18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miasto Łódź

Marszczerano • 2017-05-14, 02:28
Łódź; kiedyś polski Manchester, teraz polskie Detroit.. :-)



PS
Za 10 lat to angielski Manchester będzie chciał być Polską Łodzią :ok:

jackalski

2017-05-14, 02:53
Po prostu low-costy prznoszą się dalej.
Kiedyś opłacało się szyć w Polsce, teraz opłaca się szyć w Chinach... Get used to it...
Tak samo jak wszystko się automatyzuje. Get used to it, as well...

Qunda

2017-05-14, 06:59
Za ziemie obiecaną, i zrobienie w ch*ja żyda. Zawsze piwo.

saves

2017-05-14, 07:36
"Ziema Obiecana" to mój jeden z najbardziej ulubionych filmów.
"Ja nie mam nic, ty nie masz nic, razem zrobimy interes". Jakie to dzisiejsze... No i Pieczka chwalący się domem, po którym chodzi na bosaka... :D

rozkurw

2017-05-14, 10:54
Karamba_Polska napisał/a:

Obrazek „Kiedy słyszę Łódź... :hitler:



To zamieniasz się w żydowskie ścierwo? :lol:

szpajder

2017-05-14, 11:10
Olbrychski to jedyny aktor starego pokolenia, który od zawsze działał mi na nerwy.

krasnal_hałabała

2017-05-14, 11:56
Łódź to miasto debili, biedy umysłowej, meneli, szumowin, zakonspirowanych... (którzy o dziwo dbają w nim o własną higienę najbardziej spośród mieszkańców mimo iż z reguły w porównaniu do innych narodów niezbyt dobrze z higieną wypadają). Łódź to miasto padalców, patologii, głąbów, pseudointelektualistów którzy wolą amfetaminę zamiast książek a potem szpanują brakiem wiedzy mówiąc "A ja to wiem tak dużo że ty wiesz mniej ode mnie", i z reguły na tym się kończy bo chwalą się wiedzą ale jak przychodzi co do czego to nic nie wiedzą jak wykładowca pyta. Łódź jest brzydka, szara, nudna, zniszczona, jedna wielka ruina, w Łodzi nie ma przemysłu prawie wcale (nieliczne fabryki należące do zagranicznych inwestorów i tak nie płacą podatków w Polsce, ba! większość z nich wie że Łodzianie nadają się najwyżej do czyszczenia kibli i sprowadza swoich pracowników którzy na własne nieszczęście muszą w Łodzi żyć), Łódź jest brudna, żyją w niej wyrzutki społeczne na których żerują antyludzie z Łódzkiego ratusza (chociaż Łódź nie ma raczej ratusza, ma ale zabytkowy, z resztą...). Naprawdę nawet mi nie żal jest Łodzian, gdyby zrzucić tam bombę atomową to ONZ nawet by nie drgnęło tylko jeszcze przyklasnęło że robactwo zostało wytępione. Pracowałem kiedyś w tym syfie i nie wrócę tam choćby mi oferowali miliardy, Łodzianie są podli, wredni, głupi, tępi, nie myją się więcej niż raz w tygodniu (o ile się myją), a Seby i Karyny lęgną się tam jak szczury w kanałach. Aahh.. co ja będę się rozwodził, pojadę klasykiem: "Łódź to miasto meneli", jak powiedział Bogusław Linda.

decode21

2017-05-14, 12:49
Łódź to przykład jak ch*jowo można wydawać pieniądze przez władze samorządowe. Pojedyncze bardzo drogie inwestycje kosztem reszty miasta. Drogi masakra, nawet polsat (przychylny tej złodziejce Zdanowskiej) podawał że tyle dziur co w Łodzi to nigdzie nie ma. Połowa miasta łącznie z ludźmi wygląda jak skansen PRLu.

plac

2017-05-14, 15:02
do hałabała czy kawałch*ja jeden krasnal:dostało się w p*zdeczkę w miescie? :)

Jajcarz

2017-05-14, 15:13
decode21 napisał/a:

Łódź to przykład jak ch*jowo można wydawać pieniądze przez władze samorządowe. Pojedyncze bardzo drogie inwestycje kosztem reszty miasta. Drogi masakra, nawet polsat (przychylny tej złodziejce Zdanowskiej) podawał że tyle dziur co w Łodzi to nigdzie nie ma. Połowa miasta łącznie z ludźmi wygląda jak skansen PRLu.


Co ty człowieku pie**olisz. Akurat widać, że przez ostatnie pare lat sporo się w Łodzi dzieje i sporo pieniędzy jest w miasto inwestowane. Wiadomo, że czarnego PR który krąży nad Łodzią od długiego czasu nie da się tak łatwo zmienić, ale miasto naprawdę się rozwija i tyko ktoś wyjątkowo ślepy mógłby tego nie zauważyć.

krasnal_hałabała

2017-05-14, 17:25
plac napisał/a:

do hałabała czy kawałch*ja jeden krasnal:dostało się w p*zdeczkę w miescie? :)



Łódzki Menel! Alert!!!

sergio909

2017-05-14, 17:33
Jajcarz napisał/a:


Co ty człowieku pie**olisz. Akurat widać, że przez ostatnie pare lat sporo się w Łodzi dzieje i sporo pieniędzy jest w miasto inwestowane. Wiadomo, że czarnego PR który krąży nad Łodzią od długiego czasu nie da się tak łatwo zmienić, ale miasto naprawdę się rozwija i tyko ktoś wyjątkowo ślepy mógłby tego nie zauważyć.



ch*ja się dzieje. Zdanowska szwaczka wydaje w ch*j pieniędzy na bezsensowne inwestycje. Miasto tonie w korkach, nie ma gdzie parkować a niedługo kolejny z ważnych punktów dla komunikacji samochodowej zmieni się w j***ny deptak. Dziura na dziurze, łata na łacie, k***a na k***ie.
Pobudowano jakieś zasrane parklety i woonerfy ( co to k***a za nazwy ) w miejscach gdzie parkowały samochody, w pozostałych wpie**ala się słupki a tam gdzie jest 10 metrów chodnika daje się parkowanie równoległe zamiast prostopadłego.
Remont trasy W-Z miał być innowacją a wj***no 800 milionów na dziurę w ziemi. Remont fabrycznego miał być kolejnym komunikacyjnym usprawnieniem a zaraz po otwarciu trzeba było zamykać ruch samochodów bo się tramwaje spóźniały.
Nasza Pani Prezydent popełniła przestępstwo, za które mój znajomy ( bo chciał 1000zł większy kredyt ) dostał 2 lata w zawieszeniu. Ją publicznie się broni.
Nie potrzeba żadnego negatywnego PRu bo miasto robi sobie je samo. Wystarczy wpie**olić się w pierwszy korek w drodze do pracy.

krecikprecik

2017-05-14, 18:12
@sergio909

Jak remontowali główne drogi w Warszawie jakieś 5-7 lat temu to również miasto było zakorkowane, a co do Łodzi to nie idzie się nie zgodzić że nie jest już lepiej, a do tego co było 15-20 lat temu nie ma co porównywać.

@krasnal

Aleś musiał dostać po pupsku w tej Łodzi :mrgreen:

zonk

2017-05-14, 20:07
Łódź k***a.... (tutaj niech ktoś wrzuci Pazurę).