18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mąż stanu

Imie_jego_44 • 2013-11-24, 14:16

tak powinien się zachowywać mąż stanu, a jak zachował by się komoruski? przeprosił i wziął kredyt na wysoki procent u szwabów albo żydków na spłatę tego długu :-x
Chwała Wielkiej Polsce!!! Nie dajmy zakłamywać pamięci o prawdziwych patriotach!!!

SamSobieBogiem

2013-11-24, 14:19
Kiedyś też myslałem "mam już dość tego Kaczyńskiego, jak on rządzi, niech już lepiej będzie PO bo Ci ludzie tacy dostojni, poważni, na pewno nie przyniosą wstydu" a teraz sam widzę jak krótkowzroczny byłem i poglą zmienił mi się drastycznie. I tak zagłosuje tak jak i wtedy i pozniej na Korwina.

606

2013-11-24, 14:23
I przyszedł brat idiota i pamięć o swojej rodzinie i wszystkich ofiarach katastrofy rozpie**olił urządzając polityczny kabaret ciągnący się latami.

Imie_jego_44

2013-11-24, 14:26
Widać linię polityczną moderacji, dlaczego niby zdjęcie przesunięto do tego mało odwiedzanego działu zamiast być w dziale zdjęć? by mniej osób to zobaczyło bo lemingom po tego typu informacjach mogą zacząć kiełkować w głowie pewne przemyślenia niekorzystne dla obecnego reżimu.

sauerps

2013-11-24, 14:28
606 napisał/a:

I przyszedł brat idiota i pamięć o swojej rodzinie i wszystkich ofiarach katastrofy rozpie**olił urządzając polityczny kabaret ciągnący się latami.

on raczej walczył o prawdę a kabaret zrobili z tego Ci, którym to poszukiwanie prawdy było nie na rękę. Dzisiaj wiele osób mówi "mam już dosyć wałkowania tego smoleńska, ch*j z tym stało się to się stało" i o to POpaprańcom chodziło...

katolunchained

2013-11-24, 16:18
Przeciez ten gosc ze zdjecia zyje, zainscenizowal tylko swoja smierc po to zeby udac sie do klasztoru shaolin w poszukiwaniu ładu i równowagi - ostatnio nawet sie ujawnil, widzialem na youtubie film jak robil szpagat pomiedzy ciezarowkami

evilmatt

2013-11-24, 19:44
Traktat Lizboński wyczerpuje wszelkie podejrzenia go o patriotyzm. ;)

Radeg

2013-11-24, 20:18
I ten mąż stanu pozbawił Polskę suwerenności za pomocą traktatu lizbońskiego.