18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miało być tak intelektualnie zabawnie...

Halman • 2023-10-23, 15:05

młodzieżowe lewactwo się przeliczyło z pączkiem..

Lupa

2023-10-23, 17:14
KoniecZartow napisał/a:

Filozofia to ogólnie pie**olety. Ktoś, kto miał czas na sranie w krzakach cały dzień i wymyślanie głupot, nie był typem pracusia, nie oszukujmy się. Zresztą to doprowadziło to wyniszczenia mocarstw, takich jak chociażby starożytna Gracja, gdzie ''filozofowie'' zaczęli srać we własne gniazdo, tworząc ruchy antyspołeczne i antymilitarne. Taka wczesna wersja lewackich hipisów, naj***nych i zarzyganych.




Nie pisz źle o filozofach, bo sam na swój ułomny i ograniczony sposób nim jesteś, skoro we łbie swoim ułożyłeś związek pomiędzy sraniem w krzakach a wyniszczeniem mocarstw.




:mrgreen:

ellsworth

2023-10-23, 19:13
Policyjne ścierwa. Takie same k***y jak u nas pisowska ubecja, która potrafi tylko gonić staruszki po zamkniętych parkach i robić za obstawy sanepidu robiące naloty na właścicieli restauracji, a jak przyjdzie do wykazania się minimum inteligencji to wypuszczają z rąk sk***iela który zabił trzyosobową rodzinę zapie**alajac 300 km/h po autostradzie i jeszcze tuszują sprawę. Policja napawa mnie nieograniczoną wręcz pogardą i obrzydzeniem.

Rak.Odbytu

2023-10-23, 20:48
Ale tu zjeby przesiadują, ja pie**olę. Wystarczy wrzucić jakiś filmik z dupy, w opisie dać coś o lewakach i prawicowi debile dostają wścieklizny. Jeszcze tylko brakuje klasycznego "wkrótce u nas". :roll:

Bul_od_bytu

2023-10-23, 23:18
ellsworth napisał/a:

Policyjne ścierwa. Takie same k***y jak u nas pisowska ubecja, która potrafi tylko gonić staruszki po zamkniętych parkach i robić za obstawy sanepidu robiące naloty na właścicieli restauracji, a jak przyjdzie do wykazania się minimum inteligencji to wypuszczają z rąk sk***iela który zabił trzyosobową rodzinę zapie**alajac 300 km/h po autostradzie i jeszcze tuszują sprawę. Policja napawa mnie nieograniczoną wręcz pogardą i obrzydzeniem.



Tylko jak ktoś ci ukradnie bluzę z napisem HWDP to nie leć zgłosić na policję. Nie żeby to coś dało :D

Nexiv

2023-10-23, 23:32
erutlev napisał/a:

Ale tu zjeby przesiadują, ja pie**olę. Wystarczy wrzucić jakiś filmik z dupy, w opisie dać coś o lewakach i prawicowi debile dostają wścieklizny. Jeszcze tylko brakuje klasycznego "wkrótce u nas".



Zdziwiony? Przecież tutaj to standard. Wspomnij cokolwiek o czymkolwiek lewym (nawet jeśli chodzi o kierunek na drodze), a połowa użytkowników dostaje orgazmu na myśl, że może zacząć się "wywyższać" swoim sprawicowiczkowieniem.

ProVVe

2023-10-24, 05:29
erutlev napisał/a:

Ale tu zjeby przesiadują, ja pie**olę. Wystarczy wrzucić jakiś filmik z dupy, w opisie dać coś o lewakach i prawicowi debile dostają wścieklizny. Jeszcze tylko brakuje klasycznego "wkrótce u nas".





Nexiv napisał/a:

Zdziwiony? Przecież tutaj to standard. Wspomnij cokolwiek o czymkolwiek lewym (nawet jeśli chodzi o kierunek na drodze), a połowa użytkowników dostaje orgazmu na myśl, że może zacząć się "wywyższać" swoim sprawicowiczkowieniem.



Może najzwyczajniej idźcie się potrzymać za fiuty gdzie indziej? Najlepiej do jakiegoś zajebistego getta w Szwecji czy Francji i już stulcie ryje ok? Dzięki wielkie, a teraz sp***alav

:-D

Karaczanx

2023-10-24, 05:42
ProVVe napisał/a:

Może najzwyczajniej idźcie się potrzymać za fiuty gdzie indziej? Najlepiej do jakiegoś zajebistego getta w Szwecji czy Francji i już stulcie ryje ok? Dzięki wielkie, a teraz sp***alav



przeca nie będą robić tego co ty...

ProVVe

2023-10-24, 21:09
Karaczanx napisał/a:

przeca nie będą robić tego co ty...



Faktycznie wola jak ty w rodzinie zaraz do paszczy. Sory moja wina nie znam się tak dobrze na pedalskich kręgach jak ty

:-)

Obciagaj w spokoju nie przeszkadzam

Ukesu

2023-10-24, 22:50
KoniecZartow napisał/a:

Filozofia to ogólnie pie**olety. Ktoś, kto miał czas na sranie w krzakach cały dzień i wymyślanie głupot, nie był typem pracusia, nie oszukujmy się. Zresztą to doprowadziło to wyniszczenia mocarstw, takich jak chociażby starożytna Gracja, gdzie ''filozofowie'' zaczęli srać we własne gniazdo, tworząc ruchy antyspołeczne i antymilitarne. Taka wczesna wersja lewackich hipisów, naj***nych i zarzyganych.



Co ty pirdolisz kretynie, jednym z największych filozofów był Cesarz Marek Aureliusz (najlepszy wódz jakiegokolwiek mieli). Aż mi się rzygać chce jak widzę takie odpady ludzkie które jeszcze mają czelność nazywać się inteligentnymi ludźmi. Gówno wiesz, gówno widziałes i gówno wypisujesz....

ppanzer

2023-10-25, 04:44
Lewactwo dlatego bo nie widać płonącego w tle Empiku ?