy niewazne. I juz ktos, kto rzeczywiscie moze tu cos zmienic (bo ja sie za taka osobe nie uwazam) widzi ze jest wiele osob ktore zaglosowaloby na jakas partie, tylko jest jeden wielki ch*j.
No i dodam tylko: jednomandatowe okregi wyborcze.

ijo_ijo

2012-12-20, 13:57
jakby było dobrze, to by nie było źle

lotokotmalajski

2012-12-20, 14:07
Póki europa dalej bedzie się trzymać dupokracji, to dalej będzie upadać!!
Na tylu ludzi tylko jedna osoba odpowiedziała KNP, więc dalszy rozwój europy i Polski oceniam na stracony!!

yogibp

2012-12-20, 14:07
"Jak ktoś umie kraść to kradnie a jak ktoś nie umie to nie kradnie" święte słowa!