18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mężczyzna porządku pilnuje

Anal_Intruder_69 • 2024-04-02, 14:10
Pan z nagrania doskonale wie, jak ukrócić imprezowe zapędy dziewczyny i jej rudej psiapsiółki :-P


I jak worek kartofli prosto do kuchni... Albo do piwnicy :amused:

lkshools

2024-04-02, 14:24
Szkoda ze ja takich fantów na ulicy nie znajduje :)

psotny_fiutek

2024-04-02, 14:25
I to jest prawdziwy facet, ch*j tam że rusek czy ukra. Zrobił wszystko prawidłowo, sam tak zrobiłem ze szmaciarą (byłą) za wsiarz i na kwadrat jak nie mogła do mieszkania sama wejść i siarę na klatce w bloku robiła, po ''jednym '' winie z psiapsiółką.


Chciałbym zobaczyć jak taka sprawę rozwiązał by lewaczek fajnopolaczek, korposzczurek... buhahahaah, już to idzę, zapewne popłakał by się na tym chodniku jak Hołownia a później przez następne dni przepraszał by swoją ''pijacką gwiazdę '' że w ogóle żyje :D

M_A

2024-04-02, 14:44
Plaskacz pryma sort

darek1234

2024-04-02, 14:46
Myślę, że "lewaczek fajnopolaczek, korposzczurek" nie trzymałby takiej szmaciary w domu

psotny_fiutek

2024-04-02, 14:57
darek1234 napisał/a:

Myślę, że "lewaczek fajnopolaczek, korposzczurek" nie trzymałby takiej szmaciary w domu



taaaa, bo lewackie korpo qrewny nigdy sie nie upijają do takiego stanu, nawet baków nie puszczają... sam wzór cnót i dobrego prowadzenia... buhahaha :D


A co do trzymania takiej w domu,

racja, bo taki '' mężczyzna '' ma gówno do powiedzenia w związku jak i w domu :)

Marian_Koniuszko

2024-04-02, 16:49
Widać, że doświadczony, w holowaniu zwłok do domu :mrgreen: