18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mcdrive wersja pro

gimi84pl • 2014-02-07, 01:20
jak by zaproponował frytki pewnie bym dokupił

Thevenin

2014-02-07, 01:27
Już niedługo u nas będzie tak wszędzie w McDonald, bo rynek pracy będzie tak ciężki dla pracowników, że pracodawca będzie mógł znaleźć ludzi o takich nieprzeciętnych zdolnościach spośród tysięcy ubiegających się o prace.

Fakerę

2014-02-07, 08:35
Thevenin napisał/a:

Już niedługo u nas będzie tak wszędzie w McDonald, bo rynek pracy będzie tak ciężki dla pracowników, że pracodawca będzie mógł znaleźć ludzi o takich nieprzeciętnych zdolnościach spośród tysięcy ubiegających się o prace.




Sayagin666

2014-02-07, 09:03
kto chce znaleźć pracę to znajdzie - problem w tym, że ludzie się nie szanują i zapie**alają za minimum. Na śmieszne ogłoszenia w stylu 2zł za godzine - powinni wszyscy bez wyjątko wyśmiać takiego typa ale znajdzie się pan ździchu z wąsem i pojdzie pracować...

kazik1985

2014-02-07, 09:34
Co to w ogóle kur.a jest?
Odesłać do działu ni w p*zdę ni w oko.

method321

2014-02-07, 10:36
Z taką dykcją? Na pewno po studiach humanistycznych :amused:

makabrax

2014-02-07, 11:11
Sayagin666 napisał/a:

kto chce znaleźć pracę to znajdzie - problem w tym, że ludzie się nie szanują i zapie**alają za minimum. Na śmieszne ogłoszenia w stylu 2zł za godzine - powinni wszyscy bez wyjątko wyśmiać takiego typa ale znajdzie się pan ździchu z wąsem i pojdzie pracować...



bo ludzie są postawieni pod ścianą, albo pójdzie za te 2zł albo nie będzie miał co do garnka włożyć żeby dzieci w domu nakarmić...

Touch_Of_Madness

2014-02-07, 11:38
@up
to znaczy ze jeste tepym debilem bo nie widzi rozwiazan alternatywnych. Zawsze jest jakas opcja, tylko trzeba chciec.

method321

2014-02-07, 12:02
makabrax napisał/a:



bo ludzie są postawieni pod ścianą, albo pójdzie za te 2zł albo nie będzie miał co do garnka włożyć żeby dzieci w domu nakarmić...



Trzeba było nie robić sobie dzieciaków, skoro nie masz z czego ich utrzymać. Nie rozumiem takiego pie**olenia- po co się żenić, po co robić sobie dzieci, zakładać rodzinę, brać kredyty na mieszkanie/auto, skoro później tylko pie**olenie jak to mi źle i ch*jowo, bo pracuje za śmieszną kasę. Ustatkuj się człowieku, a później sobie rób powody do wydawania zarobionej kasy, nigdy odwrotnie.

mastmc

2014-02-07, 12:35
Nie nauczą się filmować, k***a nie nauczą ja pie**ole

!Timon

2014-02-07, 13:08
@Thevenin, makabrax

Rozwiązaniem jest dopie**olenie jeszcze kilku regulacji i podatków dla przedsiębiorców i wolnych zawodów dzięki czemu nie powstaną nowe miejsca pracy ani nowe miejsca samozatrudnienia. Bonusowym efektem będzie jeszcze większa ich redukcja ale to tylko osiągnięcie poboczne.

Sayagin666

2014-02-07, 14:18
właśnie takie myślenie powoduje, że gnijemy w syfie. Jeden pójdzie do roboty za 2zł bo narobił dzieciaków, czy wziął kredyt czy cośtam, niema co do gara włożyć. Drugi bedzie go "rozumiał i usprawiedliwiał" - dlaczego tamten poszedł do pracy za 2 zł... Zamiast iść i zapie**alać za 2 zł wyszedłby na ulice, zaprotestował, rozgonił tych darmozjadów z wiejskiej. Takich ludzi sa tysiace a każdy z osobna bedzie pie**olił - chopie co ja moge? no co ja moge...

makabrax

2014-02-07, 21:40
method321 napisał/a:



Trzeba było nie robić sobie dzieciaków, skoro nie masz z czego ich utrzymać. Nie rozumiem takiego pie**olenia- po co się żenić, po co robić sobie dzieci, zakładać rodzinę, brać kredyty na mieszkanie/auto, skoro później tylko pie**olenie jak to mi źle i ch*jowo, bo pracuje za śmieszną kasę. Ustatkuj się człowieku, a później sobie rób powody do wydawania zarobionej kasy, nigdy odwrotnie.



wiek: 21
widać jak dużo wiesz, szczególnie o życiu i takie tam...
nie wiem czemu się przypie**alasz do mnie skoro dałem hipotetyczną sytuację, teraz możesz sobie poczytać dalszy ciąg tego przykładu...
pomyśl sobie że ktoś mieszka w małej miejscowości, miał stabilną pracę gdzie zarabiał dość dobre pieniądze, założył rodzinę i nagle jeb dopie**olili nowy podatek, firma padła albo zrobiła dużą redukcję etatów, a niestety była jednym z większych przedsiębiorstw w okolicy co jest dość częste we wschodnich województwach, mieszkający w pobliżu dużych miast mają luz bo zawsze się coś znajdzie, jak nie tu gdzieś dalej ale zawsze coś, a jak mieszka na wiosze pod granicą ukraińska to życzę powodzenia...

tomkararek

2014-02-08, 05:47
@ up Sayagin666 nie kazdyy ma dzianych starych jak tyyy ze mu dadza na utrzymanie rodzinii ktoss ma 2 dziecii zone chalupee to coo ma wysmiecc pracodawcee a dziecja co powiee wpie**alajciee tynk ja nie bedee za groszee robil

@ up wyskocz na ulice pokazz jak to sie robii a jak nie potrafiszz zamknijj p*zdee w neciee kozakuu pisaccc to i jaa umiemm co ma ktoss robiccc ruszz taa cipee i pokazz jak to robic zeby ludzie poszlii na ten :strajk:

makabrax

2014-02-08, 11:08
tomkararek napisał/a:

pisaccc to i jaa umiemm



no po ch*ju...