18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Michael Cleveland przed policją uciekał

GeorgeHarvey1 • 2023-02-07, 19:10

I może jeszcze będzie, bo przeżył.Columbus, Ohio

d-_-bE.Prigozhin61

2023-02-08, 02:31
Solifugae napisał/a:

Z jednej strony rozumiem że nigdy nie wiedzą czy nie udaje i np nie wystrzeli jak tylko podejdą, ale z drugiej zawsze mnie śmieszy jak władują w typa cały magazynek potem drą ryje "show us your hands".



Są filmy gdzie pakują cały magazynek w gościa a on dalej stoi.9mm par robi małe dziury i zarazem obrażenia. Nóż powoduje relatywnie większe obrażenia niż 9mm

Kriski

2023-02-08, 09:54
BarmanInternetu napisał/a:

Są filmy gdzie pakują cały magazynek w gościa a on dalej stoi.9mm par robi małe dziury i zarazem obrażenia. Nóż powoduje relatywnie większe obrażenia niż 9mm



Poczytaj o mocy obalającej pocisków i kanale chwilowym, to będziesz wiedział że dziury to nie wszystko.

ErwinR

2023-02-08, 10:15
Kriski napisał/a:

Poczytaj o mocy obalającej pocisków i kanale chwilowym, to będziesz wiedział że dziury to nie wszystko.



a ty poczytaj o dzialaniu roznych narkotykow i jak niektore sprawiaja ze ma sie wyj***ne totalnie w ból.

Powinienes znac nazwe rodzinnego miasta... odpowiadajac na pytanie skad sie biora idioci z profilu.

SirMajkel

2023-02-08, 10:25
więzienia mają tak przeładowane, że już egzekucje wykonują na ulicach.

Nufrevi

2023-02-08, 12:56
A jakieś 20m dalej ludzie spokojnie idą chodniczkiem, ch*j że mógł ich trafić...

Antyrion

2023-02-08, 13:06
no tutaj Piesoman w czystej postaci. Podejrzany ani przodem nie stał ani nie miał broni przy sobie zagrożenie minimalkne ale full magazynek wystrzelił. jakby tam akurat ktoś zza murka wychodził to mógłby skończyć gorzej.

woki

2023-02-08, 15:57
Stany to jednak wspaniały kraj:
Jakby zwykły obywatel strzelał uciekającemu w plecy to ma przesrane, a jak to robi mundurowy to jest już OK.
Jak ktoś ciekawy to doczytałem:
Mundurowy ma prawo strzelać do uciekającego w dwóch przypadkach.
Pierwszy przypadek kiedy funkcjonariusz ma uzasadnione podejrzenie do posiadania narzędzia zagrażającego życiu, a drugi to kiedy uciekający jest podejrzanym w sprawie wykorzystania takiego narzędzia w wymienionym wyżej celu.

Tadzik_Na_Górę

2023-02-08, 18:53
dennissliwa napisał/a:

Sześć pestek w niego wj***ł i każe podnieść ręce , dowcipny ten policjant



Taaa fajne medoty ma amerykańska policja, to tak jak by uciąć komuś język i "MÓW DO MNIE ! ODPOWIADAJ NA PYTANIA!".

Solifugae

2023-02-08, 19:44
Frank_Lopez napisał/a:

Ta druga strona wygląda tak, że mają prawo być paranoicznymi madafakami. Parę dni temu widziałem film, jak już mieli gościa w rękach. Trzymali go we dwóch a ten jak czarodziej wyciągnął broń znikąd i odpalił tych dwóch gliniarzy. Wsiadł w samochód i pojechał a z początku wyglądał na kompletnie bezbronnego i nieszkodliwego.





BarmanInternetu napisał/a:

Są filmy gdzie pakują cały magazynek w gościa a on dalej stoi.9mm par robi małe dziury i zarazem obrażenia. Nóż powoduje relatywnie większe obrażenia niż 9mm



Pany, ale ja to rozumiem, niemniej zawsze zabawnie to wygląda i brzmi. :D