18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mcdonald

kuzax • 2012-07-03, 00:12
McDonald był jednym ze sponsorów Euro2012.
To jak klinika aborcyjna wspierająca przedszkole.

bz...........ue

2012-07-04, 10:09
Ty lepiej uważaj. Od takich sucharów to jest BongMan!

jpdl

2012-07-04, 17:18
Jak jeszcze śląsk miażdżył w kosza czyli jakieś 10lat temu, koszykarze sobie chodzi do maka regularnie i jakoś im to nie przeszkadzało...
Nie wiem po co tak pie**olicie, że to żarcie jest ch*jowe. Jak komuś nie smakuje to niech nie je i niech innym nie mówi co mają jeść. Pamiętam, był kiedyś jakiś "dokument" jak ziomek przez miesiąc nie jadł nic poza makiem a potem zrobił sobie badania i było pie**olenie jaki to on szkodliwy itd. Tylko proponuję wziąć jakikolwiek inny produkt spożywczy, żywić się tylko i wyłącznie nim i zobaczyć jakim się będzie zdrowym... ;)

sdfgs

2012-07-04, 19:22
ramiltor napisał/a:


Skoro pytasz:
McDonald jest restauracją, która dostarcza jedzenie i napoje dla uczestników Euro (kibice, organizatorzy, dziennikarze, itp). Cz ono jest zdrowe czy nie, uwierz mi, sprzedało sie w setkach tysięcy jak nie w milionach. Pewnie sam wciągnąłeś BigMaca po meczu Polska-Rosja. Po za tym McDonald nie produkuje spaślaków, tylko spaślaki budują McDonalda. To tak samo jak byś chciał oskarżyć np Polmos za to że wypiłeś pół litra i jechałeś samochodem i straciłeś prawo jazdy czy kompanię paierosową za to że palisz ich papierosy. W każdym razie McDonald sponsoruje imprezę na której sprzedaje swoje żarcie, jedyne porównanie jakie widzę to klinika aborcyjna (zabija płody) sposoruje cmentarz dla płodów co jest dokładnie odwrotnościa tego co zawarte jest w tym bezsensownym poście.



Widać, że ramiltor mógł jednak nie czytać drugi raz....