18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metalowa pułapka

T3RMINATOR • 2024-04-22, 11:22
Płonący samochód z zablokowanymi drzwiami z pasażerami w środku.


Olashenco

2024-04-22, 16:38
koniskooooo napisał/a:

Przecież dobrze napisał. Barierka była z leeej strony auta i nie mogli otworzyć drzwi.



O k***a faktycznie XD
Nie skumałem że wyj***ło auto za barierkę, upie**oliło mi się że jest na ulicy XD
Grałem do 6 rano na na kompie, takie tego efekty

:lol:

koniskooooo

2024-04-22, 16:41
Olashenco napisał/a:

Co to, jakaś inscenizacja? Skąd tyle stabilnych ujęć jak ze statywu?
Powiedział gość który nie odróżnia lewej od prawej, ja pie**ole...



Przecież dobrze napisał. Barierka była z leeej strony auta i nie mogli otworzyć drzwi.

Heliar

2024-04-22, 17:09
Czarna "ludność" USA szarpi i szarpie, niedługo zabrali by się za wyrywanie barierki z ziemi. Na szczęście przybył biały facet, z kluczykami w kieszeni, bo już za zrywanie asfaltu się brali.

shoe5maker

2024-04-22, 18:11
Przypomniał mi się gif jak wkładają kolesia pod płonący samochód.

baronturbina

2024-04-22, 19:07
Siriuz napisał/a:

Nie interesują mnie Twoje ukraińskie problemy Trzeba było nie iść na wojenkę z Rosją.



Towarzyszu Dupov nie zasłaniaj swojego komunistycznego sposobu myślenia Ukrainą czy Izraelem. Wszyscy wiedzą po czyjej stronie siedzisz. Bez czerwonej gwiazdy nie ma jazdy co nie?

Siriuz

2024-04-22, 19:23
baronturbina napisał/a:

Towarzyszu Dupov nie zasłaniaj swojego komunistycznego sposobu myślenia Ukrainą czy Izraelem. Wszyscy wiedzą po czyjej stronie siedzisz. Bez czerwonej gwiazdy nie ma jazdy co nie?



Ciekawy jestem, czy wy - lewacy, serio myślicie, że jesteście inni od komunistów, czy celowo próbujecie wszystko i wszystkich zakłamywać w nadziei, że nikt się nie zorientuję w myśl Goebbelsa, że kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.

itemeczek

2024-04-22, 20:16
PIs napisał/a:

Przecież Ci debile nie mogli otworzyć od lewej strony bo im barierka blokowała. Obstawiam że to Amerykanie, bo żaden inny naród nie jest tak tępy. No może poloki.



Przeciez druga strona cała w ogniu się jara

baronturbina

2024-04-22, 20:31
Siriuz napisał/a:

Ciekawy jestem, czy wy - lewacy, serio myślicie, że jesteście inni od komunistów, czy celowo próbujecie wszystko i wszystkich zakłamywać w nadziei, że nikt się nie zorientuję w myśl Goebbelsa, że kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.



Towarzyszu jesteś trochę jak papier toaletowy. Rozwija się, rozwija a na końcu pusty kartonowy walec.

Black_Hole

2024-04-22, 20:47
tego u polskich fałszywych robali brakuje, altruizmu empatii pomocy

Piesinger

2024-04-22, 21:07
Olashenco napisał/a:

Co to, jakaś inscenizacja? Skąd tyle stabilnych ujęć jak ze statywu?
Powiedział gość który nie odróżnia lewej od prawej, ja pie**ole...



Napisał. Nic nie słyszałem, kiedy mówił

majeńka

2024-04-22, 21:23
Siriuz napisał/a:

Ciekawy jestem, czy wy - lewacy, serio myślicie, że jesteście inni od komunistów, czy celowo próbujecie wszystko i wszystkich zakłamywać w nadziei, że nikt się nie zorientuję w myśl Goebbelsa, że kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.

Lewaków w Polsce praktycznie nie ma, co najwyżej margines Razem. Jak chcesz ich znaleźć, jedź do Chameryki, Kanady albo (w mniejszym stopniu) Niemiec. Tam mają pomysły że użycie wobec kogoś prawdziwego zaimka możesz trafić na wiele lat do więzienia, i tak dalej. Czyli ci "lewacy" ci się przyśnili bo w Polsce takich nie ma. Albo żeś się zbyt dużo nasłuchał telewizji, taką "wiedzę" o świecie wasza telewizja głosi.

Zaś jeśli chodzi o komunizm a nazizm: to jedno i to samo, z pozmienianymi etykietkami. Kacapstan był komunistyczny, jest faszystowski, a wszystko dalej po staremu.

Siriuz napisał/a:

Nie interesują mnie Twoje ukraińskie problemy Trzeba było nie iść na wojenkę z Rosją.

Po pierwsze Polska wojny z Kacapstanem nie prowadzi, a nie widzę przesłanek aby sir Turbina (znaj szacunek do szlachty, kmiotku! — baron to tytuł szlachecki) był ukraińcem.

Po drugie, to nie Ukraina "poszła na wojenkę", bycia zaatakowanym się nie wybiera.

baronturbina napisał/a:

Towarzyszu Dupov nie masz czasem w dupie matki rosji czegos do załatwienia? Jak ty wogole w Polsce rublami płacisz za dostęp do internetu?

Są trzy możliwości:
- płaci rublami u siebie w domu; zalecenie: odciąć Internet między Kacapią a cywilizowanymi krajami
- przeprowadził się przed wojną (ciężko o dobrą znajomość języka, zwłaszcza bieżącego, nie mieszkając w danym kraju, więc mogli mu to zasponsorować); zalecenie: służby powinny inwigilować wrogich imigrantów
- jest rodzimym zdrajcą; zalecenie: policja powinna ukrócić proceder prania pieniędzy przez kacapską mafię (czyli rząd, u nich to jedno i to samo). W tej chwili przekazują mu pieniądze przez sieć firm krzaków.

JenkinsPerkins

2024-04-22, 21:28
Skoro nie mogli otworzyc drzwi to dlaczego nie wybili okna i nie próbowali kierowcy wyciagnac przez okno

samspadaj

2024-04-22, 22:02
lubie taki filmiki obrazujące jak ludzie potrafią współpracować, odzyskując w ułamku sekundy poczucie rzeczywistości, kiedy konkretnie zapali im się pod dupą

d-_-bE.Prigozhin61

2024-04-22, 22:03
dgfdfg napisał/a:

aj tam pie**olenie o szopenie naszym grajku narodowym, ja nabijam klimę zawsze butanem u siebie w garażu, miałem już wiele wypadków i nic się nie zapaliło



Tu nie chodzi tyle co o palność ale toksyczność r1234yf