18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Meanwhile in Afrika

Tuiq • 2012-02-20, 16:54
Sztandarowy film ukazujący zwierzęcą naturze murzynów.

cannabis7777

2012-02-20, 21:11
demonkuba16 napisał/a:

Ale z nich murzyny....



weź ich aż tak nie obrażaj.

Miranda

2012-02-20, 21:16
@LeśnaDziewica
żalisz się, czy chwalisz?

raistpol

2012-02-20, 21:21
dancehall raczej nie jest w afrika tylko jamajka i tym podobne.
Tylko najsmieszniejsze jest ze te "murzyny" "murzyny" "betony" "asfalty" sa zazwyczaj inteligetniejsi od przecietniego łajt pała.

W przypadku dancehallu który w duzej mierze traktuje o zwyklym r*chaniu, taniec tutaj pokazany, nazywany daggaringiem, imituje dymanie w najzwykleszym zwierzecym wykonaniu i kroliczym tempie.

j***ć rasistow. Tyle w tym temacie

Halibut

2012-02-20, 21:25
raistpol napisał/a:

dancehall raczej nie jest w afrika tylko jamajka i tym podobne.
Tylko najsmieszniejsze jest ze te "murzyny" "murzyny" "betony" "asfalty" sa zazwyczaj inteligetniejsi od przecietniego łajt pała.

W przypadku dancehallu który w duzej mierze traktuje o zwyklym r*chaniu, taniec tutaj pokazany, nazywany daggaringiem, imituje dymanie w najzwykleszym zwierzecym wykonaniu i kroliczym tempie.

j***ć rasistow. Tyle w tym temacie




10/10 za prowokacje.

MatMn

2012-02-20, 21:32
raistpol napisał/a:

dancehall raczej nie jest w afrika tylko jamajka i tym podobne.
Tylko najsmieszniejsze jest ze te "murzyny" "murzyny" "betony" "asfalty" sa zazwyczaj inteligetniejsi od przecietniego łajt pała.

W przypadku dancehallu który w duzej mierze traktuje o zwyklym r*chaniu, taniec tutaj pokazany, nazywany daggaringiem, imituje dymanie w najzwykleszym zwierzecym wykonaniu i kroliczym tempie.

j***ć rasistow. Tyle w tym temacie



Obrońca zwierząt się znalazł ...

ke...........rx

2012-02-20, 21:35
z tego co widzialem w tv to juz dzieciaki w wieku ok.10lat sie przyucza do takiego tancowania, widzialem program o tym (fajnie gdyby ktos wrzucil bo ja nie umiem nawet gdybym pamietal tytul)

raistpol

2012-02-20, 21:42
obronca zwierzat, nie?? murzyn mi nigdy krzywdy nie zrobil w porownaniu do rumunow.
@up Daggaring jest tylko jednym z niewielu odlamow tanca dancehall. Normalnie dancehall tak nie wyglada, ale tak jak najbardziej, tak sie tanczy na jamajce.


10 letni bennie man jedna z gwiazd dancehallu nawija o c*pkach.

Taka kultura, bida, nie ma zarcia, nie ma pracy...co im pozostaje?? r*chanko

Themikej

2012-02-20, 21:48
LeśnaDziewica napisał/a:

Widziałam kiedyś murzyna

to opowiedz o tym

MrWicked

2012-02-20, 21:50
raistpol, jakoś japońce potrafiły się rozpie**olić w 120% na swojej zajebiście małej wysepce w porównaniu do ich liczebności i k***a przodują w technologii. Podaj mi argument mówiący że przeciętny czarny jest inteligentniejszy od przeciętnego białego czy żółtego. Jeden k***a - ja Ci wysunę ich tysiąc. Tępote mają w genach, a to że tylko r*chanie im zostało to prawda - dokładnie tak jak im kuzynom. Był tu niedawno dokument o małpach w rezerwacie - zgadnij co robiły jak się nudziły.

Zmień kolor skóry jak tak ich kochasz i bronisz. Może nie skończysz jak Majkel.

raistpol

2012-02-20, 21:52
@up kochac nie, nie kocham ale uwazam za istote ludzka a nie za malpe.

Poczytaj moze troszeczke man o jamajce to sie czegos dowiesz, a nie pie**olisz bzdury.


idac tym tokiem myslenia, polak to pajac, bo 40 baniek nas jest, panstwo tez nie male, a jedyne co potrafimy to ladowac ch*ja w dupe innym i sobie nawzajem

i ponownie. Poczytaj o kulturze japonii bo tez widac malo wiesz. Oni dopiero maja chore umysly

Themikej

2012-02-20, 21:53
raistpol napisał/a:

dancehall raczej nie jest w afrika tylko jamajka i tym podobne.
Tylko najsmieszniejsze jest ze te "murzyny" "murzyny" "betony" "asfalty" sa zazwyczaj inteligetniejsi od przecietniego łajt pała.

W przypadku dancehallu który w duzej mierze traktuje o zwyklym r*chaniu, taniec tutaj pokazany, nazywany daggaringiem, imituje dymanie w najzwykleszym zwierzecym wykonaniu i kroliczym tempie.

j***ć rasistow. Tyle w tym temacie


widziałem tą (tę) inteligencje przez parę dobrych minut. daj spokoj :homer:

MrWicked

2012-02-20, 23:16
raistpol napisał/a:

@up kochac nie, nie kocham ale uwazam za istote ludzka a nie za malpe.

Poczytaj moze troszeczke man o jamajce to sie czegos dowiesz, a nie pie**olisz bzdury.


idac tym tokiem myslenia, polak to pajac, bo 40 baniek nas jest, panstwo tez nie male, a jedyne co potrafimy to ladowac ch*ja w dupe innym i sobie nawzajem

i ponownie. Poczytaj o kulturze japonii bo tez widac malo wiesz. Oni dopiero maja chore umysly



Jamajka nie była miedzy ZSRR a Niemcami. No sory, ale k***a gorzej trafić nie mogliśmy. A Japońce fakt, mają zajebiście chore umysły ale są rozwinięci cywilizacyjnie i coś jednak znaczą na arenie międzynarodowej.

takija

2012-02-21, 00:49
Niedość że to głupie to jeszcze się rozmnaża......

Leevy

2015-05-15, 18:45
Za song piwko!