18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Microsoft promuje Wiedźmina 3

Vof • 2013-06-09, 03:16


Jak ustalił tygodnik "Wprost", w przyszłym tygodniu na największych targach komputerowych E3 w Los Angeles to polska gra Wiedźmin 3 będzie towarzyszyć premierze najnowszej konsoli Xbox od Microsoft. To jeden z największych sukcesów polskiego rynku gier.
Dokładnie 21 maja Microsoft ogłosił, że jeszcze w tym roku wprowadzi następcę kultowej konsoli Xbox 360. Dzięki nowemu Xbox One użytkownik będzie mógł oglądać na żywo telewizję, łączyć się ze znajomymi przez popularnego Skype'a i korzystać ze specjalnego systemu operacyjnego dedykowanemu grom.


Zawsze na premierę nowej konsoli Microsoft wybiera najlepsze ich zdaniem gry. Mają przede wszystkim pomóc w sukcesie sprzedaży konsoli. Tym razem amerykański gigant po raz pierwszy w historii sięgnął po polski tytuł. Według naszego rozmówcy będzie to Wiedźmin 3 z polskiej firmy CD Project Red

Targi E3 w Los Angeles będą trwać od 11 do 13 czerwca. Dodatkowo po raz pierwszy gracze na całym świecie zobaczą gameplay, czyli obraz gry Wiedźmin 3. W ten sposób będą w stanie ocenić potencjalny sukces nowej odsłony gry z CD Projekt Red.

Do tej pory polska firma sprzedała 5 mln sztuk dwóch pierwszych części Wiedźmina. Światowa premiera kolejnej części ma się odbyć w 2014 r.

Duszek Okruszek

2013-06-09, 13:06
@BongMan
Jeśli ktoś zna się trochę na kompach i nie kupuje gotowca z tesco to na jednej konfiguracji spokojnie można 3-4 lata przegrać. Ja na swoim blaszaku którzy już ma ponad 2 lata i powoli dobija do 3 nie mam problemów by grać w najnowsze gry na wysokich detalach w dużej rozdzielczości także twój argument o kant dupy można rozbić. Sama debata pc vs konsole to już dłuższa rozmowa, wychodzę z założenia, że co kto lubi. Dla jednych pc jest lepszy dla drugich konsola i tego się warto trzymać.

Rzehooj

2013-06-09, 13:09
!Timon napisał/a:

@Rzehooj

Czyli za cały zapłaciłeś 4400?



Nie... wykorzystałem stary zasilacz, obudowę, monitor, wiatraczek, kartę dźwiękową i urządzenia peryferyjne ze starego kompa.

backbone

2013-06-09, 13:10
Dobra, niech się dzieci bawią.
Ja zostaję przy PC.

HaSz23

2013-06-09, 13:42
~BongMan jak kupujesz sprzet w supermarkecie to sie nie dziwie ja mam pc z 2008r za 1800zł i dodzis nie wyszła gra ktora by nie hulała procz BF na multi w rozsadnych fps)

hienamas

2013-06-09, 13:46
Pc jest do dupy same multiplatformy a jak już jest jakaś gra na wyłączność to tylko starcraft 2 a reszta to jakieś popierdółki typu dota lol czy inne f2p tak zwane pay to win

Ra...........py

2013-06-09, 13:47
Niech EA i Micro$oft zabierają łapy od Wiedźmina bo będzie wychodził w 20 częściach DLC

golind

2013-06-09, 13:51
@HaSz23 @backbone i inne tego typu upy
Dokładnie ja mam kompa z 1995 roku z windowsem millenium i gry nawet te dzisiejsze tzn. crysisy, assasyny, Battlefieldy i tym podobne cuda odpala bez spadku jednego FPSa, więc oj Bonguś konsole są takie złe i niegrywalne. A co dopiero grać na takim czymś? Jeszcze jak one mają jakieś czarne coś dzięki czemu możesz się rozsiąść wygodnie przed telewizorem, a my komputerowi musimy ślęczeć przed monitorem w krześle ze skoliozą oraz garbem...

malarz

2013-06-09, 14:02
brawo Polacy !

Witto

2013-06-09, 14:15
Wielkie piwo i gratulacje dla CDPR. Wiedźmin jest ostatnią szansą na prawdziwego, wielkiego i zaawansowanego erpega po tym jak Bethesda spieprzyła Obliviona i Skyrima do poziomu konsol. Przy okazji Wiedźmina 2 pokazali, że nie trzeba posiadać budżetu 10m$ aby zrobić grę wartą tytułu gry roku.
Brawo!

froqer

2013-06-09, 14:18
Cytat:

Dzięki nowemu Xbox One użytkownik będzie mógł oglądać na żywo telewizję, łączyć się ze znajomymi przez popularnego Skype'a i korzystać ze specjalnego systemu operacyjnego dedykowanemu grom.


To mnie najbardziej rozpie**ala.

DeviatioN

2013-06-09, 14:20
golind napisał/a:

@HaSz23 @backbone i inne tego typu upy
Dokładnie ja mam kompa z 1995 roku z windowsem millenium i gry nawet te dzisiejsze tzn. crysisy, assasyny, Battlefieldy i tym podobne cuda odpala bez spadku jednego FPSa, więc oj Bonguś konsole są takie złe i niegrywalne. A co dopiero grać na takim czymś? Jeszcze jak one mają jakieś czarne coś dzięki czemu możesz się rozsiąść wygodnie przed telewizorem, a my komputerowi musimy ślęczeć przed monitorem w krześle ze skoliozą oraz garbem...


Windows Millenium nie ma wsparcia dla nowych bibliotek DirectX, więc na nim nie pograsz w nowe tytuły. Co do samego tematu to Wiedźmin 2 to moje najlepiej wydane 150zł na grę w życiu. Dużo godzin dobrej zabawy i czarnego polskiego humoru.

Simoo

2013-06-09, 14:29
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo! Miałem ogromny dylemat czy po wakacjach kupić PS4 czy Xbox One, oczywiście zdecydowanie lepszy okazał się PS4, ale jeśli na nim nie pójdzie mi wiedźmin 3, a odpalić go będę mógł tylko na Xsie to zwycięzca jest oczywisty! ;)

sz...........an

2013-06-09, 14:33
war na forum... konsole kontra PC

kuźwa niezależnie od bólu dupy konsolowcUFF prawda jest jedna... PC najlepszy i tyle :D A konsolki są wymyślone, żeby było co dawać dzieciom na komunię :D

SirWilly

2013-06-09, 14:35

nopel

2013-06-09, 14:43
Konsole mają plusy i minusy.
Ja jestem fanem pc, bo można na nim robić wszystko a także grać. Można miec mody do gier, można bawić się cheatengine, itp.
Konsola ma plus, że obsługuje się ją padem, jest bardziej intuicyjna, i chyba na tyle.
Co do xboxa one to i tak nie ma szansy, dali dupy na maksa, ps4 już wygrało (nie jestem fanboyem sony, miałem ps2 i x360, a i tak zamieniłem to na pc)
Ktoś tam pisal że gry nie pójdą za 3-4 lata na "waszych" pecetach.
Mam 4 letneigo peceta, włożyłem w niego z 4 koła, gta IV chodzi bez ścin (AAx8 itd), a po zmianie karty graficznej będzie chodził dobrze następne 4 lata.