18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miasto na wodzie - grupa lotniskowcowa

mcmt • 2012-07-20, 10:40
Reportaż o grupie lotniskowcowej z przepięknymi zdjęciami Nimitz'a oraz przepływającej mega-blisko Ticonderogi. Patrzą nawet w bebechy Hornetów. Dla lubiących tematykę - perełka.





źródełko: http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/miasto-na-wodzie,265974.html

ps. miałem fajnie otagowane, ale niestety tagi poleciaaały... przez kogoś z kompleksem małego... ;)

BongMan

2012-07-20, 11:04
TVN24 - zaraz pisuary i maniacy teorii spiskowych powiedzą, że lotniskowiec nie istnieje, TVN kłamie a ty jesteś lemingiem :D

mcmt

2012-07-20, 12:15
BongMan napisał/a:

TVN24 - zaraz pisuary i maniacy teorii spiskowych powiedzą, że lotniskowiec nie istnieje, TVN kłamie a ty jesteś lemingiem :D


Jest tu na forum taki jeden, co wierzy w rosyjskie przebudzenie techniczne i technologiczne i uważa, ruskie myśliwce są lepszejsze, bo kobrę zrobią :facepalm:
Na dodatek uważa mnie za dresa "bo bmw..." :roll: Cóż, pewnie w mgłę smoleńską też wierzy.

BongMan

2012-07-20, 13:37
@up
Niech zgadnę - Mr. Drwalu albo Ja-ah-qu cośtam :D

Zimon2210

2012-07-20, 13:49
BongMan napisał/a:

TVN24 - zaraz pisuary i maniacy teorii spiskowych powiedzą, że lotniskowiec nie istnieje, TVN kłamie a ty jesteś lemingiem :D



Zostań przy sucharach bo mniej kłótni przy tym ;)

mcmt

2012-07-20, 14:09
BongMan napisał/a:

@up
Niech zgadnę - Mr. Drwalu albo Ja-ah-qu cośtam :D


niee, do Piłsudskiego się upodabnia :rofl:

Zieniu7

2012-07-20, 16:55
ehh nawet jesli chcialbym kiedys wyladowac w takim miejscu jak ten koles za sterami ktory w czasie tego nagrania byl mlodszy ode mnie to co musialbym zrobic? Aaa zapomnialem Polska... Miec w ciul kasy zeby moc non stop doksztalcac sie indywidualnie, poznije oplacic dobre studia za granica no i pocalowac kogos w dupe. Tam chyba robi sie to co sie poprostu chce i nie potrzeba uczyc sie h*j wie jakich rzeczy, a nawet jesli to wtedy kiedy one sa naprawde potrzebne.

Fedek

2012-07-20, 20:09
@up
oho sfrustrowany gimbus na którego babka z majmy się uwzięła... spoko Pawełku będzie dobrze :)

makabrax

2012-07-20, 20:33
@up
oho wyluzowany pracownik administracji państwowej który robotę dostał "w spadku" :]

the_satyr

2012-07-20, 21:44
Widzę ,że tvn zaczyna na wzór amerykański obrazować wszelkie wielkości obrazkami, jak ma to miejsce w usa. Przeciętny amerykanin jest tak głupi ,że nie jest w stanie sobie wyobrazić ile to jest 40 metrów więc podaje mu się tę długość w autobusach, czyli powiedzmy ,że zaraz po tym jak ktoś powie, że coś ma 40 metrów natychmiast pojawia się szablon z (powiedzmy) trzema autobusami. To samo jest z większymi długościami, z tym radzą sobie przy pomocy boisk do piłki. Ciężary podaje się tam w ciężarówkach (jak na zamieszczonym filmie).

tvn nie tvn ,ale nie lubię jak z założenia uważa się widza za debila.

toto92

2012-07-20, 21:58
jak ktoś trzymał kiedyś dróżek miedzy kolanami to zrozumi ze ten lot na koniec trzeciego filmu to miszczestfo świata w lotach w niskiej szybkości

teken

2012-07-20, 22:01
100 startów każdego dnia. Mechanicy wymieniają opony co 2 tygodnie, zawieszenie też często. Dodaj do tego paliwo dla tych myśliwców.
Wiem, że chcą być w gotowości bojowej 24/h, ale k***a mać, na to idzie tyle siana, że to się w bani nie mieści.

KlotorKurwa

2012-07-20, 22:51
k***a, nie trzeba nic dopisywać pod filmikiem czy czymśtam ale nie, dopisze coś jeszcze pod spodem bo będzie fajniej, może kogoś wkrwie tym, o wiem najlepiej to dojebie "ps" i coś o tagach, bo tagi to sens życia, przecież trzeba otagować, szukać po tagach, są też dobre tagi, ch*jowe tagi, różne rzeczy też dzieją się z tagami. dziękuje, że przypominacie o tagach prostym ludziom bo bez tego słowa było by im smutno

mcmt

2012-07-20, 23:28
the_satyr napisał/a:

Widzę ,że tvn zaczyna na wzór amerykański obrazować wszelkie wielkości obrazkami, jak ma to miejsce w usa. Przeciętny amerykanin jest tak głupi ,że nie jest w stanie sobie wyobrazić ile to jest 40 metrów więc podaje mu się tę długość w autobusach, czyli powiedzmy ,że zaraz po tym jak ktoś powie, że coś ma 40 metrów natychmiast pojawia się szablon z (powiedzmy) trzema autobusami. To samo jest z większymi długościami, z tym radzą sobie przy pomocy boisk do piłki. Ciężary podaje się tam w ciężarówkach (jak na zamieszczonym filmie).

tvn nie tvn ,ale nie lubię jak z założenia uważa się widza za debila.


W góry pewnie też nie jeździ, bo wystarczy mu podać wysokość i sobie sam wyobrazi jak wyglądają... :facepalm:
Porównanie słuszne i zajebiste, bardziej trafia niż "400m".