18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mieć pasję...

Darson666 • 2013-07-29, 19:00
i trwać w niej 18 lat, to wyczyn i powód do dumy!

John Milkovisch udekorował swój dom używając do tego 50 000 puszek po piwie. Przez osiemnaście lat pił z żoną co najmniej jedną zgrzewkę piwa dziennie. Nie miał ulubionej marki - zwykle kupował najtańsze. Dom jest atrakcją turystyczną w Houston w Teksasie.

Wiadomość z ostatniej chwili: John Milkovisch nie żyje od 1988 roku

magixs

2013-07-29, 19:02
u nas by to nie przeszło,chętnych na puszki nie brakuje...

pakicito

2013-07-29, 19:18
@up
w jedną noc dom by ukradli

pastor1988

2013-07-29, 19:25
ale tam drożdżami musi jebac:P

petru23

2013-07-29, 19:33
jaką k***a pasję? jaką dumę?
menta społeczna, ochlajtus i nierób. Pewnie spasione niemiłosiernie bydle z nudów, bo jakże by inaczej - wszakże ju es end ej - przez 18 lat nic tylko żłopał piwsko ze swoją lochą za pieniądze podatników zamiast wziąć się do roboty. I teraz k***a dumny, że przez tyle lat żerowal na państwie i ich obywatelach i uzbierał tyle puch.

A co, raz na jakiś czas hejtnąć trza 8-)

hejcior

2013-07-29, 20:05
@up
A skąd wiesz, zazdrośniku pie**olony, że za pieniądze podatników? A może bogaty z domu? A może swoje już zarobił? A może kaleka i na rencie w pełni należnej?
Najłatwiej się przypie**alać jak się ch*ja wie (masz swój hejt, raz na jakiś czas).

A co do tematu, po przeczytaniu raz, lekkie zdziwienie. Jak to "co najmniej jedną zgrzewkę piwa dziennie"? Pewnie tłumaczone kulawo i chodziło o 6cio paki. Bo chyba nie "zgrzewki" w naszym rozumieniu (24 szt.) Przy założeniu, że był to na sztywno jeden 6cio pak na dzień, wyjdzie około 40 tyś. puszek, więc skłaniał bym się ku mojej teorii.

petru23

2013-07-29, 20:31
@up
6-cio pak 3% sikacza 0,33l. Nie ma co :)

Nie wiem jak Ty, ale ja sobie sprawidzilem co to za koleś i co to za budowla. W dobie internetu domysły to lekkie faux pas. ;)

jacekmatys

2013-07-29, 20:41
Up ale szacun się należy,może to któryś z nas,za wirtualne piwa sobie taki wybuduje?

PLpiter

2013-07-29, 21:15
"Wiadomość z ostatniej chwili: John Milkovisch nie żyje od 1988 roku"

no rzeczywiście z ostatniej chwili.

sard

2013-07-29, 22:18
petru23 napisał/a:

jaką k***a pasję? jaką dumę?
menta społeczna, ochlajtus i nierób. Pewnie spasione niemiłosiernie bydle z nudów, bo jakże by inaczej - wszakże ju es end ej - przez 18 lat nic tylko żłopał piwsko ze swoją lochą za pieniądze podatników zamiast wziąć się do roboty. I teraz k***a dumny, że przez tyle lat żerowal na państwie i ich obywatelach i uzbierał tyle puch.

A co, raz na jakiś czas hejtnąć trza 8-)


Ogarnij swe hejterskie zapędy i nie powtarzaj głupot typu - że jak piwosz to spaślak! :P
Dodatkowo zazrościsz gościowi, że miał jakiś pomysł... jakikolwiek... cokolwiek... jakkolwiek bądź... a ty nie :P

dziadZplatyny

2013-07-29, 23:57
Wy w ogóle wiecie kto to jest John Malkovich? :D

meme18

2013-07-30, 11:51
Nie dość, że zajebista pasja, to jeszcze można przy niej trwać razem ze swoją żoną! :D

Ha...........ng

2013-07-30, 11:53
Ta pasje, to się raczej nazywa alkoholizm :homer:

Zarammoth

2013-07-30, 11:55
sard napisał/a:


Ogarnij swe hejterskie zapędy i nie powtarzaj głupot typu - że jak piwosz to spaślak! :P
Dodatkowo zazrościsz gościowi, że miał jakiś pomysł... jakikolwiek... cokolwiek... jakkolwiek bądź... a ty nie :P



Po 1, masz swoją "głupotę":


Po 2, jak ktoś nie jest nałogowym pijusem i nie przystraja domu opakowaniami po piwsku to nie znaczy, że nie ma hobby. Mówisz, żeby gościu nie oceniał, a sam nie wiesz czy nie ma jakiś zainteresowań czy hobby, z którego jest więcej pożytku. Ja na przykład mam tyle zainteresowań, że mi czasu nie starcza prawie na takie pie**olenie tutaj, więc howgh! :-P

dubbeat

2013-07-30, 11:57
Takiego domu nie pomalujesz :D