18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Meczet się upalił i zawalił w pizdu...

Halman • 2022-10-19, 16:32

w dżakarcie, stolicy indonezji...

turor

2022-10-19, 16:41
Tak się głośno cieszą...pozamykają ich za to :D

voodoo_16

2022-10-19, 16:52
Oj, oj, allah nie pomógł?

Thomassino.

2022-10-19, 17:00
Allah jest największy, Allach tak chciał....

Cipczan

2022-10-19, 17:08
Thomassino. napisał/a:

Allah jest największy, Allach tak chciał....



I ch*j mu w dupę. Amen.

DonKutassinio

2022-10-19, 17:29
Wiem jak było. Baba bez szmaty na ryju wlazła do środka, allach się wk***ił i zaj***ł pierunem. Tak było, budda mi napisał w sms.

Buddaa09

2022-10-19, 17:47
voodoo_16 napisał/a:

Oj, oj, allah nie pomógł?



bo twój bóg ci pomaga. Bajki dla idiotów.

Ca...........on

2022-10-19, 17:49
No to teraz Indonezja będzie wydawała wojnę terrorystom z Wenezueli.

rulas

2022-10-19, 18:39
Donku*assinio napisał/a:

Wiem jak było. Baba bez szmaty na ryju wlazła do środka, allach się wk***ił i zaj***ł pierunem. Tak było, budda mi napisał w sms.



@buddaa09 tak było?

Generalnie piękna odpowiedź na spalenie Notre Damme przez muslima :-D
Oby więcej takich akcji

BambiPMT

2022-10-19, 18:41
Buddaa09 napisał/a:

bo twój bóg ci pomaga. Bajki dla idiotów.



Akurat Allah to zgodnie z tradycją judeo-chrzescijanską to jest demon a nie Bóg.

Heliar

2022-10-19, 18:47
Bambrych napisał/a:

Akurat Allah to zgodnie z tradycją judeo-chrzescijanską to jest demon a nie Bóg.



Co ty pie**olisz? O religii wiesz tylko tyle, że jest.

Allahu akbar (arabski: لله أكبر) = „Bóg jest wielki”

"Początkowo słowo Allah było wykorzystywane zarówno przez Arabów do określania boga Księżyca – Sina, wywodzącego się od sumeryjskiego boga księżyca Nanny, jak i przez chrześcijańskich Arabów do określania Boga. Pomimo że jest tradycyjnie kojarzone z islamem, słowo Allah nie jest specyficzne dla tej religii. Także wśród przedislamskich i chrześcijańskich Arabów słowami Allah/Alihah oznaczającymi to samo co u żydów Eloh/Elohim określano Boga w rozumieniu monoteistycznym. Słowo Allah występuje między innymi na inskrypcji z Umm al-Dżimal. Od czasów Mahometa zaczęło ono oznaczać dla muzułmanów w języku arabskim wyłącznie abrahamicznego Boga i dlatego chociaż ma ono lingwistycznie formy liczby mnogiej oraz rodzaju żeńskiego, to te formy gramatyczne nie są obecnie stosowane, przynajmniej wśród muzułmanów. "

https://pl.wikipedia.org/wiki/Allah


Edit: to jest ciekawe

Słowo „Allah” w PROSTEJ kaligrafii arabskiej






mykmw

2022-10-19, 18:47
Już myślałem, że gdzie w Berlinie...

BambiPMT

2022-10-19, 18:51
Heliar napisał/a:

Co ty pie**olisz? O religii wiesz tylko tyle, że jest.
Allahu akbar (arabski: لله أكبر) = „Bóg jest wielki”
"Początkowo słowo Allah było wykorzystywane zarówno przez Arabów do określania boga Księżyca – Sina, wywodzącego się od sumeryjskiego boga księżyca Nanny, jak i przez chrześcijańskich Arabów do określania Boga. Pomimo że jest tradycyjnie kojarzone z islamem, słowo Allah nie jest specyficzne dla tej religii. Także wśród przedislamskich i chrześcijańskich Arabów słowami Allah/Alihah oznaczającymi to samo co u żydów Eloh/Elohim określano Boga w rozumieniu monoteistycznym. Słowo Allah występuje między innymi na inskrypcji z Umm al-Dżimal. Od czasów Mahometa zaczęło ono oznaczać dla muzułmanów w języku arabskim wyłącznie abrahamicznego Boga i dlatego chociaż ma ono lingwistycznie formy liczby mnogiej oraz rodzaju żeńskiego, to te formy gramatyczne nie są obecnie stosowane, przynajmniej wśród muzułmanów. "



pie**olisz to ty. W każdym języku Allah brzmi tak samo. Dlatego nie jest to słowo określające Boga a imię. A imiona mają DEMONY. Wsadz se tą swoją Wikipedię.

Heliar

2022-10-19, 18:55
Bambrych napisał/a:

pie**olisz to ty. W każdym języku Allah brzmi tak samo. Dlatego nie jest to słowo określające Boga a imię. A imiona mają DEMONY. Wsadz se tą swoją Wikipedię.



Ty to dobrze poryty jesteś, za dużo literatur SF łyknąłeś. Tego z Wikipedii to zapewne nawet nie przeczytałeś.

alahu1

2022-10-19, 18:56
Bambrych napisał/a:

pie**olisz to ty. W każdym języku Allah brzmi tak samo. Dlatego nie jest to słowo określające Boga a imię. A imiona mają DEMONY. Wsadz se tą swoją Wikipedię.


Panie znafco, a jahwe to też imię demona?