18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Captain's Burger

2013-02-12, 22:20
Panu Krzysztofowi Bęgowskiem wycięli jedno i wstawili drugie, jest podobno film dokumentalny na ten temat. Nasuwa mi się tylko pytanie, dlaczego eksperyment medyczny wylądował w polskim sejmie? WTF?

"Operację przeszła w klinice w Bangkoku[7]. Jej procesowi zmiany płci (formalnie zakończonemu w 2010[5]) został poświęcony film dokumentalny Trans-akcja wyprodukowany w 2010 przez HBO[8][9]." Wikipedia :kawa:

kigenPL

2013-02-12, 22:27
Hokus pokus czary mary, Ania Grodzka to Twój stary!

ch...........07

2013-02-12, 22:28
Czemu mnie nie dziwi, że w Tajlandii tego dokonali :D

Loaloa

2013-02-12, 22:28
Nawet jeśli przez całą kadencję palcem z bucie nie kiwnie to i tak można będie napisać, że wypełnia misję. Misję wk***iania kołtunów.

androgenius

2013-02-12, 22:35
cherry007 napisał/a:

Czemu mnie nie dziwi, że w Tajlandii tego dokonali :D



Także jak na wycieczce już łapiecie niuńkę za faję to pamiętajcie czyjego flaka mogli jej przytroczyć :badyl:

JohnDeliver

2013-02-12, 23:04
Szczerze wam powiem, że nie zbyt wiem o co rozchodzi się z tym babochłopem ale uwierzcie mi że nie mam nawet zamiaru się dowiadywać , serio :plzdie:

chetek

2013-02-12, 23:19
Kiedyś, okrężną drogą, trafiłem na wpis na blogu jakiejś/jakiegoś czołowej polskiej transseksualistki. Pisała w nim o tym, że podczas wspólnego z Grodzką wywiadu, Grodzka właśnie powiedziała, że ma kobiece narządy rodne, podczas gdy było to kłamstwo i tak naprawdę wciąż miała ch*ja. Ale jak jest teraz - nie wiadomo.

korinogaro

2013-02-13, 00:21
W kwestii formalnej tylko. W polskim systemie głosowania oddajesz głos do puli partii a nie do puli kandydata i z tego powodu nie da się w bezpośredni sposób zadecydować o składzie sejmu. Czyli głosowanie na Grodzkiego nie gwarantuje mu wejścia do sejmu, to gwarantuje mu miejsce na liście i ilość miejsc uzyskanych w wyborach przez partię.

szoszana

2013-02-13, 03:08
Chłop poprostu chiał mieć zawsze cycuszki do pomacania pod ręką

Marduk

2013-02-13, 13:20
Loaloa napisał/a:

Nawet jeśli przez całą kadencję palcem z bucie nie kiwnie to i tak można będie napisać, że wypełnia misję. Misję wk***iania kołtunów.



I na czym opierasz tą wypowiedź, masz jakieś argumenty które potwierdzają twoją tezę? Wątpię. Twoja ignorancja mnie powala. Dla twojej informacji tutaj masz listę interpelacji zgłoszonych przez Annę Grodzką. Miłej lektury.

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=RLISTAINT&NrKadencji=7&Nrl=119&Typ=INT


korinogaro napisał/a:

W kwestii formalnej tylko. W polskim systemie głosowania oddajesz głos do puli partii a nie do puli kandydata i z tego powodu nie da się w bezpośredni sposób zadecydować o składzie sejmu. Czyli głosowanie na Grodzkiego nie gwarantuje mu wejścia do sejmu, to gwarantuje mu miejsce na liście i ilość miejsc uzyskanych w wyborach przez partię.



Nie do końca masz rację. Głoś idzie na kandydata, ale jeżeli dany kandydat nie osiągnie wystarczającej ilość głosów jego głosy przechodzą na kandydata z najwyższego miejsca, dodatkowo jeżeli jakiś kandydat otrzyma więcej głosów niż potrzebuje jego nadmiarowe glosy przechodzą do kandydata który nie osiągną wystarczającej ilości zaczynając od nr 1.

evilmatt

2013-02-13, 13:40
No ciekawe interpelacje ma Grodzki, np.: finansowania zmiany płci z publicznych środków. Brakuje tam tylko zlikwidowania portalu internetowego Sadistic nawołującego do nienawiści na tle rasowym, popularyzującego ideę faszyzmu i demoralizującego młodzież :amused:

piatex

2013-02-13, 17:06
Di_ReDD napisał/a:

@sebastianq
Wiemy że ty jemu zaglądałeś w gacie ale nie musisz nam mówić szczegółów.
Zresztą. Obrotny j***ny jest. Tu niby się za kobietkę przebierze pajac pie**olony, tu wejdzie do damskiej przebieralni, cycków się naogląda, gołych dup na żywo, a my musimy cierpieć z redtubem :/



To ze masz 20 lat i dalej meczysz reke na redtube to twoja sprawa,ale to nie znaczy ze inni tak maja (chyba Ci co dali piwo) :D
i po za tym kto ci broni ogolic nogi i poleciec do damskiego klopa ?

Bobikufel

2013-02-13, 17:19
innyczlowiek napisał/a:



Nie wiem czy specjalnie prowokujesz...czy należysz zwyczajnie do pożytecznych idiotów ceniących uroki demokracji.
Po kiego ch*ja głosowałeś na to coś? Jakie to ma osiągnięcia, zalety oprócz 'zmiany' płci które mogłyby pomóc temu krajowi?




E tam pie**olisz... Ja już wole grodzką niż j***ny kaczy sejm -.- tu przynajmniej nikt nie pie**oli o smoleńsku i jakiś k***a sprawach sprzed 50lat wyciągniętych z IPN... j***ć całe to komunistyczne ścierwo w sejmie.... ale poczekamy z 30lat i wyginą jak dinozaury... jak nie to się zamówi meteoryta

Kryptonius

2013-02-13, 17:49
innyczlowiek napisał/a:



Nie wiem czy specjalnie prowokujesz...czy należysz zwyczajnie do pożytecznych idiotów ceniących uroki demokracji.
Po kiego ch*ja głosowałeś na to coś? Jakie to ma osiągnięcia, zalety oprócz 'zmiany' płci które mogłyby pomóc temu krajowi?




Gdybyś nie był tylko krzyczącym w studnie debilem i chociaż minimalnie interesował się sprawami rządzenia w swoim kraju to byś wiedział, że to "coś" jest jednym z najbardziej udzielających się polityków w sejmie. Dla takich jak ty dmeokracja nie powinna być dostępna, tylko specjalna zona kołchozowa gdzie mógłbyś na równi z owcami ryczec bez sensu i do woli.

Inna bajka, że twarz faktycznie nie wyjściowa.