18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Meksykańskie ognisko

Lu...........i2 • 2024-04-08, 08:19
Zabójcy z Los Cazadores/Salazar palą członka Los Pelones/Deltas. Tubutama, Meksyk.


hall525

2024-04-08, 20:06
k***a. Masz jedno życie i tracisz je na takie idiotyzmy.

Cosmo00

2024-04-08, 20:20
Indiańce poje,,ańce dobre że Europejczyk chociaż na jednym kontynencie zrobił z nimi porządek

kothletino

2024-04-08, 21:02
Verdi napisał/a:

Dla potomnych: moment kiedy ofiara przestaje krzyczeć i zaczyna ,,bulgotać", to moment kiedy biorąc wdech zaciąga gorące powietrze parząc sobie przy tym płuca, co powoduje napełnienie ich płynami ustrojowymi i zgon przez utonięcie. Sadol bawi i uczy



Pytać czy nie pytać skąd to wiesz, oto jest pytanie...

:-?

majeńka

2024-04-08, 22:11
AlbertoNihilo napisał/a:

Tia, zgon przez utoniecie. Zgon przez uduszenie przez brak tlenu i zawartość tlenku i dwutlenku węgla. O innych trujących gazach nie wspomnę.

Każde utonięcie jest uduszeniem. To tak jakbyś powiedział "rekin użarł mnie" "to nie rekin, to ryba".

Nie jestem ekspertką ale Verdi może mieć rację.

buer2008

2024-04-09, 21:54
Tam powinna spaść atomówka

ejaemil

2024-04-10, 15:48
Verdi napisał/a:

Dla potomnych: moment kiedy ofiara przestaje krzyczeć i zaczyna ,,bulgotać", to moment kiedy biorąc wdech zaciąga gorące powietrze parząc sobie przy tym płuca, co powoduje napełnienie ich płynami ustrojowymi i zgon przez utonięcie. Sadol bawi i uczy



Słownik PWN stwierdza, że utonąć znaczy całkowicie się zanurzyć. Chyba, że gościu utonął w płomieniach

Verdi napisał/a:

Dla potomnych: moment kiedy ofiara przestaje krzyczeć i zaczyna ,,bulgotać", to moment kiedy biorąc wdech zaciąga gorące powietrze parząc sobie przy tym płuca, co powoduje napełnienie ich płynami ustrojowymi i zgon przez utonięcie. Sadol bawi i uczy



Słownik PWN stwierdza, że utonąć znaczy całkowicie się zanurzyć. Chyba, że gościu utonął w płomieniach

majeńka

2024-04-10, 17:27
ejaemil napisał/a:

Słownik PWN stwierdza, że utonąć znaczy całkowicie się zanurzyć. Chyba, że gościu utonął w płomieniach

pie**olisz. Nie mam słownika PWN bo papieru nie marnuję, ale właśnie pogapiłam się na parę innych źrodeł, i definicje są zgodne.

Np. „Utonięcie – rodzaj uduszenia gwałtownego, do którego dochodzi na skutek zablokowania dróg oddechowych płynem, najczęściej wodą. ”