18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

McLaren F1 Genialne dzieło polskiego konstruktora

Salamanca • 2014-01-30, 18:03
Pasjonat motoryzacji postanowił spełnić swoje marzenie i upragnione auto skonstruował samodzielnie.



Wiem, wiem TVN, ale j***ć ich

nemiroff

2014-01-30, 18:16
dużo info odnośnie osiągów....to tylko wygląda niestety... części z allegro.. zero emocji

Sayagin666

2014-01-30, 18:21
no jeb... naprawdę nie było tego na sadolu ? ze 3 tygodnie temu to na ynterii latało...

aveyron

2014-01-30, 19:09
wszystko pięknie, tylko Od 22 czerwca 2013 r. w polskim prawie zmieniły się wytyczne dotyczące dopuszczenia takich pojazdów (SAM) - oczywiście na potrzeby dostosowania prawa do unii SIC!!
Aktualnie zarejestrowanie takiego pojazdu graniczy z cudem, dlatego najlepiej zrobić to u naszych sąsiadów (tu akurat nie ma znaczenia których bo wszędzie będzie lepiej niż w tym poj***nym kraju).

Alleluja k***a Tusk !!!

Kakutniaczek

2014-01-30, 19:28
@Up no ch*j mu w cokolwiek bądź !Niech go grodzka tuli mocno !

Loq14

2014-01-30, 20:28
Za kasę którą w budowę tego "McLarena" wpakował wolałbym kupić Dodga Challengera 70'

Kardio_Error

2014-01-30, 20:44
No ale czy można założyć mu gaz? Bo jak nie to na ch*j mu takie auto?

cola1111

2014-01-30, 20:46
Nemiroff zanim znowu zbesztasz czyjąś kilkuletnią pracę, poczytaj trochę. Dzieło tego Pana, ma ponad 300KM, i na 3 biegu wyciąga 180km/h to mało?? W planach jest zamontowanie silnika W12 turbo, ponad 600KM, V-max ponad 300km/h. W dodatku auto to nie tylko silnik, ale też zawieszenie, a uwierz mi, ten Pan zna się na rzeczy i potrafi skonstruować zawieszenie LEPSZE niż te które występują w niejednym Lamborghini czy Ferrari.

Goofiasty

2014-01-30, 21:11
Nie raz widziałem w Zabrzu :) Strasznie głośnie. Bez różnicy ile człowiek na to wydał kasy, liczy się pasja którą ten człowiek na pewno ma. Nie wiem jak pod względem konstrukcyjnym jest zrobione auto, ale z zewnątrz wygląda jak oryginał.

burn1878

2014-01-30, 21:16
Co za sp***olona,zgwałcona wizja postrzegania świata.Ludzie,dla których szczytem życiowych możliwości i ambicji jest zwalenie 10 razy konia w ciągu godziny pod pierwszą lepszą szparę na internecie,mają czelność podważać dokonania człowieka,który całe życie poświęcił wspaniałej pasjii,owocującej przepieknymi dziełami sztuki-bo w takich kategoriach to trzeba oceniać.

Banda życiowych nieudaczników,hejtujących wszystko co inne,lepsze i ciekawsze niż oni sami.

rysiek0

2014-01-30, 21:24
aveyron napisał/a:

wszystko pięknie, tylko Od 22 czerwca 2013 r. w polskim prawie zmieniły się wytyczne dotyczące dopuszczenia takich pojazdów (SAM) - oczywiście na potrzeby dostosowania prawa do unii SIC!!
Aktualnie zarejestrowanie takiego pojazdu graniczy z cudem, dlatego najlepiej zrobić to u naszych sąsiadów (tu akurat nie ma znaczenia których bo wszędzie będzie lepiej niż w tym poj***nym kraju).

Alleluja k***a Tusk !!!



widzę że umiesz pięknie kopiować komentarze ;)

moto_mustang

2014-01-30, 21:36
cola1111 napisał/a:

W dodatku auto to nie tylko silnik, ale też zawieszenie, a uwierz mi, ten Pan zna się na rzeczy i potrafi skonstruować zawieszenie LEPSZE niż te które występują w niejednym Lamborghini czy Ferrari.



tego się akurat w warunkach domowych nie da zrobić

GÓRAAL

2014-01-30, 22:03
byłoby piwko gdyby nie to, że...(byłoby bez BY)

Nihilista

2014-01-30, 22:11
aveyron napisał/a:

wszystko pięknie, tylko Od 22 czerwca 2013 r. w polskim prawie zmieniły się wytyczne dotyczące dopuszczenia takich pojazdów (SAM) - oczywiście na potrzeby dostosowania prawa do unii SIC!!
Aktualnie zarejestrowanie takiego pojazdu graniczy z cudem, dlatego najlepiej zrobić to u naszych sąsiadów (tu akurat nie ma znaczenia których bo wszędzie będzie lepiej niż w tym poj***nym kraju).

Alleluja k***a Tusk !!!


Tusk nas wprowadził do Unii, sfałszował referendum, w ogóle rządził wtedy? Czy może ustanawia prawo unii europejskiej i sam wprowadził takie wymogi prawne specjalnie i wyłącznie dla Polski? Nie wiem czy zagranicą łatwo coś takiego zarejestrować, nie sądzę. Raczej nie on przygotował ustawę ograniczającą rejestrację samoróbek w Polsce, ale co ja tam wiem.