18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miedwiediew żegna Arnolda

Gandzialf777 • 2010-06-27, 22:33
I'll be back... :snajper2: :-D


name01

2010-06-27, 23:09
hasta la pasta

Prymas

2010-06-28, 00:20
ale debil

Wa...........is

2010-06-28, 00:29
który? obaj?

MalowanyCzłowiek

2010-06-28, 00:45
e tam, w tej sytuacji Dimitri pokazał się z lajtowej strony, druga sprawa że to pewnie pijarowcy mu to doradzili..

Dżoszua

2010-06-28, 01:18
Pewnie mu doradzili. Nie lubie ruskich, znaczy ich rządzących, ale po obejrzeniu pozytywnie się uśmiechnąłem : )

sylweeczek

2010-06-28, 08:57
Hasta la vista... ile bym dał żeby tak się pożegnać z Arnoldem. Ech marzenia.

Ci...........on

2010-06-28, 11:04
A Arni w odpowiedzi tylko coś wybełkotał, mógł powiedzieć coś równie zabawnego :-/

Sental

2010-06-28, 13:53
@up

"Katyń, you know i know"

mcmt

2010-06-28, 13:56
Coraz bardziej lubie tego Niedzwiedzia 8-)

Gorish

2010-07-22, 02:01
Nie rozumiem czemu ktos ma nie lubic rosjan Oo czy oni cos wam zrobili ? Prawdopodobnie nie bo nigdy w zyciu zadnego nie spotkaliscie. Oni dbaja o interes swojego panstwa w przeciewienstwie do polski nie podoba sie polaczka rurociag to przez baltyk z nim bo to zapewni rosjii przyplyw kasy a polska? Zgadza sie na tarcze anty rakietowa z czego nie ma zadnych kozysci a tylko pogarsza kontakt ze swoimi sasiadami.

Katyn ? L0L? Ludzie ktorzy mordowali w katyniu dawno nie zyja tak samo jak ich ofiary. Pozatym to oni was nie skrzywidzili tylko obce wam osoby z ktorymi jestescie zwiazani tak samo jak z chinczykami wiec czemu nie nienawidzicie japonii ktora torturowala i eksperymetowala na 30k chinskich cywilow podczas II wojny japonski-chinskiej? Przeciez nie znaliscie polakow ktorzy zgineli w katyniu tak samo jak nie znaliscie tamtych chinczykow. To ze byli polakami i wy tez jestescie ? I co z tego rownie dobrze mogliscie sie urodzic gdzies indziej to czysty zbieg okolicznosci. Rozumiem ze rodziny ofiar moga miec zal do TAMTYCH rosjan (przeciez ci aktualnie zyjacy NICZEGO NIE ZROBILI) ale takich rodzin jest pewnie 30-40k wiec 300-400k osob a z tego co ja widzie rozjan za katyn nie lubi ok.20-30mln Oo co jest zalosne i juz mnie nie dziwi dlaczego polska jest zalosna




Niemicy swego czasu rozj** prawie cala europe i co z tego ? To byli TAMCI niemcy oni juz nie zyja a aktualnie zyjacy niemcy sa jednym z pierwszych panstw uni europejskiej. A czy przypadkiem inne panstwa nie powinny odrzucic niemcow przeciez oni ich podbili ? No wlasnie oni rozumieja ze podbili ich inni ludzie ludzie ktorzy nie zyja...

Polacy beda plakac nad katyniem pewnie jeszcze 200 i ch*j WAM W DUPE