18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mercedes Benz E-Guard

Harry Pojeb • 2011-01-04, 13:21
Samochód stworzony z myślą o bossach karteli narkotykowych, nielubianych politykach i zj***nych raperach. :hitler: :snajper2:

~Ludomir

2011-01-04, 13:35
Ciekawe czy ten samochód nadal jest w stanie o własnych siłach opuścić laboratorium i co by się stało z silnikiem jak by zaczęli do niego strzelać.

Harry Pojeb

2011-01-04, 13:46
A tam pewnie ma zapasowy w schowku.

Pomidor

2011-01-04, 14:42
Zawsze bawiła mnie w opancerzonych samochodach jedna rzecz. Nie wyjebiesz bocznej szyby w razie potrzeby chcąc uciec z samochodu. Bueheheheheh. I w ten sposób unikając pocisków skazujesz się na utonięcie lub spłonięcie w razie nieszczęśliwego wypadku. Słodko.

kashan

2011-01-04, 15:03
mnie zastanawia czy grill jest zabezpieczony przed kulami i gotuje silnik, czy otwarty i silnik ch*j strzeli podczas ostrzału. A takie szyby prędzej czy później padną pod ostrzałem... kilka magazynków dalej :)

Ciekawe czy jak by wj***ć w wydech nieco C4 to czy rozj***ło by bak, który znajduje się w okolicach ów wydechu.

A co do testów wybuchu pod autem... to nawet rower dobrze by to zniósł :P Do Iraku wysłać mesia... najlepsze testy ever ;)

name01

2011-01-04, 15:43
Pomidor napisał/a:

Zawsze bawiła mnie w opancerzonych samochodach jedna rzecz. Nie wyjebiesz bocznej szyby w razie potrzeby chcąc uciec z samochodu. Bueheheheheh. I w ten sposób unikając pocisków skazujesz się na utonięcie lub spłonięcie w razie nieszczęśliwego wypadku. Słodko.



wiesz zwykle wychodzi się drzwiami

kashan

2011-01-06, 02:10
name01 napisał/a:



wiesz zwykle wychodzi się drzwiami



To wyobraź sobie sytuację w której jesteś przyciśnięty palącą się cysterną czy innym motorowerem do ściany budynku lub betonowej podstawy wiaduktu i masz przyciśnięte akurat wszystkie 4 drzwi. Jedyne wyjście to szybą, której... ups... nie wybijesz.

Aha... spróbuj otworzyć drzwi samochodu na dnie chociażby 1,5 metrowego basenu/jeziora. GOOD LUCK. Ciśnienie napierającej na drzwi wody nie pozwoli Ci nawet uchylić drzwi żeby nalać wody do środka.
Prosty przykład. Na łodziach podwodnych jeśli chcą wystrzelić torpedę/rakietę najpierw muszą zalać komore w której owa torpeda się znajduje inaczej ch*j wielki jak szelki i uszkadzasz sobie okręt.

Pozdro

Popeye

2011-01-07, 13:43
@up
pie**olisz głupoty, ja w GTA pod wodą drzwi otwieram normalnie.

bumshaker12

2011-01-07, 16:59
Idioci samochód można normalnie otworzyć będąc pod wodą było w pogromcach mitów wystarczy poczekać aż samochód opadnie na dno wtedy tak ciśnienie jest o wiele niższe i można spokojnie otworzyć drzwi samochodu.
PS.To nie jest wiedza z GTA.

cypex

2011-01-07, 17:15
bumshaker12 napisał/a:

Idioci samochód można normalnie otworzyć będąc pod wodą było w pogromcach mitów wystarczy poczekać aż samochód opadnie na dno wtedy tak ciśnienie jest o wiele niższe i można spokojnie otworzyć drzwi samochodu.
PS.To nie jest wiedza z GTA.



Powodzenia, jak wpadniesz w Rów Mariański.

gracz

2011-01-07, 17:32
kashan napisał/a:



przyciśnięty palącą się cysterną czy innym motorowerem do ściany

Pozdro



Ciężko wyobrazić sobie cysternę jako motorower :roll:

Fabek69

2011-01-07, 17:37
nie wytrzymalem , nie obejrzalem go do konca :( mam za slabe nerwy na tak sadystyczne filmy

bonCziki

2011-01-07, 17:38
bumshaker12 - nie otworzysz drzwi jsli auto zejdzie na sam dol a to co pokazywali w pogromcach mitow to ze koles pozwolil zalac auto woda i dopiero wtedy otworzyl drzwi wiec ogladaj uwaznie na drugi raz, kashan ma racje, wpuszczajac wode do pomieszczenia wyrownuje sie cisnienie i dopiero wtedy jest jakas mozliwosc otwarcia drzwi

Explo

2011-01-07, 17:42
cypex, powodzenia jak do tego rowu umieszczonego gdzies wp*zdu na pacyfiku dojedziesz samochodem.

Black Snake

2011-01-07, 17:57
Pomidor napisał/a:

Zawsze bawiła mnie w opancerzonych samochodach jedna rzecz. Nie wyjebiesz bocznej szyby w razie potrzeby chcąc uciec z samochodu. Bueheheheheh. I w ten sposób unikając pocisków skazujesz się na utonięcie lub spłonięcie w razie nieszczęśliwego wypadku. Słodko.



W normalnym aucie jest trudno wybić szybę, a co dopiero jak jest pod wodą. Dużo ci to nie da, że jest opancerzone, bo szyby i tak nie wybijesz.