18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Michio Kaku

is...........ay • 2013-08-25, 17:25
Takie tam, żółtek pie**oli coś o nanotechnologii i utopii.
Ogólnie, poj***ny ten kitajec, jak na kitajca przystało.

Un_Nem

2013-08-25, 18:10
Cytat:

Takie tam, żółtek pie**oli coś o


Cytat:

A tu ten sam żółtek pie**oli coś o



Cytat:

Ogólnie, poj***ny ten kitajec, jak na kitajca przystało.



ić stont k***a jak masz wrzucac byle jaki temat kolesia ktory wie bardzo duzo i udostepnia swoje przemyslenia i podpisywac to tak jak teraz. to ze to jest sadol nie znaczy ze piszac "poj***ny pie**oli cos o..." jestes tutaj kims.

kazdy geniusz i naukowiec dzielil sie swoimi przemysleniami. to nie jest tak ze oni cos wynalezli itd. najpierw sobie to wymyslili i mysleli nad tym a pozniej to oglaszali i probowali udowodnic swoje racje.

mam nadzieje ze cie autobus pie**olnie.

Varyz

2013-08-25, 18:14
Ot, skopiowałem Ci coś z wikipedii:

Cytat:

"Michio Kaku (ur. 24 stycznia 1947 w USA) – amerykański fizyk-teoretyk, profesor, badacz teorii strun, popularyzator nauki, futurolog, autor ponad 70 prac i wielu książek, z których kilka stało się bestsellerami, gospodarz programów radiowych i telewizyjnych. Obecnie pracuje na Uniwersytecie Nowojorskim, gdzie piastuje funkcję dziekana katedry fizyki teoretycznej."



Czemu poj***ny? Skoro pie**oli to czemu wrzucasz? Żeby zgarnąć trochę wirtualnych piw?

Trimeresurus

2013-08-25, 18:41
Mam nadzieję, że na główną dotrze, bo gość naprawdę ma kosmiczną wiedzę, a autor... no cóż, myślałeś, że jak napiszesz lekceważąco w stosunku do ,,kitajca" to będziesz fajniejszy. Szkoda, że chęć zbierania piwek na sadolu odbiera powoli racjonalne myślenie ;)

St...........el

2013-08-25, 19:05
Cytat:

Takie tam, żółtek pie**oli coś o nanotechnologii i utopii.



Genialne, nie wiem co to, ale jebnę na sadola, by dostać piwa...

Za opis piwo :amused:

bloodwar

2013-08-25, 19:50
Ludzie są gotowi przelecieć pół świata samolotem i wydać tysiące dolarów żeby posłuchać godzinki "pie**olenia" tego "kitajca", zapisy na jego seminaria są na kilka LAT do przodu i to o czymś świadcz, a poza tym "żółtek i kitajec" swoim IQ zmiażdzyłby każdego gimbusiarza pokroju @isitsaturday (co nie jest w sumie wielkim wyczynem bo pewnie jego IQ nie jest wyższe od numeru buta) i obrażanie go nie umniejsza w żaden sposób jego dokonań a wręcz przeciwnie, jest świetnym dowodem na zwycięstwo inteligencji i potęgi ludzkiego rozumu nad prymitywizmem spod budki z piwem.

nopel

2013-08-25, 20:32
k***a co za debil z ciebie isitsaturday, po co to wrzucasz jeśli twierdzisz ze to pie**olenie? Koles jest super mądym naukowcem, z super podejściem, chyba tylko jego programy na bbc czy tam discovery da się oglądać, bo tylko on ciekawie opowiada o fizyce. Oczywiscie są takze pogromcy mitów, ale to raczej już show niż program naukowy.,

achujciwcycki

2013-08-25, 20:37
jaka spina :D chłopak zrobił dobry opis i wszyscy zazdroszczą :D

In...........eo

2013-08-25, 21:36
Koleś jest mądry, ale bierze kase za nic, dlatego mnie wk***ia. Sam też mógłbym tak pie**olić jak on.

piotrekp25

2013-08-25, 21:49
nie masz k***a muzgu

kamilsad

2013-08-25, 23:04
Oglądalem kiedys jego program na, o ile dobrze pamiętam, Discovery i stwierdziłem że jest jebnięty, mowil o modulowych robotach jakiejś mikroskopijnej wielkości ktore, jak to roboty modulowe, łączyly by się w całość tworząc np. jakiś konkretny ksztalt itd. tyle ze cale jego teorie dotyczące budowy tych robotów opierały sie na nieistniejących rozwiązaniach, np. mówil że żeby taki pojedyńczy modul bedzie zasilany baterią o olbrzymiej pojemności jak na swoj rozmiar ale niestety narazie nikt takiej baterii nie wymyślil, potem mówi że roboty będą sie komunikowaly przy użyciu technologii ktorej jeszcze nikt nie wynalazł ale moze w przyszlosci sie coś takiego pojawi itd. więc caly jego wyklad mial w sobie tyle z nauki co rysunek 5-latka na ktorym znajduje się robot a pieciolatek tlumaczy nam że w ręce robota znajduje sie 100 ukrytych dzial laserowych, jego prędkosć pozwala mu okrążyc kule ziemską w 10 sekund i jest on nieśmiertelny, tyle ze w tym przypadku dzieciaka usprawiedliwia to że jest dzieckiem i ma wybujałą fantazje, a ten japoniec jest poprostu pie**olnięty, wziołby sie lepiej za porządną robote skoro jest taki zdolny a nie pie**oli bez ładu i skladu.

Dzichader

2013-08-26, 01:08
Czytałem jego wypowiedź w jakimś magazynie o pierwszym temacie. W sumie genialne. Dzięki za cały kanał.

mYOUsick

2013-08-26, 02:39
@kamilsad
"wziołby"

is...........ay

2013-08-26, 08:58
kamilsad napisał/a:

wziołby sie lepiej za porządną robote skoro jest taki zdolny a nie pie**oli bez ładu i skladu.

Porządną robotę to on już ma – pie**oli bez ładu i składu dla różnych dyskawerów i zgarnia za to gruby hajs. Wziąłby się porządnie za naukę, a nie bajeczki w telewizji opowiadał. Zdolny jest (który kitajec nie jest zdolny?), no ale się trochę w tych dyskawerach marnuje. :roll:

EudezetReprezent

2013-08-26, 09:48
nawet ci sie nie chcialo tego z napisami znalesc nie ma piwa jeb sie na ryj lamusie