18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Metallica - One " tapping guitar version.

Bl...........er • 2009-07-15, 08:19
Metallica i legendarny już kawałek " One " zagrany tappingiem. Jak dla mnie mistrzostwo świata.



SzybkiLopez

2009-07-16, 18:33
ParaSiTe_89 napisał/a:

i co w tym specjalnego? tapping to jedna z podstawowych technik gry na gitarze, więc nic do podziwiania tu nie widzę.



Co specjalnego? W sumie nic, ale ładne i oryginalne wykonanie. A tapping oburęczny to raczej nie jest technika podstawowa (zwykły tapping może i tak). Ja sie zgadzam ze ten filmik nie rzuca na kolana ale wg mnie jest całkiem niezły.

ParaSiTe_89 napisał/a:

jeśli Ty mnie chcesz uczyć grać na gitarze to raczej źle trafiłeś ;)



Nie wiesz czy źle trafił bo choćbyś nie wiem jakim gitarowym rozpie**alaczem nie był to zawsze będzie ktoś lepszy od ciebie (może blackhunter to własnie taki ktoś) a jak sie lansujesz turboskillem to wrzuć dowód, wtedy też pozgarniasz pochwały.

Łukasz

2009-07-16, 21:22
A mi dla odmiany się nie podoba...

ParaSiTe_89

2009-07-17, 08:19
no właśnie ;)
więc kwestia - po co? ;) żeby ktoś sie podjarał, ktos inny zgnoił?
potem wysłuchiwać komentarzy super hiper gitarzystów którzy robią "ŁOOOOO" na solówce z "Master Of Puppets", nie, dzięki, nie takiej publiki szukam ;)
gram swoje a o moich umiejętnościach mają pojęcie ludzie, z którymi gram i to wystarcza w pełni.
i nigdy się skillem nie lansowałem bo zdaję sobie sprawę, że są ludzie lepsi, ja tylko odparłem zarzut, że nie wiem o czym mówię i że się nie znam ;) nie zabieram głosu w tematach, na których sie nie znam - trak na przyszłość ;)
nie było tematu.

I_T_I

2009-11-22, 22:07
Jak dal mnie zupełna kicha ale to chyba dlatego ze miałem ten otwór pod rękom i sobie porównałem no i tempo nie te.

Na moje mistrzem tappingu jest Adam Fulara

Av...........ge

2009-11-22, 22:47
"Jak dal mnie zupełna kicha ale to chyba dlatego ze miałem ten otwór pod rękom i sobie porównałem no i tempo nie te. " :facepalm:

chybaś dupe pod tom rekom miał ze Ci otwór nie pasował

jak dla mnie filmik niezły, facet ma talent. I jak juz nie raz było napisane- wrzućcie geniusze swoje wypociny to się zobaczy kto jest jaki super jak przyjdzie co do czego

karoldeicide

2011-11-10, 18:56
parasite k***a specjalista
sądząc po ikonce to napie**ala mistrzowsko - w guitar hero
a prawdziwej nigdy nawet nie trzymał

FryzjerZG

2011-11-14, 19:01
kurde ale tutaj muzykow, i jeden lepszy od drugiego... szczerze to ja slysze tylko jakies dziwne brzdęki.