18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Melomani

wypierdalajt • 2011-06-11, 16:06
Historia ponoć prawdziwa, mimo że autobusowa to bez ' owacji na stojąco i porodu '. Enjoy:

Z pół roku temu jechałem autobusem z trzema "chłopaczkami - melomanami" typu umcyk-umcyk z komórki. Obok nich siedział jeszcze taki łysy koleś "dwa na dwa" w dresie, a przed nimi dwie starsze panie. Autobus właśnie stanął na przystanku przy Wileniaku i jedna ze staruszek zapytała "muzykalnych", czy nie mogliby ściszyć, bo ją głowa boli. W odpowiedzi usłyszała śmiech, głupawe komentarze i oczywiście poza tym żadnej reakcji. Zanim ktokolwiek zdążył coś zrobić, dresiarz złapał komórkę, wyrzucił przez otwarte drzwi do śmietnika i pyta szczyli:
- Wysiadacie, czy was też mam wyj...ć?
Mało się nie pozabijali w drzwiach.
A dres z uśmiechem do staruszki:
- Wkur...ją mnie takie ch...je. Przecież ja też mam babcię.

ra...........90

2011-06-12, 00:14
Takich dresów to powinni wywieść gdzieś daleko i tym małych i tych dużych bo to jeden ch*j (i muzykalnych i tych 2x2)

pewnie duży dres tak samo by robił jak by się urodził wcześniej, a zreszto pewnie midi puszczał z 3310 10 lat temu

Hadawiga

2011-06-12, 12:32
Taaa
przejażdżki autobusem letnia porą tudzież kontakt z ludźmi w przedziale wiekowym 14- 75 zrobią z każdego socjopatę

wypierdalajt

2011-06-12, 17:49
no skoro dzisiaj to nam zaj***li z sadola

twojamatkajestgruba

2011-06-12, 22:27
Cytat:

Historia ponoć prawdziwa, mimo że autobusowa to bez ' owacji na stojąco i porodu '. Enjoy:

Z pół roku temu jechałem autobusem z trzema "chłopaczkami - melomanami" typu umcyk-umcyk z komórki.




Lol, gościu :D piszesz, że byłeś naocznym świadkiem tego zdarzenia a w podtytule dodajesz, że 'historia ponoć prawdziwa'? :lol:

ul...........rt

2011-06-12, 22:51
2@up
Wolne żarty sobie stroisz

wypierdalajt

2011-06-13, 12:33
@twojamatkajestgruba

idioto, a dlaczego po słowie 'enjoy' jest pie**olony dwukropek? ay? tam zaczyna się NIE moja kwestia, kszt kszt bez odbioru pajacykov

twojamatkajestgruba

2011-06-13, 22:39
@wypie**alajt

1. Od kiedy kolego dwukropek jest równoznaczny z rozpoczęciem nowego, zupełnie innego wątku? Chodziłeś wieczorowo do podstawówki czy sam to sobie wykoncypowałeś?

2. Stosowanie 'argumentum ad personam' miało mnie skompromitować? Wyprowadzić z równowagi? Jeśli nie potrafisz rozmawiać z ludźmi to nie wychodź między nich...postaw sobie piwo za swoją wypowiedź :lol: