18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Michał Drzymała- najbardziej uparty chłop

pygoter • 2015-12-06, 12:34
Znacie historię tego cholernie upartego chłopa?

pygoter

2015-12-06, 18:09
@MariolaBezPindola bo to dział Dokument i historia?

TB303

2015-12-06, 19:28
MariolaBezPindola napisał/a:

po h*j to na sadolu ?


Bo nie wszyscy są durnymi p*zdami jak ty i interesują ich takie rzeczy :idzwch*j:

oc...........an

2015-12-07, 09:30
pygoter napisał/a:

Znacie historię tego cholernie upartego chłopa?



:roll:

Naturalnie, że znamy. Jest to wiedza, którą nabywają dzieci w klasie 5 szkoły podstawowej. Cóż następne? "Rewelacje" historyczne o strajku dzieci w szkole we Wrześni?

pygoter

2015-12-08, 13:30
DUST DEVIL napisał/a:



:roll:

Cóż następne? "Rewelacje" historyczne o strajku dzieci w szkole we Wrześni?



W sumie czemu by nie 8-)

Cz...........ka

2015-12-08, 16:04
czemu by nie? - ano dlatego przygłupie, że to wiedza ogólna, którą każdy posiada.



Jeżeli dokument nie rozwija tematu o wątki poza ogólne to jest: G-Ó-W-N-I-A-N-Y (przeliterowałem ci żebyś zrozumiał). Jak masz robić crap to nie rób go wcale. Albo postaraj się bardziej...

pygoter

2015-12-08, 20:35
Czóbaka napisał/a:

Jeżeli dokument nie rozwija tematu o wątki poza ogólne to jest: G-Ó-W-N-I-A-N-Y (przeliterowałem ci żebyś zrozumiał). Jak masz robić crap to nie rób go wcale. Albo postaraj się bardziej...



Dzięki za przeliterowanie, ale i tak prawie nie załapałem :-(
Celem tej serii nie jest dokładny opis wydarzeń i postaci, przyjąłem formę która ma właśnie krótko i szybko nakreślić główne fakty które mogą kogoś zainteresować do dalszego poszukiwania wiedzy na ten temat, celuję w grupę ludzi którzy po prostu historią się nie interesują i widząc 12 minutowy film o "jakimś tam chłopie" po prostu go oleją, długość ma nie odstraszyć tak samo jak brak zalewu informacjami.

No i dokumentem bym tego nie nazwał (jak zrobiłeś to Ty)- zwyczajnie krótkie filmy o historii- tyle, do dokumentów daleko moim filmom.

PS- chyba nie załapałeś ironii w ostatnim moim komentarzu :->