18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Meczet muslimów

Eleywan • 2013-07-27, 22:24
Witam, witam.
Mój pierwszy post :)
Wszystko widoczne na zdjęciu.
Jak się postaramy będzie więcej

de...........nt

2013-07-28, 01:11

ch...........07

2013-07-28, 01:13
nygas232 też o tym myślałem, może nie tyle wywołać wojnę co pokazać słuszność działań Zachodu.

Zizu Ziomek

2013-07-28, 01:17
To w Białymstoku? Bo chyba widziałem to ostatnio.

umcumcpolowka

2013-07-28, 01:25
Ten kto to zrobił jest pie**olonym baranem. Teraz zgodnie z tradycją religii pokoju kilku ciapaków się skrzyknie i w odwecie zgwałci jakąś lokalną panią albo jeszcze gorzej.

TheSadiztik

2013-07-28, 01:32
Dobra, wszystko fajnie, ktoś pomalował.
Nie lepiej jednak poczekać, aż to (niestety) będzie gotowe i wtedy dopiero pomalować?
Co za sztuka pomalować mur, który i tak będzie za jakiś czas malowany czy cokolwiek?
Ogólnie ja się nie znam, poprawcie mnie p*zdy.

Q67

2013-07-28, 01:44
umcumcpolowka napisał/a:

Ten kto to zrobił jest pie**olonym baranem. Teraz zgodnie z tradycją religii pokoju kilku ciapaków się skrzyknie i w odwecie zgwałci jakąś lokalną panią albo jeszcze gorzej.




Lucato

2013-07-28, 01:53
Miałem przyjemność być w tym budynku (tak przyjemność bo klimat jest niesamowity)
Możecie mnie zlinczować, zwłaszcza, że to sadol, ale ku**a mać Muslimy w PL żyły od setek lat w zgodzie i jakoś nikt nie miał problemów z tym narodem tylko teraz jakiś hejt. Dobra fakt ciapatych też nie lubię.
Jeśli chodzi o ten budynek w Białymstoku to nie jestem do końca pewien czy to meczet. Jeśli ktoś był w tym budynku obok to jest schowana żółta tablica informacyjna, że to miała być szkoła

Więcej zdjęć tutaj :)
http://urbex.buczel.pl/2012/nieukonczony-meczet-mosque/

Szoqn

2013-07-28, 02:49
@up wyp... ekhem, zmierzaj li co prędko ku bliżej nieokreślonej lokalizacji.

dziurb

2013-07-28, 04:11
racja dzieci, żywy fakt: cyt: ":Muslimy w PL żyły od setek lat w zgodzie i jakoś nikt nie miał problemów z tym narodem".... na Rzeszowszczyźnie było ich chyba więcej... o Białymstoku nie wiedziałem - biję się w pierś... jaj zobaczyłem filmik, jaj żywcem tną głowę Bogu ducha winnemu inżynierowi amerykańskiemu, sam bym uciął 5-ciu te głupie łby...

kenzol

2013-07-28, 07:43
Spoko fotka, tylko czemu wstawiający ją musi się reklamować, że to jego pierwszy post?... Liczysz na darmowe piwa za inicjację czy jaki ch*j??

modoc

2013-07-28, 08:35
ŚWINIE RYSUJCIE ŚWINIE :)

kermicik

2013-07-28, 09:33
proponuje rozrzucic mieso mielone- wieprzowe

Eleywan

2013-07-28, 10:03
Nie chce mi się cytować poprzednich wypowiedzi. Ale tak to miała być ich szkoła, tak temat podobny był chodziło o napis, tak będzie tych napisów więcej. Czemu teraz? Bo to nigdy nie zostanie dokończone, jest już zdewastowane, nie chcielibyście słuchać ich wycia 5 razy dziennie na swoim osiedlu prawda?
Anyway, w szkole obok już się gromadzą jacyś czeczeni/ arabusy i podskakuja do swoich rodzimych rytmów ;)