18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Mąż do żony

issenpl • 2015-01-16, 18:04
Mąż do żony:
- Dlaczego kobiety podczas dyskusji używają argumentów, które są często nie związane z jej tokiem?
spoiler

kustoszpan

2015-01-16, 18:20
I jeszcze jedna zabójcza odpowiedź: "Dobrze. Rób jak uważasz".

Suki.

BongMan

2015-01-16, 18:36
To stanowi różnice między głupimi c**ami, a kobietami. Stosunek ilościowy jednych do drugich w grupie 10 to 8:2. Te pierwsze się bajeruje, r*cha i zostawia jak stają się upierdliwe, bo do niczego innego i tak się nie nadają. Te drugie, jak masz szczęście taką poznać, się szanuje, wielbi, kocha i uszczęśliwia, bo w pełni na to zasługują.

walusss

2015-01-16, 20:46
wtedy nic innego jak sięgnąć po zimne piwsko i wypić je bez zgody

oc...........ki

2015-01-16, 21:07
@autor
i czego tu nie rozumiesz???
słowa: "bo" czy "tak" :szydera:

kolens88

2015-01-16, 21:09
to wy ze swoimi dyskutujecie?

Yoka_Brotherrr

2015-01-16, 22:03
o panie k***a.... temat rzeka. pewnie każdy z nas panowie będąc w związku miał takie o to sytuacje:

-kobieta sprowokowała do kłótni ale na końcu się dowiadujesz że to Twoja wina i jeszcze trzeba przeprosić bo wielce obrażona primadonna pie**olona i w niektórych przypadkach potrafi się zemścić (?)

-(można uznać że to też słyszymy w kłótni) zawsze nadchodzi taki moment że z ust ukochanej padają słowa że już nie jesteśmy dla niej tacy jak na początku, już nie patrzymy na siebie z takim zachwytem i bla bla bla....

-klasyczna sytuacja zostawiasz telefon albo facebooka niewylogowanego i idziesz wziąć kąpiel albo coś innego gdzie nie ma Cię jakiś czas i jak wracasz już widać po niej że coś jest nie tak i patrzysz na telefon albo kompa i szybko sobie przypominasz o rozmowie z koleżanką którą miałeś wykasować z myślą "k***a moja mnie zajebie jak to znajdzie" :P
standardowe pytanie o co chodzi kończy się zazwyczaj albo O NIC albo DOBRZE WIESZ O CO CHODZI a że niektórzy mają więcej za uszami to w tej sytuacji nie wiedzą naprawdę o czym się dowiedziała i słowa DOMYŚL SIĘ w niczym tu nie pomagają :P

i jeszcze jest tego od ch*ja ale ciężko to spamiętać :)



Tiquer

2015-01-16, 23:57
Boguś dobrze prawi, trzeba być p*zdą żeby związać się z taką kobietą.

pkh

2015-01-16, 23:57
Ehh naucz się po Polsku pisać.

Dlaczego kobiety często używają argumentów nie związanych z tokiem dyskusji?

Plecionkarz

2015-01-17, 00:08
BongMan napisał/a:

To stanowi różnice między głupimi c**ami, a kobietami. Stosunek ilościowy jednych do drugich w grupie 10 to 8:2. Te pierwsze się bajeruje, r*cha i zostawia jak stają się upierdliwe, bo do niczego innego i tak się nie nadają. Te drugie, jak masz szczęście taką poznać, się szanuje, wielbi, kocha i uszczęśliwia, bo w pełni na to zasługują.



No tak. Każdy się ma za królewicza z nienaganną moralnością na którego kobiety muszą zasługiwać. Dobrze, że ty się do wszystkiego nadajesz, wszędzie byłeś, znasz każdą kobietę i sens życia.

BongMan

2015-01-17, 00:41
@up
Gorszy dzień masz? Bo kojarzę cię i głupi nie jesteś, ale tu chyba nie zrozumiałeś do końca mojej wypowiedzi...

zonk1234

2015-01-17, 08:05
BongMan napisał/a:

To stanowi różnice między głupimi c**ami, a kobietami. Stosunek ilościowy jednych do drugich w grupie 10 to 8:2. Te pierwsze się bajeruje, r*cha i zostawia jak stają się upierdliwe, bo do niczego innego i tak się nie nadają. Te drugie, jak masz szczęście taką poznać, się szanuje, wielbi, kocha i uszczęśliwia, bo w pełni na to zasługują.



No tak... niestety znamienita część dzisiejszych kobiet to pie**olone rozpieszczone księżniczki

bleblebator1

2015-01-17, 09:38
U kobiet tak znaczy nie; nie znaczy tak; tak znaczy tak i nie znaczy nie. Wszystko zależne od okoliczności