18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Męska porada

Centurion • 2008-01-06, 17:08
Zastanawialiscie sie kiedykolwiek jak by to bylo, gdyby intymnych porad w kolorowych pismach dla kobiet udzielal mezczyzna?
Oto kilka przykladów:

Droga Kasiu:
Pytanie: Mój maz chce spróbowac w lózku trójkata z moja najlepsza przyjaciólka i mna. Co robic?

Odpowiedz: Jest dla mnie oczywiste, ze Twój maz nigdy nie ma Cie dosc! Wiedzac, ze jestes tylko jedna, siega po Twoja najlepsza przyjaciólke, która jest do Ciebie bardzo podobna. Wspólny seks moze Was bardzo zblizyc. Dlaczego nie zaprosic takze wspóllokatorek ze studiów? Jezeli nie jestes pewna, moze powinnas pozwolic mu na razie robic to ze swoimi przyjaciólkami bez Ciebie? A jezeli ciagle brak Ci przekonania, kochaj go oralnie i przygotuj mu smaczny posilek myslac o tym.

Droga Kasiu:
Pytanie: Mój maz bez przerwy chce bym brala do buzi. Co robic?

Odpowiedz: Rób to. Sperma pomoze Ci schudnac i jest swietna na cere. Co ciekawe, mezczyzni wiedza o tym. Propozycja Twojego meza jest wiec calkowicie bezinteresowna. Pokazuje ona, jak bardzo Cie kocha. Najlepsza rzecza jaka mozesz zrobic to zaspokajac go w ten sposób dwa razy dziennie, a potem ugotowac mu jego ulubiony posilek.

Droga Kasiu:
Pytanie: Mój maz spedza mnóstwo czasu z kolegami. Co robic?

Odpowiedz: To naturalne I zdrowe zachowanie. Mezczyzna jest mysliwym, musi ciagle udowadniac swa wartosc i porównywac sie z innymi mezczyznami. Noc spedzona na uganianiu sie za mlodymi i samotnymi dziewczynami jest swietnym sposobem na odreagowanie stresu. Pamietaj, ze nic tak nie cementuje zwiazku, jak mezczyzna poza domem przez dzien czy dwa (to takze swietna okazja na posprzatanie domu!). Zobacz jak szczesliwy jest Twój maz, gdy wraca do domowego zacisza. To najlepsza chwila na oralne zaspokojenie go i przygotowanie smacznego posilku.

Ve...........na

2009-03-19, 11:04
Dzieki Bogu tak śmieszne porady są nierealne hehe.

Rh...........ox

2009-03-19, 11:06
Utopia...

Lord of Da

2009-03-19, 14:40
Nom. Kobiety coraz rzadziej potrafią gotować xD

Rh...........ox

2009-03-19, 20:05
Ale nie ma takiego problemu z oralem xD