18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metalowa ekipa malarska

~Beniu_Beniu • 2012-03-27, 18:55
robią pokój na biało

Maczetaa

2012-03-27, 22:12
Ale po kolorze ścian przed malowaniem, widać że to pokój prawdziwego metala :D

tyxyn80

2012-03-27, 22:14
3/4 sadistica to brudne metale. Ps czemu chodzicie w glanach jak jest 30C?

Nie macie na folie malarską za 15zł hehe? z Nomi, obi itp?

slupek17

2012-03-27, 22:20
tihomax napisał/a:

juz miałem dać piwo ale, jednak nie lubie szkuciatych brudasów.



ja tam wolę metali niż jakiś dresów.... wiesz typu we 4 na 1? i zaj***ć jakiemuś dziecku telefon... a co do metali, to powinni się wziasc za dresów a dresy za peadłków... bo ten kraj schodzi na psy...

Magnic

2012-03-27, 22:37
Dla gości piwo. Mają pomysł na zabawę i dobrze im idzie.


BTW. Seriously admini, czemu pozwalacie tej gimbazie na wystawianie tych bezsensownych postów? Rozumiem, gimbaza gimbazą ale to k***a nie usprawiedliwia braku myślenia.

SUBARUsportTEAM

2012-03-27, 23:13
cizia666 napisał/a:

współczuje tobie i wszystkim innym którzy uważają metalowców za brudasów. Ale my się tym zajmiemy. Namówimy szatana podczas czarnej mszy gdzie zjadamy koty, niszczymy nagrobki, rzucamy się odchodami, żeby w odpowiedni sposób się wami zajął. \m/



Miałem dać piwo, ale też nie lubię brudasów.

fij0lek

2012-03-27, 23:21
Wam mama jeszcze pierze, że tak hejtujecie? A jak jedziesz jeden z drugim na jakieś łajtsensejszon to ta sama matka wie, że tam ćpiesz?
I ten najazd na Woodstock... Nie byłeś - nie wiesz. Byłeś a hejtujesz - eee... nie masz mózgu? Dla tych, którzy nie wiedzą... Woodstock to nie tylko błoto i brudasy ;)

ElektrycznyMordulec

2012-03-28, 00:42
Mi tam nie przeszkadzaja niech sobie beda spoko ludzie :-) , ale murzyny - nie nie. :-)

Miranda

2012-03-28, 11:29
Kreatywnie. Sydney Pollock by się nie powstydził.

Lipton92

2012-03-28, 13:38
Niech sobie długowłosi mówią co chcą, ale prawda jest taka, że o wiele spośród metali łatwiej wyłapać fleję, niż pośród innych grup społecznych. Takie są fakty.

Po co wam glany w lecie?

Ji^HaD

2012-03-28, 14:04
cizia666 napisał/a:

współczuje tobie i wszystkim innym którzy uważają metalowców za brudasów. Ale my się tym zajmiemy. Namówimy szatana podczas czarnej mszy gdzie zjadamy koty, niszczymy nagrobki, rzucamy się odchodami, żeby w odpowiedni sposób się wami zajął. \m/




ethernal rape ??

Lipton92 napisał/a:

Niech sobie długowłosi mówią co chcą, ale prawda jest taka, że o wiele spośród metali łatwiej wyłapać fleję, niż pośród innych grup społecznych. Takie są fakty.

Po co wam glany w lecie?



hmmm predzej fleje wychaczysz od lubiacych sie napie**olic i napie**alac metali ( bo brud to lewak dla tepych i nieogarnietych) czy od cpajacych co popadnie osobnikow reprezentujacych subkultury hh punk czy nawet techno jebow klubowiczow ktorzy za pacha mdma w kiblu sa w stanie opie**olic berło ...

zły_eryk

2012-03-28, 14:25
Chociaż nie słucham tego rodzaju muzyki, ale strasznie irytuje mnie taka dyskryminacja... "brudasy"? wchodząc na jakąkolwiek techno imprezę wskazałbym już na wejściu więcej brudasów. Może powiedzmy, wszyscy jesteśmy jeb....i brudasami. Typowe myślenie schematyczne, ograniczające się do pewnej wiedzy, ale tylko wiedzy teoretycznej zaczerpniętej z wypowiedzi innych, które z resztą też nie są(jak myślę) poparte doświadczeniem praktycznym.
Mam kolegę, który jest perkusistą w grupie metalowej, w Montrealu. Jakiś czas temu się rozwiódł... dlaczego?
Ponieważ o włosy dbał bardziej niż o żonę.
Żeby mieć takie włosy to trzeba o nie dbać, a w nażelowanych fryzurkach jest o wiele więcej brudu niż w takiej fryzurze. :!:

babycow

2012-03-28, 18:23
@ja tam wolę metali niż jakiś dresów.... wiesz typu we 4 na 1? i zaj***ć jakiemuś dziecku telefon... a co do metali, to powinni się wziasc za dresów a dresy za peadłków... bo ten kraj schodzi na psy...


Za metalow powinno sie wziac... k***a co to za czlowiek, ubrany na czarno, w glanach, czarnej skorzanej kortce, przy 30oC ? ... Tepic! :)

Luthien

2012-03-30, 17:52
babycow napisał/a:

Za metalow powinno sie wziac... k***a co to za czlowiek, ubrany na czarno, w glanach, czarnej skorzanej kortce, przy 30oC ? ... Tepic! :)



j***ne Jacykowy, którym czyjeś ciuchy przeszkadzają. Na szczęście za 'brudasów' wy bronicie honoru mężczyzn w różowych japonkach i nosząc swoim laskom torebki :spoko:
Widzę, że tu więcej gimnazjalistów srających pod siebie, niż brudasów :) Gratuluję życia 24/h w necie, kozaki ;)