18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Media na tropie faszystów. Podhale 2014

Hauer88 • 2014-08-22, 18:33
Wielce straszono w mediach wielkim zlotem narodowców w Zakopanem z okazji 10 lecia podhalańskiego ONR, który to miał urządzać zadymy w środku sezonu turystycznego. Straszyły media, straszył prezydent, protestowała gazeta wybiórcza i stowarzyszenie Romów w Polsce...

Tak więc zobaczcie sami przed czym :)


osa79

2014-08-22, 18:45
ło matko znowu te łyse pedalstwo... "ludzie z gównem we łbach" tego boją się ludzie i czego tu nie rozumiesz łysa pało ???

_R...........s_

2014-08-22, 18:52
Nie rozumiem, ktoś podnieca się jakimś wiecem po, pisu czy innego ch*jostwa, zaraz jest to j***ne na sadolu. Ale jeśli ktoś krytykuje jakąś marginalną grupkę polityczną, znaną z kontrowersji, pełną różnej maści nacjonalistów, socjalistów, z wyłączeniem liberałów (bo ci przeszli do jkm), i nie chce ich wieców swoim mieście to zaraz jest zły? Co to k***a, hipokrytoistyk, codzienna dawka hipokryzji?

maxiq

2014-08-22, 19:12
ja tam lubię ONR , Piwko

PeterZ

2014-08-22, 19:15
Banda łysych bezmózgów, tak powiem.

Hauer88

2014-08-22, 19:17
RottenFetus napisał/a:

[...]?




Gdzie tam widziałeś jakiś wiec? Zamknięta impreza, samych znajomych na terenie prywatnym, za prywatne pieniądze którą media i politycy wznieśli do rangi najazdu narodowców na Zakopane.

debaser

2014-08-22, 19:23
Tylko Polska.

Tylko z klasą. I nie dajcie się prowokować sprzedajnym k***ą i sprzedawczykom!

Lysack

2014-08-22, 20:31
Nie rozumiem co złego jest w punkcie widzenia burmistrza.

Moim zdaniem zawsze gdy spotyka się grupa osób o skrajnych poglądach istnieje ryzyko zamieszek. Nieważne czy chodzi o ONR, kibiców Legii, zwolenników PiS czy miłośników Radia Maryja.

Skrajne poglądy mogą spowodować to, że znajdzie się jeden przechodzień szukający zaczepki o skrajnie przeciwnych poglądach. A wtedy o oszołomów w dużej grupie osób nietrudno.

Wiadomo, że lepiej ostrzec ludzi, żeby nie natknęli się przypadkowo na incydent tego typu.

Niestety ma to też odwrotny skutek - więcej oszołomów z przeciwnej strony dowiaduje się o marszu i zapewne będą zamierzać "przekonywać" uczestników zgromadzenia do swoich racji.

konsternacja

2014-08-22, 23:51
Spotkali się "zjedli wypili kiełbasę" :mrgreen: i w czym problem? Jak Sadistic zrobi zlot swoich użytkowników, to co? "Ośrodek" monitorowania zachowań "rasistowskich" i "ksenofobicznych" zgłosi to do prokuratury? I co z tym wniosku napisze? Że użytkownicy sadola przywiozą swoich "ciapaków" do bicia? :roll:
Nasza konstytucja rzecze w:

"Art. 12.

Rzeczpospolita Polska zapewnia wolność tworzenia i działania związków zawodowych, organizacji społeczno-zawodowych rolników, stowarzyszeń, ruchów obywatelskich, innych dobrowolnych zrzeszeń oraz fundacji."

Więc nikomu nie powinno przeszkadzać, że ktoś sobie robi imprezę i spotyka się ze znajomymi.

horyzont01

2014-08-23, 02:42
strach być polakiem!!!!

natking

2014-08-23, 02:53
@konsernacja, tylu to pojebów, że ja bym zgłosił :D

Freedom_69

2014-08-23, 10:58
A ja powiem tyle, bo już mnie to wk***ia - WYpie**alAĆ Z POLITYKĄ Z SADOLA! Uprzejmie dziękuję.

acassis

2014-08-23, 11:00
@Najgorszy80

Wracaj do swojego chłopaczka, bo ci z łóżka ucieknie.