18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mc Grzesio Beka z Mixów 2

FrasQs • 2013-12-01, 19:23



Nowy filmik od McGrzesia, :)

ma...........oh

2013-12-01, 22:23
Ten CS:GO to dobry lifting CS:S tak naprawdę :) Bo hajs się musi zgadzać.

eMCeONe

2013-12-01, 22:43
metodą indukcji wyguglałem pewne jego teksty... tak są one brane z różnych reportaży ze stron internetowych, ten lamus nie ma gadane i "talentu do komentowania" tylko umie czytać...

marcinek9417

2013-12-01, 22:46
Zero beki, kiedyś jego filmiki były śmieszne

AdioChooJ

2013-12-01, 23:06
SKINHEAD napisał/a:

k***a, j***ne noł lajfy napie**alajace w CS'a




k***a j***ny noł lajf cały dzień napie**alający na sadisticu

_P...........K_

2013-12-01, 23:16
AdioChooJ napisał/a:


k***a j***ny noł lajf cały dzień napie**alający na sadisticu



Miło mi Cię poznać panie j***ny noł lajf cały dzień napie**alający na sadisticu. Polak jestem. :amused:

GrzesFFF

2013-12-01, 23:21
Nie wiem skąd taki hejt, chłopaki pozytywnie cieszą się grą. Aż tak macie ch*jowo w życiu ?

Kamaclan

2013-12-01, 23:39
juz naprawiam tytuł : " gówno w wyknaniu Mcp*zdy"

da...........55

2013-12-02, 01:37
ch*jowe te jego filmiki się zrobiły.

tomkararek

2013-12-02, 06:50
mozna sie smiac ??? czy raczej pie**olnaccc tym i wiecej tu nie zagladac ??

moe sie smiac ?? czy raczej pie**alnac tym i pojsc wp*zdu staddd

Attero132

2013-12-02, 08:23
Ide grać w metina Cześć wam!

karinawaw

2013-12-02, 13:49
Alduin napisał/a:

A gdzie kultowe "umyj sie paździerz "



Pierwsze słysze.. Jak coś jest kultowe to większość osób to musi znać, a sądząc po ilości piw jaką dostałeś to mało to kultowe. Umyj se paździerz boki zrywać...
Jak Cię bawią takie powiedzonka to Ci podrzucę pare grypsów
Jestem hardcorem
Daj kamienia
A teraz coś ode mnie
Umyj sobie łożyska
Wyczyść swoją lance
Wypoleruj bile..
Starczy bo skonasz ze śmiechu

Faith955 napisał/a:

Nie dawajcie na ten portal filmików z youtube, bo sadolowe dzieci dostają takiego bólu dupy, że jadą po wszystkim. W sumie nie dziwie się, widzą, że ktoś nieźle zarabia na tym, a oni za swoje ch*jowe komentarze dostają co najwyżej wirtualne piwa do których się onanizują :amused:



Odezwał się użytkownik sadola mający 18 lat. Odebrałeś już dowodzik Panie dorosły? Wyjaśnie Ci coś bo widzę ,że nie rozumiesz. Nie chodzi o to ,że zarabiają tylko ,że ich poczucie humoru jest płytkie. Cały filmik prawie ich śmiech z ich dennych żarcików. No i gameplay... Sorry ale to nie jest portal z gameplayami tylko sadistic. Jak bym chciała sobie posłuchać płytkich żarcików podczas grania to bym odpaliła grę a nie sadistica.

Skullblack napisał/a:

Żal Wam dupę ściska że Was nie stać na PS4, a oni kupili xD?



Tak strasznie ściska, okropnie! No niewyobrażalnie! A co to jest to PS4?

QuorthonSeth napisał/a:

śmiech belga rozpie**ala :-D


Ja tam słyszałam ssamych polaków. No chyba ,że on się tylko śmiał. To by mnie nie zdziwiło bo 60% tego filmiku to śmiech. Umiesz rozpoznać belga po śmiechu? Gratuluje.

damian955 napisał/a:

ch*jowe te jego filmiki się zrobiły.


One się nie zrobiły ch*jowe. One zawsze były i będą ch*jowe.

Faith955

2013-12-02, 15:37
karinawaw napisał/a:


Odezwał się użytkownik sadola mający 18 lat. Odebrałeś już dowodzik Panie dorosły? Wyjaśnie Ci coś bo widzę ,że nie rozumiesz. Nie chodzi o to ,że zarabiają tylko ,że ich poczucie humoru jest płytkie. Cały filmik prawie ich śmiech z ich dennych żarcików. No i gameplay... Sorry ale to nie jest portal z gameplayami tylko sadistic. Jak bym chciała sobie posłuchać płytkich żarcików podczas grania to bym odpaliła grę a nie sadistica.



Dowodzik odebrany w 2010 roku, miło, że pytasz :amused:
To ja Tobie coś wyjaśnię, bo widzę, że czytanie ze zrozumieniem boli. Gdybyś umiała czytać to byś zrozumiała, że odniosłem się ogólnie do wszystkich filmików znanych youtuberów, a nie tego konkretnego. Pajace Twojego pokroju hejtują tutaj nawet polimaty. Sadistic już dawno nie jest sadystyczny, nawet hard powoli spada na psy, czyżby taka seniorka jak Ty tego jeszcze nie dostrzegła?

(odnosząc się do całego posta)
Czy Ty znasz pojęcie "umiar"? Na pewno nie w pisaniu tak zajebistych komentarzy przepełnione bólem dupska. Zapytam wprost, o ch*j Ci zapie**ala? :amused:
Rozwolnienie nie usprawiedliwia do wypisywania takich wypocin, bo moje biedne oczy chcąc nie chcąc muszą to czytać, szczególnie jeśli do mnie piszesz.

Zarzuciłbym jeszcze jakimś żarcikiem, ale jesteś kobietą, nie chcę Cię dobijać
:samoboj: