18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Międzynarodowy Strajk Idiotek

DiceCube • 2017-03-09, 10:36
Witam, cześć i czołem!
Z okazji wczorajszego burdelu, zwanego Strajkiem Kobiet (coś tam o "Międzynarodowym" jeszcze pierdziały), pozwoliłem sobie na skonstruowanie takiego oto zestawienia. Jeśli macie jakieś znajome feministki - walcie im tym śmiało w paszczęki. Poziom zidiocenia samic w naszym kraju mnie przeraża, ale chyba bardziej po prostu rozwala na łopatki.
Do moderatorów - nie wiem, czy to się klasyfikuje do Polityka i Religia, czy też do Innych czarności, ale byłbym wdzięczny za przesunięcie a nie usunięcie tematu. Dlaczego tego nie wiem? Bo choć w akcję włączyły się środowiska partyjne to jednak zidiocenie jest problemem społecznym, a nie politycznym.
Jademy z tematem.
------------------------------------
Taki oto plakacik latał po Twarzoksiążce i Ćwierkaczu:
spoiler


Jak możecie zauważyć, "argumentów" za strajkiem podano całkiem wiele. Co ciekawe, wszystkie są do dupy i k***ią logikę.
Nie wierzycie? A może nasze sadolki brały w tym udział? No to może pora im pokazać, dlaczego nie powinny wychodzić z kuchni do brutalnego, prawdziwego świata?
A więc, klasycznie, zacznę od podawania ich "argumentów", by następnie je zmiażdżyć :emo:

Jakieś dane? Odnośnik do badań statystycznych? Którym kobietom odmawia się aborcji, jeśli istnieje zagrożenie życia matki? A zdrowia? Rozumiem, że "zdrowie" jest rozumiane, jako komfort psychiczny po daniu dupy nie temu, co trzeba? Bo dane Ministerstwa Zdrowia na 2013 rok pokazują, że przeprowadzono 744 legalnych aborcji, z czego 718 po wynikach badań prenatalnych, które wskazywały na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu. Dodatkowo: 23 razy ciąża została przerwana z powodu stanu zdrowia matki, 3 razy z powodu gwałtu. Innymi słowy, "argument" z dupy. Aborcja eugeniczna jest w naszym kraju dość często stosowana. Wspomnę, że w 2014 roku aborcji legalnych było 977, czyli... czyli "argument" z dupy.



Tak na marginesie, zanim wezmę się za całość tych trzech punktów, to wiecie... "Antykoncepcja awaryjna" nie istnieje. To pusty slogan. Jest to po prostu postulat wprowadzenia wolnego dostępu do środków wczesnoporonnych, szanowne panie. Biologia się kłania - po zapłodnieniu komórki jajowej (niezależnie od tego, czy zygota zdążyła odbyć podróż do wnętrza macicy, czy też nie) mamy do czynienia z zygotą ludzką (komórka diploidalna), a nie z komórką haploidalną. Tak, teraz ktoś może się kłócić, jaka to różnica - ale wiecie, ja was do niczego nie przekonuję. Kulturalnie zwracam uwagę na to, że populizm nie zastąpi wiedzy.
A więc, wracając - dlaczego te trzy podpunkty są idiotyczne i świadczą o hipokryzji? Ano, dlatego:

Szanowne kobiety zapomniały, że tak dostęp do środków wczesnoporonnych, jak i istnienie Konwencji Przemocowej (nie dość, że w Polsce bez sensu, bo wskaźnik przemocy wobec kobiet u nas jest najniższy w całej UE, to w dodatku promującej takie pojęcia, jak "płeć kulturowa"), jak i ostry najazd na Kościół - bądź, co bądź, także podmiot polityczny - to po prostu polityczne gierki, dość konkretne środowisko antyklerykalne i postępowe. Czy jesteś katolem, czy nie, z uczciwości logicznej i konsekwencji ciebie to k***a nie zwalnia. To populizm i hipokryzja, problem ze stykami, ot co. Zrozumiałbym, gdyby podały tylko te trzy "argumenty", ale dodając do tego słowa o "nie byciu częścią politycznych gierek" same robią z siebie idiotki.


Może was zdziwię, wk***ione niewiasty, ale właśnie to oznacza klauzula sumienia zawarta w polskim prawie, na które się powołujecie, gdy jest wam wygodnie.


O! Fajnie! Jesteście zatem osobami dorosłymi, odpowiedzialnymi i potrafiącymi podejmować obowiązki! Świetnie! Miło mi to..

...a nie, jednak nie.


Jeśli kobiety będą wykonywały taką samą pracę, przy takim samym nakładzie środków, zwłaszcza gdy idzie o prace fizyczne, wtedy pogadamy...



Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Dawniej, w tych "strasznych, średniowiecznych czasach", kobietom oddawano szacunek taki, jak trzeba: uchylano im drzwi, puszczano przodem, całowano wierzch ich dłoni, dbało się o nie i broniło ich honoru.
To dzięki feministkom nie macie szacunku i musicie popie**alać do roboty. Podziękujcie im.

Ra...........hi

2017-03-09, 10:45

Sin_69

2017-03-09, 10:48
Browar za złożenie tego do kupy....no i za to że jeszcze ktoś myśli w tym debilnym kraju...

lapps

2017-03-09, 10:51
hehehe ja to bym chcial zobaczyc marsz sterydziarzy w obronie swoich praw do brania roznych hormonalnyc specyfikow :szczerbaty:

"moje cialo, moja sprawa" , "rece precz od mojej poklutej dupy"

to sa ludzie, ktorym sie ogranicza podstawowe prawo wyboru, a nie banda niedoj***nych idiotek chcacych wiecej dopuszczalnych sposobow na zamordowanie nienarodzonego dziecka

miskolabor

2017-03-09, 10:53
Do dawcy tematu. Ale co Ty w ogóle się wpie**alasz w sprawy kobit, chcą strajkowac i walczyć o swoje to niech to robią, to twoje argumenty są z dupy, bo watpię żebyś miał cipe miedzy nogami i rozumował jak c**a wiec bądź facet i zajmuj się męskimi problemami a nie tu swoje wywody i przemyślenia wpie**alasz. Zostaw świat kobiet dla kobiet, nie ty rodzisz, nie ty czujesz ból porodowy, jedynie co mozesz czuć to wilgoć na ch*ju, jesli go w ogóle masz.

Ra...........hi

2017-03-09, 10:59
miskolabor napisał/a:

Do dawcy tematu. Ale co Ty w ogóle się wpie**alasz w sprawy kobit, chcą strajkowac i walczyć o swoje to niech to robią, to twoje argumenty są z dupy, bo watpię żebyś miał cipe miedzy nogami i rozumował jak c**a wiec bądź facet i zajmuj się męskimi problemami a nie tu swoje wywody i przemyślenia wpie**alasz. Zostaw świat kobiet dla kobiet, nie ty rodzisz, nie ty czujesz ból porodowy, jedynie co mozesz czuć to wilgoć na ch*ju, jesli go w ogóle masz.



Mój detektor feministek wyj***ło poza skalę. :krejzi:

DiceCube

2017-03-09, 11:02
miskolabor napisał/a:

Do dawcy tematu. Ale co Ty w ogóle się wpie**alasz w sprawy kobit, chcą strajkowac i walczyć o swoje to niech to robią, to twoje argumenty są z dupy, bo watpię żebyś miał cipe miedzy nogami i rozumował jak c**a wiec bądź facet i zajmuj się męskimi problemami a nie tu swoje wywody i przemyślenia wpie**alasz. Zostaw świat kobiet dla kobiet, nie ty rodzisz, nie ty czujesz ból porodowy, jedynie co mozesz czuć to wilgoć na ch*ju, jesli go w ogóle masz.



Pozwól, że się nie zgodzę.
Otóż tak Strajk Kobiet, jak i Czarne (Wstaw dzień tygodnia), jak najbardziej dotyczą i mężczyzn, i kobiet. Dlaczego?
Ano dlatego, że środowiska, które za nimi stoją, chcą refundacji aborcji, antykoncepcji (z kieszeni podatnika) oraz konkretnych rozwiązań prawnych, które mają wpływ na całe społeczeństwo.
Tak istnienie Konwencji Przemocowej, jak i każda inna zawarta w tym plakacie argumentacja, są próbą wpływu na politykę, a ta dotyczy wszystkich - i uderzy wszystkich, albo po portfelach, albo po portfelach i oczach.
Jeśli tego nie rozumiesz, sadolu, to masz dość poważny problem z pojmowaniem rzeczywistości politycznej i konsekwencji aktywizmu społecznego ;)
(p.s. odpowiedziałem, bo tylko czekałem na ten argumencik wytarty o "nie masz c**y, nie mów o tym" - jak to pisały Środa i Haller na Twitterze)

Halman

2017-03-09, 11:03
miskolabor napisał/a:

Do dawcy tematu. Ale co Ty w ogóle się wpie**alasz w sprawy kobit, chcą strajkowac i walczyć o swoje to niech to robią, to twoje argumenty są z dupy, bo watpię żebyś miał cipe miedzy nogami i rozumował jak c**a wiec bądź facet i zajmuj się męskimi problemami a nie tu swoje wywody i przemyślenia wpie**alasz. Zostaw świat kobiet dla kobiet, nie ty rodzisz, nie ty czujesz ból porodowy, jedynie co mozesz czuć to wilgoć na ch*ju, jesli go w ogóle masz.



faktem jest że baby nie ogarniesz co nie znaczy że słuszny strzał w pysk jest wskazany do przynajmniej chwilowego ogarnięcia się baby

człowiek_zły

2017-03-09, 12:15
Ja w 100% popieram aborcję. Dużo debili chodzi po świecie i lepiej by było gdyby się nie urodzili. W niektórych przypadkach aborcja powinna być przymusowa (wszelkie niedorozwoje - po co zdrowe społeczeństwo ma płacić zasiłki na coś, z czego nigdy pożytku nie będzie - chcesz urodzić zjeba to se go utrzymuj). Co do klauzuli sumienia - zlikwidować. Nie po to podatnik jest zmuszany płacić podatki, żeby lekarz nie wykonywał swoich obowiązków służbowych. Lekarz chce mieć klauzulę sumienia - prywatna praktyka i po sprawie.

Kamil4

2017-03-09, 19:29
miskolabor napisał/a:

Do dawcy tematu. Ale co Ty w ogóle się wpie**alasz w sprawy kobit, chcą strajkowac i walczyć o swoje to niech to robią, to twoje argumenty są z dupy, bo watpię żebyś miał cipe miedzy nogami i rozumował jak c**a wiec bądź facet i zajmuj się męskimi problemami a nie tu swoje wywody i przemyślenia wpie**alasz. Zostaw świat kobiet dla kobiet, nie ty rodzisz, nie ty czujesz ból porodowy, jedynie co mozesz czuć to wilgoć na ch*ju, jesli go w ogóle masz.



Oczywiście, że to sprawa kobiet no chyba, ze alimenty trzeba zapłacić wtedy to całkiem co innego...

Baqunia

2017-03-16, 06:47
"kobietom odmawia się dostępu do legalnej aborcji"
Szkoda, że nie protestują przeciw odmawianiu dostępu do nielegalnej aborcji.
A na marginesie, nikt nikomu nic nie zabrania. Te idiotki nawet nie wiedzą z czyjej inicjatywy, kiedy i ile ustaw było zaproponowanych i że żadna z nich nie przeszła. One myślą z opóźnionym zapłonem.

"a nie przedmiotami gierek politycznych"
Well done. Nie chcą mieć nic wspólnego z polityką a na ich wystąpieniach przemawiaja politycy z .Nowoczena i PO plus organizują ich protesty. ;D Jak oglądałam to później na youtube to albo krzyczą: "precz z dyktaturą kobiet" albo "precz z kaczorem". Apolityczne jak cholera ;D

"bo klauzula sumienia nie usprawiedliwia"
Jak dla mnie klauzula sumienia jest najlepszym usprawiedliwieniem. Mowia o tym jakby lekarz zbrodnie popełniał a jest zupełnie odwrotnie. Jeszcze mogłyby sie zastanowić nad Przysięgą Hipokratesa a zwłaszcza tym wersem: "Nikomu, nawet na żądanie, nie podam śmiercionośnej trucizny, ani nikomu nie będę jej doradzał, podobnie też nie dam nigdy niewieście środka na poronienie. W czystości i niewinności zachowam życie swoje i sztukę swoją."

"bo jesteśmy odpowiedzialne"
Jekby byly odpowiedzialne to by sie nie dawaly zapladniac z byle kim. Daja dupy na afterach a później się tłumaczą, że film im sie urwał. Jak japończycy na biznesowej imprezie integracyjnej przy sake: Co złego po alkoholu to dnia następnego odchodzi w nicość i niebyt.

"bo państwo nie opiekuje się ofiarami gwałtu"
Bardziej mi szkoda ofiar nazistowskiej eugeniki. Nawet własne matki się nimi nie opiekują.


"bo kobiety powinny zarabiac tyle samo za ta sama prace."
W Polsce różnice w zarobkach między kobietami a mężczyznami są najniższe w Europie. A jak sie pracuje jako specjalista w jakiej ciężkiej dziedzinie to różnicy nie ma żadnej. Trzeba było się uczyć przedmiotów ścislych i iść na politechnikę a nie wszystkie z lenistwa na menadzerow i psychologów.

"bo chcemy szacunku"
Na brak szacunku narzekają tylko bezczelne szmaty jak one. Do każdego mam szacunek na wstępie ale za takie rzeczy jak te b/witches prezentują straciły go bezpowrotnie.


Apeluje do czarnych dz**ek: Przez was głupie k***y jak wracalam zj***na po robocie z centrum musialam zapie**alac z buta bo cala Marszalkowską i Puławską zblokowałyście w godzinach szczytu! Następnym razem jak bedziecie blokowac centrum bez powodu to potne wam kurki zyletkami, tak jak ktoś to zrobił z kodowcami pod palacem prezydenckim.