18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Merry Christmas" From Slipknot!

PlacekVIP • 2011-12-24, 15:51
Takie tam "Merry Christmas" ;) :sparta: :mikolaj:

pauzamaja

2011-12-25, 14:28
@up Widać, że j***ny dresik. "Brudas" by ci skopał mordę glanami. Mimo wszystkiego Merryxmas i nowego ortalionu pod choinka zyczę

meme18

2011-12-25, 14:29
Brudasy... ale jakie zajebiste :)

KamykHC

2011-12-25, 16:05
Nie rozumiem jak można doj***ć się do takich performerów grających jakby nie patrzeć, świetną muzykę. Nie znam się za bardzo z twórczością Slipknota ale słysząc ich kawałki jadą ciary po całym ciele. Dla wszystkich głupców zadufanych we własnej muzie, obojętnie jaką by nie była głeboki długi czarny ch*j w dupe. Zacznijcie doceniać artyzm, a nie tylko malkotencić. Żałosne k***y jesteście i tyle. Ja słucham zupełnie czego innego, ale nie narzekam. Slipknot jest i pozostanie sztuką sam w sobie

pauzamaja napisał/a:

@up Widać, że j***ny dresik. "Brudas" by ci skopał mordę glanami. Mimo wszystkiego Merryxmas i nowego ortalionu pod choinka zyczę

a ja też chodzę w dresie, a zespół ten uwielbiam. Nie szufladkuj tak ludzi

Ryuk

2011-12-25, 16:08
Bodziek93 napisał/a:

Nie dam piwa za ten filmik, takiej muzyki to wiecej niz nie lubie, slucha tego kazdy brudas, i to nie moj styl. j***ni szataniści spalili choinkę :/ w święta. To nienormalne.



Się k***a nie popłacz ;/

Maggot for life !

I ch*j mnie obchodzi czy ktoś mnie nazwie brudasem, zlewam po takich cieciach kurewsko zimnym moczem (na ciepły nie zasługują ;]), ale razi mnie w oczy jak widzę ciotowate komentarze. No kuźwa, to jest sadol czy piaskownica, c*pki?

pi73rmaster

2011-12-25, 16:21
Brudasy słuchają slipknota? Wypraszam sobie, już Wioletka Villas miała więcej metalowego poweru od Shitknota, w którym więcej słychać popowego brzmienia niż rockowej agresji czy jakiejkolwiek melodii.
No, ale zwykle dzieciaki wyrastają z tego zespołu po skończeniu 16 roku życia.

robal321

2011-12-25, 17:19
KamykHC napisał/a:

... Dla wszystkich głupców zadufanych we własnej muzie, obojętnie jaką by nie była głeboki długi czarny ch*j w dupe. Zacznijcie doceniać artyzm, a nie tylko malkotencić. Żałosne k***y jesteście i tyle. Ja słucham zupełnie czego innego, ale nie narzekam. Slipknot jest i pozostanie sztuką sam w sobie ...



Slipgniot - artyzm - sztuka - mtv. Chyba sie z karpiem na mózgi pozamieniałeś

steel002

2011-12-25, 22:13
Radysh napisał/a:

Co to za pedały?



Nie mów tak to lustra.

KamykHC

2011-12-26, 02:35
robal321 a ty z ch*jem na łby. Sam Łeb jesteś. ch*j, że mtv. Slipknot zawsze pozostanie jednym z najlepszych. Nie pasi? To wypie**alaj boś cieć

Pener

2011-12-26, 10:46

robal321

2011-12-26, 12:38
Fanboje scatknota są uroczy, bronią tej swojej ukochanej kapelki jakby ich sami urodzili, zrobili im maski i karmili z dzioba-do dzioba w gniazdku :mrgreen:

styq

2011-12-27, 07:02
Wyrosłem ze slipknota mając 16 lat i uważam ich tak samo jak guns n roses za pozerstwo i lamerstwo. Jednak jedno i drugie to klasyka, której dni chwały nikt nie odbierze. Szacunek dla slipknota musi być i już. Poj***ło was.

.:...........:.

2011-12-27, 07:05
styq, skąd tyle energii masz w sobie od rana, na klepanie tylu komentarzy tutaj?