18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Menel

PastorOfMuppets • 2011-01-12, 23:22
Poczekalnia u okulisty. Nagle do środka wpada menel, smród nie do opisania. Pyta się gdzie jest gabinet, ludzie, którzy nie wybiegli puścić pawia wskazują menelowi drzwi. On wtacza się do środka i bez słowa zaczyna się rozbierać. Okulista, zasłaniając dłonią twarz krzyczy "O co panu chodzi, to jest poradnia okulistyczna!". Menel nic sobie z tego nie robi i dalej się rozbiera, co tylko potęguje smród. W końcu zdejmuje gacie, odwraca się i wypina dupę na lekarza.
- Widzi pan te włosy?
- No widzę.
- A widzi pan te kulki z gówna na tych włosach?
- No widzę - mówi lekarz, czując, że za chwilę zwróci śniadanie na swoje biurko.
- No, to jak ciągnę za te kulki, to mi z oczu łzy lecą...

vanditte

2011-01-13, 00:23
Jak to przeczytałem, to nawet mi łzy polecieć nie chciały.

Bu...........sz

2011-01-13, 02:34
@up, ale co nas to k***a obchodzi? podoba się - stawiasz piwo, nie podoba - idziesz w dół, ile można czytać te same poj***ne komentarze pod - teraz już praktycznie każdym - dowcipem.

kisiuuu

2011-01-13, 10:48
k***a! Śniadanie jem do ch*ja! Co jest? ...

Nikoseq

2011-01-13, 11:59
vanditte napisał/a:

Jak to przeczytałem, to nawet mi łzy polecieć nie chciały.



To pociągnij za kulki...

base

2011-01-13, 12:07
Wbija się bezdomny do baru mlecznego.
Szybko obejrzał wszystkie stoliki, i zauważył że, przy jednym siedzi jakiś facet i czyta gazetę a przed nim stoi jeszcze ciepła zupa.
To bezdomny po cichu się przysiadł i po woli zjada tą zupę.
Gdy już prawie całą zjadł na dnie talerza zobaczył że, leży mały grzebień pełen włosów róznych kolorów, jakiś łój, łupież, wszy, same świństwa.
Zrobiło mu się nie dobrze i to co zjadł wyrzygał z powrotem do talerza.
Nagle Facet czytający gazetę odstawia ją na bok i mówi:
- ja też doszedłem do grzebienia.

szimon

2011-01-13, 14:43
Tak mi się kojarzy:
Radzieccy naukowcy stwierdzili istnienie nerwu łączącego oko i dupę. Jak ukłuli badanego igłą w dupę, to w oku pojawiła się łza. Gdy ukłuli go w oko, to się zesrał.

gracz

2011-01-13, 15:43
@base
nie ma to jak odstawiać gazetę ;-)

lipekx

2011-01-13, 16:39
Te kuleczki to tzw. "Dingodredy"

base

2011-01-13, 17:37
@gracz

nie ma to jak pójść do baru mlecznego i zobaczyć kto nie pilnuje obiadu :P ;)

malydupek

2011-01-13, 21:03
Ding-dong dready powstają wtedy, kiedy na włosach u dupy zostają kawałki kupy...

k***a, ale jestem poj***ny.

Solarius

2011-01-16, 17:21
Zatrudnie sobie dziecko z kambodży, zapuszczę sobie takie dredy i powiem dziecku że to czekolada....



Evil k***a zły plan